STA NAJVISE MRZITE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

eksica

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by eksica »

Mrzim kad sam ljubomorna...taj osječaj je tako grozan,izjeda,sjebaje,grrrr
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:Ma gde nisam??
ko je to rekao......bio sam ljubomoran kao pas na ovu moju sadasnju,stalno se motaju oko nje(sreca pa mi kaze sve).....ali eto~proslo me je~samo sada se obrnula situacija!...JBG.....sta cu'
ali ja sam stvarno dobar decak sada....a to sto se poveravam nekome i pricam sve i svasta ne vidim kako neki moj greh!
jbte...kakve ste...kao da sam nekoga pojebao preko chatt-a!.....a i vi zene samo tracate.....ccccccccccccc.....Natasha-Natasha.....kao:"necuuu reci nikomeee....ja bas cenim sto si tako iskren samnom!!!Eeeeeee.....vise neces dobiti nista "slatko" od mene!!!.....ljut sam....i nemoj da me teras da opet stavljam onaj avatar......(gde sam digo nos)..... :-D

P.S. kokosko :smt117
Alohaaaaaa !!!
Gde sam ja tebe spomenula, OSOBO jedna :-D
I ja NIKAD ne tračam !!!
Nemoj mi stavljati reči u usta, ne budi KOZAAAAA :x

I daj to slatko 'vamo, nemoj mi zakidati sad kad je nalepše hihihihihihihihi :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by paramparcad »

eksica wrote:Mrzim kad sam ljubomorna...taj osječaj je tako grozan,izjeda,sjebaje,grrrr
e bas si paglu...ne moras odmah polaziti od sebe,ja se sa adamom sprdam na racun dizanja nosa...e sad ti stvarno necu dati da mi ljubis bicepse. :)
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Priscila »

Mrzim šta lako padam u depru...
eksica

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by eksica »

paramparcad wrote:
eksica wrote:Mrzim kad sam ljubomorna...taj osječaj je tako grozan,izjeda,sjebaje,grrrr
e bas si paglu...ne moras odmah polaziti od sebe,ja se sa adamom sprdam na racun dizanja nosa...e sad ti stvarno necu dati da mi ljubis bicepse. :)


A možel barem jedan cokić u triceps :roll:

mrzim kad me param odbija ali TO JE TAKO SEHY :tonqe:
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by adam* »

paramparcad wrote:
adam* wrote:Ma gde nisam??
ko je to rekao......bio sam ljubomoran kao pas na ovu moju sadasnju,stalno se motaju oko nje(sreca pa mi kaze sve).....ali eto~proslo me je~samo sada se obrnula situacija!...JBG.....sta cu'
ali ja sam stvarno dobar decak sada....a to sto se poveravam nekome i pricam sve i svasta ne vidim kako neki moj greh!
jbte...kakve ste...kao da sam nekoga pojebao preko chatt-a!.....a i vi zene samo tracate.....ccccccccccccc.....Natasha-Natasha.....kao:"necuuu reci nikomeee....ja bas cenim sto si tako iskren samnom!!!Eeeeeee.....vise neces dobiti nista "slatko" od mene!!!.....ljut sam....i nemoj da me teras da opet stavljam onaj avatar......(gde sam digo nos)..... :-D

P.S. kokosko :smt117
e stvarno si zasluzio sa ovom slikom samarcinu godine... :)


Hahahhahhahaha...isto ovo mi je rekla devojka......samo.....pazi..da i tebe ne naguzim.....Salalalaalalala...BrmmBrmmm...
cucla cucla cuclica
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by paramparcad »

znam da se ne salis,pederu jedan :) samo sto ja nisam spreman za eksperimente,zao mi je...moraces drugog da nadjes da guzis...biseksualnos je cist bezobrazluk...oces jare i pare :)
eksica

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by eksica »

ma ne moraju uvijek pare,može samo jare :wink:
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Tužna »

narcohimno wrote:sta najvise prezirete na ovom svetu???
Ljude koji ne znaju šta žele.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Guta_Retas »

glumci,lazovi,neiskreni i oni koji nemaju hrabrosti da stanu iza svojih stavova
So rise and be your master you don't need to be a slave
Post Reply