STA NAJVISE MRZITE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Boban »

joesspappa wrote:WC u kom sam se drogirao godinama... plocice braon boje, svaku fugu znam... &%$&#%%/&%$&/
jao pappa pa zar rano izjutra vec ...jebes taj wc ovo kupatilo je bolje sto sad imas a i pretpostavljam da su plocice druge boje :D
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by joesspappa »

BOBAN wrote:
joesspappa wrote:WC u kom sam se drogirao godinama... plocice braon boje, svaku fugu znam... &%$&#%%/&%$&/
jao pappa pa zar rano izjutra vec ...jebes taj wc ovo kupatilo je bolje sto sad imas a i pretpostavljam da su plocice druge boje :D
Nema veze da l je jutro ili vece, to najvise mrzim... :) Uvek...

A sad imam drugi stan... ;) A taj wc je na poslu, a sad sam na bolovanju :)
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by biba »

Ahoj!
Evo padan s marsa nisan imala vrimena citat šta su drugi pisali ali evo da podilim s vama ša ja mrzim...
Mrzim bit sama(a jesam),mrzim pricat sama sa sobom(jbg.neman skin),mrzin laži koje voljene osobe serviraju -šatro da te ne povride,nevjeru,prešucivanje,mrzim kad postanem zadnja rupa na sviralu i kad je ocito da je netko s tobom jer eto tu si....Mrzin Božić,Novu jer obiteljski praznici mi teško padaju,ipak kad završiš svake god.u 22h u krevetu sam,a živiš u centru grada i sve trubi,teško je...
Ali zato znam što volim,volin svoj novi život,moju slatku malenu,volim svog muža(nadan se i on mene),volim i svoj novi posal,samo imam velik problem i najvecu mržnju,mrzim sebe,neznan kako da to prominim jer ocito sam u kur_u cim mi život nije jednostavan,cim je ljubav daleko,cim se osjecan sama suvišnai nepoželjna...
Ali necu vas davit,možda mi je ovo samo jedan od onih dana,koji se kod mene cesto dešavaju.....
Pozz od vaše Bibe,trcim ceka me još jedna smjena na poslu,svako dobro želim vam u ovoj novoj godini,pusa :)
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Dreamer »

Opozit ljubavi nije mrzja, vec nedostatak inetesovanja.

Nikada nisam umela da mrzim i srecna sam zbog toga.

Ali znam da ne volim. Neko to naziva "mrznjom", ja ne mrzim, ali u kontekstu toga sto ne vlim, da ne kazem mrzm jeste ljudska glupost!

Otrcano ce delovani neiskusnima, ostalima ce biti jasno

(laz, prevara, nepostovanje, nedoslednost, manipulacija se podrazumevaju :wink: )
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Dreamer »

Okay, da ne budem van sveta-mrzim drogu! :twisted:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
dragance72

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by dragance72 »

@biba
Ja te potpuno razumem, ti dani kada mrziš sebe i meni su česti a nezvani gosti. Ne znam ni otkud dodju ne vidim ih kada prilaze, ne osećam ih dok ne dodju i prosto me učaure u sebe i tu sam taj dan, nema mrdanja. Ali slušaj mrzeti sebe je ostatak onoga što nismo oprostili sebi ja imam mnogo toga, lepo sam počeo godinu krenuo na metadonsku terapiju, znam neki će reći isto drogiranje, isto kao dop, nij eljudi nekad kad mrzim sebe u tim danima poželim da jeste ali džaba ja i da hoću ne mogu više da se uradim popijem svoj lek i ništa kao da je šećeraš uzeo insulin koji mora tako i ja moram i teraj dalje dan kako umeš. A Usamljen sam nikoga uglavnom u blizini ima ljudi koi takodje dolaze u centar s njima se i razumem ostalima pa i najbližima zetu i sestri ja sam čim popijem 2 rivotrila umesto redovno jedan narkoman, pijem antidepresive sve to diže serotonin kao balansira hemija. Nažalost ja nisam imao sreće kao ti da imaš pored sebe nekoga ko te voli, ko razume da ti mrziš sebe i ne nalazi se i on kao dodatna prepreka tih dana. Ja to nisam imao, imao sam šansu. Silna ubedjivanja kako će ona to sve srediti džaba sam ja pričao kako narkoman ume biti težakl da bude nesigran, da iz mržje prema sebi iz nehata povredi i sebi drage, sve je to bilo shvaćeno lako ćemo i to lako ćemo njih "normalne" baš briga kad te se zasite kao ej ne mogu ja ovo više ajde ti ćao a pre nedelju dana bajka nećemo se nikada rastati. E sad ti ostani sam pa se bori, ne spavaj noću a nemaš s kime pričati. Budi zadovoljna ti imaš više od mene ja baš nemam ništa skoro ni prijatelja više ni jednog da ga vidjam redovno dobro toem sam i sam kriv ali šta ću ja kad nisam za sebe onda nisam ni za njih i ne volim ih daviti i tako me i oni zaborave. Ma samo otkucava vreme, čini mi se unedogled a ja ne vidim ni početak ni kraj, a ne vidim ni smer niti znam zašto tako teče ni dokle će ni kuda. Budi srećna dok imaš pored sebe nekoga ko će te voleti i onih dana kada ti sebe ne voliš, što imaš dete koje i kad sebe ne voliš njega ne možeš ne voleti. Mislim da ti tako malo treba samo da se oslobodiš da zagaziš u tu kolotečinu kroz koju "gaze" svi oni koji "nikada nisu grešili kao mi"
Još jednom ja nemam ništa od toga što ti imaš a bio bih prezadovoljan da imam kao do pre par meseci nekoga ko me bar malo voli koga bar vikendom mogu da zagrlim u svom krevetu i samo te dve večeri se naspavam za celu nedlju, ostale noći mišljenje i planiranje sledećeg dana koje se nikada ne ostvari i tako ukrug. budi srećna i uživaj jer imaš mnogo njih dvoje. Imaš radi čega živeti.E kad mogu ja što nemam više ništa od toga što ti imaš i uopšte nemam ništa u mojim depresijama koje me prave nespoobnim i za rad i traženje posla i za sve to što me na kraju obeshrabri pa onda vrati u depresiju...uh dosta sam zacrnio
vanjavanja
Posts: 22
Joined: Fri Nov 19, 2010 2:36 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by vanjavanja »

najviše mrzim sneg !
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by danchiza »

Pa mrzi, kad mi je supa vrela..e,e,e,e,e,e
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by sunrise »

dragance,ovAj post si pisao davno....aj javi se ako si u giru da znamo sta je i kako si i kako je
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Vivaldi82 »

Cek da napisem sta ja sve mrzim tj pardon ne volem ,pa cu onda unazad jos da citam sve vase ,bila sam pocela pa kad sam videla kolko ima ..reko zaboravicu ono sto sam ja htlela napisat.

Kao prvo mrzim sto sam previse iskrena ne prema sebi nego prena drugima cesto ljudima koji to ne zasluzuju i cesto im kazem istinu o meni a i onu o njima koju ne zele cuti ,pa upadam u konflikte il se ziva pojedem sto sam se toliko otvorila prema nekom.

Mrzim prgave ljude koji se lako iznerviraju i planu i posle se nikad ne izvinu iako nisu u pravu.
Mrzim ljude koji vide samo tudje mane a svoje ne priznaju ni kad im ih stavis na videlo.
Mrzim kad me neko filuje pola sata i ja se pravim da mu verujem da vidim dokle ce pa kad ga uvatim u lazi jos se i uvredi i pravi me budalom i bezdusnom.(jer sam i ja to radila i posle mrzela sebe)
provodim jos uvjek puno vremena mrzeci sebe.
Mrzim Italijanski zakon kojim pustaju na slobodu teske prestupnike i cak ubice.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Post Reply