STA NAJVISE MRZITE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by draguljce »

Oci u oci sa svojom bijedom, Ja pravdam sebe i Mrzim sve redom.... :twisted:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by PsyTechGirl »

draguljce wrote:Oci u oci sa svojom bijedom, Ja pravdam sebe i Mrzim sve redom.... :twisted:

Daću ti ja .. znaš! :twisted:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by adam* »

mrzim kada mi je devojka ljubomorna bez razloga.
cucla cucla cuclica
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Sagitarius »

adam* wrote:mrzim kada mi je devojka ljubomorna bez razloga.
Nisi jedini :-D
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by PsyTechGirl »

Sagitarius wrote:
adam* wrote:mrzim kada mi je devojka ljubomorna bez razloga.
Nisi jedini :-D
A sa razlogom, mudraci :?: :?: :?: 8)
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by biba »

Dobro odgovoreno draga,-jebiga to ša oni nisu nikad ljubomorni,ne znaci da mi moramo trpit stvari koje znaju da nam smetaju,ono ko povjeravanje desetoj osobi,dopisivanja...razni meilovi,adresice,pa kako žena da se ne zapita,a vjeruj zabrine se i zapita samo onaj kome je stalo,makar njima-njemu to bila besmislena glupost.
No dobro, sve na kraju dođe na svoje i sve se sazna. . . :wink:
Trebaš bit spreman na sve,tako ce posli i ako dođe do iceg manje bolit,a mi žene stvarno imamo nos za hiden stuff :!:
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Zona Sumraka »

jebiga to ša oni nisu nikad ljubomorni
aha, nisu ....a ja sam lepa brena...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by PsyTechGirl »

Zona Sumraka wrote:
jebiga to ša oni nisu nikad ljubomorni
aha, nisu ....a ja sam lepa brena...
Hahahahaha, taman tako :wink:
Nego oni vole više da glumataju, a mi smo bar konkretne.. Tako i tako stoji stvar i ćao :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by adam* »

Ma gde nisam??
ko je to rekao......bio sam ljubomoran kao pas na ovu moju sadasnju,stalno se motaju oko nje(sreca pa mi kaze sve).....ali eto~proslo me je~samo sada se obrnula situacija!...JBG.....sta cu'
ali ja sam stvarno dobar decak sada....a to sto se poveravam nekome i pricam sve i svasta ne vidim kako neki moj greh!
jbte...kakve ste...kao da sam nekoga pojebao preko chatt-a!.....a i vi zene samo tracate.....ccccccccccccc.....Natasha-Natasha.....kao:"necuuu reci nikomeee....ja bas cenim sto si tako iskren samnom!!!Eeeeeee.....vise neces dobiti nista "slatko" od mene!!!.....ljut sam....i nemoj da me teras da opet stavljam onaj avatar......(gde sam digo nos)..... :-D

P.S. kokosko :smt117
cucla cucla cuclica
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by paramparcad »

adam* wrote:Ma gde nisam??
ko je to rekao......bio sam ljubomoran kao pas na ovu moju sadasnju,stalno se motaju oko nje(sreca pa mi kaze sve).....ali eto~proslo me je~samo sada se obrnula situacija!...JBG.....sta cu'
ali ja sam stvarno dobar decak sada....a to sto se poveravam nekome i pricam sve i svasta ne vidim kako neki moj greh!
jbte...kakve ste...kao da sam nekoga pojebao preko chatt-a!.....a i vi zene samo tracate.....ccccccccccccc.....Natasha-Natasha.....kao:"necuuu reci nikomeee....ja bas cenim sto si tako iskren samnom!!!Eeeeeee.....vise neces dobiti nista "slatko" od mene!!!.....ljut sam....i nemoj da me teras da opet stavljam onaj avatar......(gde sam digo nos)..... :-D

P.S. kokosko :smt117
e stvarno si zasluzio sa ovom slikom samarcinu godine... :)
Post Reply