STA NAJVISE MRZITE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by PROČITAJ ME »

JOOJ ŠTA SVE NE MRZIM........ Mrzim sebe kada se histerično izderem na starce i ako me povuku za jezik.... većinom su ljudi upravu.... ali ima trenutaka kada se oni meni izvinu..... ja sam privatnik heheheheeee...... takav mi je posao da je dosta ljudi zavidno što imam svoju vlastitu radnju i solidno zarađujem... tačnije frizeraj.....onda počnu iz zlobe da mahalaju ali mene to ponekad pravo zasmeta..... a nekada se pravim luda..... jer ako pokažem da mi je krivo oni će iz meraka nastaviti pričati....... ma nek pričaju imaju o kome...... jer sam na svom mjestu.......
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
narcohimno

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by narcohimno »

mrzim kada moram da raskinem sa jednom klinkom preko sms-a jer nemogu stisnuti muda pa se suociti sa samarom(koji sam zasluzio).mrzim sto sam zbog nje iskljucio mobilni i sto se krijem u sobi kao mis,sto ne smem da odem ni do prodavnice da je nebih slucajno sreo jer zivi u komsiluku...ukratko MRZIM STO SAM PIZDA!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by zvrky »

mrzim kada moram da raskinem sa jednom klinkom preko sms-a jer nemogu stisnuti muda pa se suociti sa samarom(koji sam zasluzio).mrzim sto sam zbog nje iskljucio mobilni i sto se krijem u sobi kao mis,sto ne smem da odem ni do prodavnice da je nebih slucajno sreo jer zivi u komsiluku...ukratko MRZIM STO SAM PIZDA!!!
:-D :-D :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
narcohimno

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by narcohimno »

UZASNO MRZIM PRIZEMNE I NAMETLJIVE LJUDE...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by sunrise »

ja vec mislila da ti pizdim narco sto sve sto mrzis ima veze s ovim forumom kad si na kraju ipak uhvatio krivinu i nesto od sebe dao

ja ne mrzim nista
ali, full ne vloim kad mi lazni ljudi steknu moje povjerenje i onda mi zabiju noz u ledja i kad se opet pojave na mojim vratima sa spikom da su se promijenili,da su sad cisti, da rade, mole za oprost samo da bi me opet sjebali.do sad sam dva put pala na istu foru, no vise ne,sad je aus


ne volim kad mi netko danas prica jednu stvar a sutra drugu i jos me uvjerava da sam ja budala ili bila pijana drogirana i ne znam sta prica

mrzim kad vidim na tv-u kako dijeca umiru u europi od gladi jer ih roditelji isgladjuju ili kad vidim kako je otac dijete tukao po podu,kao jastukom a ne djecjoj glavom

mrzim pedofile
i silovatelje

i nekako politicare ne volim al ih ne mrzim,samo im ne vjerujem kao i svim institucijama poput osiguranja, banke,imobilien biroa, bilo kod zavoda i ustanove ja im ne vjerujem

sutra cu se sjetiti jos

ah,da,mrzim kako ubijaju na zivo one jadne male zivotinjice da bi ih poslije bogate tete nosile na ledjima...e,to bas jebeno mrzim
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Modesty »

ne volim emocionalno frigidne žene...takvih je muškaraca daleko manje
User avatar
miratesman
Posts: 126
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:30 pm
Location: Srbija

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by miratesman »

Onaj deo sebe,kada se osecam bespomocno,kada nista ne zavisi od mene.
BUDALE I PAMETNI LJUDI JEDNAKO SU BEZAZLENI.NAJOPASNIJI SU POLULUDI I POLUMUDRI
narcohimno

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by narcohimno »

od svega navedenog trenutno najvise na svetu mrzim svog cala i da nema problema sa pritiskom marnuo bi ga pesnicom pa makar mi se ruka osusila istog momenta...
narcohimno

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by narcohimno »

mrzim pandure iz dna duse...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Modesty »

ne volim ili bolje rečeno ne sviđaju mi se ljudi koji su skloni mržnji.
Post Reply