ISPUCAJTE EMOCIJE!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by draguljce »

Evo i mene!! Danas sam uspio odryati manjak Suba!!! Vec danima sam se osjecao lose, a danas napokon poyitiva. Cak sam ocistio sobu tako da sve sija. SUPER!!!!

pozzzzz...... :)
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by simon_says »

Jesi li Adame? Izvini onda stvarno. :lol:
Mislim stavite sledeci put copyright da ne bude zabune oko autorskih prava i tako to...
Da li je bitno ko je prvi stavio a ko drugi?
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by PsyTechGirl »

Sranje totalno.. Totalno sam tužna i skenjana.. Sama .. U ogromnoj praznoj sobi gde sam nekada provodila razne trenutke koji su sada tako daleki .. Predaleki !!!
Bila sam u gradu sa društvom, popilo se, muvali se malo sa nekim dečkićima, častili nas piće.. Bla bla truć .. Već odavno ispričana priča ..
Dolazim kući i tek tu me čeka realnost .. Realnost mog života, tuge i bola..
Nemam reči kojima bih rekla koliko se loše osećam !!!!!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by adam* »

simon_says wrote:Jesi li Adame? Izvini onda stvarno. :lol:
Mislim stavite sledeci put copyright da ne bude zabune oko autorskih prava i tako to...
Da li je bitno ko je prvi stavio a ko drugi?

ako malo pazljivije procitas sta sam napisao u tom pasusu....bice ti jasno da li je bitno.
cucla cucla cuclica
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by Henri »

osim uobičajene nemogućnosti da smirom popijem kafu tj. da ne ispreskačem bar deset prepona u glavi i zaboravim na kafu koja je sad već ice cold...rekao bih doooobrooo sam :lol:
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by Tužna »

Image...Image...Image
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by lela »

...iako sam bolesna osecam se superiska,gledala sam s deckom sesto culo,odusevljena sam s filmom,istina,malo sam se isprepadala ali je vredelo,a sutra ne radim i moci cu da se izlezavam :D tj,da kunjam s ovom sugavom temperaturom,ali opet mi znaci jer sam poslednji put bila na odmoru u avgustu prosle godine.i inace se najbolje osecam uvece.kad sam u nekom cimu na poslu ili kakve god obaveze da imam preko dana (koje me skoro uvek smaraju) samo pomislim na vece (izlezavanje,tv,knjiga,decko)i odmah mi je bolje...jutro volim samo kad je vikend i ako putujem negde
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by draguljce »

Ja dok sam bio sa curom volio sam i dan i noc, cak mi ni terapija nije trebala! Zivio sam za to da mi ona spava na ramenu i tako se budimo. Znao sam je do neko doba noci samo gledati kako spava i to me ispunjavalo... i onda PRAS!!!!
SADA MRZIM I DAN I NOC A NAJVISE SEBE!!!
Otkad je nema, nema ni mene, ali jebi ga!! Valjda je sve to zivot i paket koji ide sa njim!! :( :cry:
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by sjelena »

draguljce wrote:Ja dok sam bio sa curom volio sam i dan i noc, cak mi ni terapija nije trebala! Zivio sam za to da mi ona spava na ramenu i tako se budimo. Znao sam je do neko doba noci samo gledati kako spava i to me ispunjavalo... i onda PRAS!!!!
SADA MRZIM I DAN I NOC A NAJVISE SEBE!!!
Otkad je nema, nema ni mene, ali jebi ga!! Valjda je sve to zivot i paket koji ide sa njim!! :( :cry:
to je BEDAK bas!

ali, cuj posmatraj stvari sa pozitivne strane... zar ti nije PTG izjavila da si toliko sladak da se zaljubila :wink:
Image
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISPUCAJTE EMOCIJE!

Post by PsyTechGirl »

Tako je :wink:
Za'ebane su te ljubavne stvari ..
Imala sam i ja jednu takvu ljubav .. Veliku, ogromnu i bezgraničnu.. i, mada se još nije ni završila, ali sve se izmenilo maximalno od kad smo se sreli sa dop-om i svim što ide uz njega ..
Tako da ono, život je pred nama i IDEMO DALJE !!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply