koje filmove gledate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

:smt044
Potpis.
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by tina26 »

prihvacam ispriku iako cini mi se da nije bas iskrena ali dobro.
nego ovo je tema o filmovima pa ajmo o fimovima a ne o tome ko je pismen a ko ne. hvala
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: koje filmove gledate?

Post by sanela »

vudd wrote:
tina26 wrote:vlado m i boban hvala na dobrodoslici, ostali nebi ulazila u daljnje diskusije sa vama, nema smisla nekako. pametniji popusta, pa eto....
samo vudd nemoj vrijedati, ti o sebi misli sto hoces to je tvoja stvar, ali ja tebe nisam uvrijedila pa nije ljepo ni da ti mene tako vjedas. hvala na razumjevanju
Da tina 126(klap..)pametniji popusta,ali ipak banuje :)
Evo da ti se ivzninem...Iznivi sto te vjedamJa nemislim d a si ti neispemna i glupa da si diosla ovde da se pravdas i ako se pradvas zbog cega se prvdas ili je mozda to zabranjeno na forumu hehe a
smao svaki piut isti kjurac ali ne bi dalje da se konfrontatiram ili je mozda i to zabranjeno na forumu....hehe
prihvacam ispriku iako cini mi se da nije bas iskrena ali dobro.
LOL
Vudd, ti si meni legenda, života mi. I nek nam se tina naša javila :D
Ne mogu sebi da dođem od smijeha.
Valjam se :smt043
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: koje filmove gledate?

Post by Zona Sumraka »

LOL
Vudd, ti si meni legenda, života mi. I nek nam se tina naša javila :D
Ne mogu sebi da dođem od smijeha.
Valjam se :smt043

ja ba ne smijem vise ni da citam taj post, citav dan na poslu se kezim ko' budala...hehe
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by lela »

bas imate cemu da se smejete... kad provalis da je neko ko ova riba -tina 26- logicno je da je se klonis, osim ako si isti kao i ona...
sanela sad si mi se skroz smucila...jebes forum kad je administrator u fazonu da podrzava zajebavanje ljudi... slobodno banuj i mene.
naravno, ne sumnjam da ce ovaj post biti izbrisan.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: koje filmove gledate?

Post by Zona Sumraka »

a sto bi tebe sanela uopste banovala?...razguli brate sama ako si toliko revoltirana...
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by tina26 »

a kakva sam ja to?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

Pa bona Lelo kako se nebi smijala onome, ja predlažem da Vuddov post zabilježimo kao post godine na forumu.
## jeli možda zabranjeno i smijanje na forumu hehe ##
Eh bože dragi, šta bi mi bez strid/tictac1/feel/batman/tina 26, forum bi zaista bio prazan bez nje... :D
Potpis.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: koje filmove gledate?

Post by saša-ex »

Lelo, ta ironija iliti sarkazam, kao sto vidis, nije nesto specificno samo za narkomane...Jednostavno, nemamo svi isti smisao za humor. Ja sam se takodje razvalo smejuci se Vuddovom postu. Zivot u narkomaniji je uglavnom crn. Ne moramo se i mi ovde dodatno mraciti...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: koje filmove gledate?

Post by sanela »

lela wrote:bas imate cemu da se smejete... kad provalis da je neko ko ova riba -tina 26- logicno je da je se klonis, osim ako si isti kao i ona...
sanela sad si mi se skroz smucila...jebes forum kad je administrator u fazonu da podrzava zajebavanje ljudi... slobodno banuj i mene.
naravno, ne sumnjam da ce ovaj post biti izbrisan.
Zona Sumraka wrote:a sto bi tebe sanela uopste banovala?...razguli brate sama ako si toliko revoltirana...
Zona ti je odgovorila umjesto mene.
Što ne bih podržala, kad se cura 5 put vraća na forum na kojem je 4 puta banovana. Šta više da joj radim... Vidiš da nije dobro. Trebam joj organizirati dobrodošlicu? Po peti jubilarni put.
Post Reply