koje filmove gledate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by Tužna »

E baš tako,ja inače volim gledati horore ali sam se i u njih razočarala.....nedavno odgledala kao neki novi horor mislim da je snimljen proške godine....Vampirski...i baš se kao obradovala saću malo da se uplašim,a ja da umrem od smeha,naime radnja filma je kao dva vampira jedan tip i riba neće više da budu vampiri i skidaju se i kriziraju bez krvi :shock: ....e tu sam skoro zamrela od smeha onda taj lik kao odlazi u apoteku da im kupi neke lekove za skidanje sa krvi....i još gori kraj filma dolazi neki deseti vampir i poroka ih.....znači užas.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

Da to nije ovaj novi- Sumrak? Svi samo o njemu pričaju a ja neću namjerno da ga pogledam jer me ne zanima ta temataika.
Volim i ja horore, zadnji koji sam gledala je "Prva kuća s lijeva" on onako nije loš, dobar mi je i Saw - ali samo prvi. Oni ostali imaju dobre fore, ali su predvidljivi.
Potpis.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by anfakabl »

Film je bzvz ali je dečkić baš sladak.
Image
all that I want is to play
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

Pa jeste, sladak je. Jeli to taj Sumrak o kojemu je Tužna govorila, ako si gledala film? Kad kriziraju bez krvi hahaha. Ja ga nisam gledala niti ću 8)
Potpis.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Cure vodim vas na Sumrak 2 i na sladoled.
all that I want is to play
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Re:

Post by sanela »

anfakabl wrote:Cure vodim vas na Sumrak 2 i na sladoled.
A jel u Sumraku 2 glumi ovaj lik?

btw. anfakabl, uvijek se trznem kad vidim tvoj avatar, jer sam ga ja dosta dugo koristila, pa sve kontam da sam ja nešto prokomentarisala... pa onda skontam da si ti :)
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by anfakabl »

Sumrak je pravi holivudski film. Pogledala sam ga kada sam kao dobra starija sestrična vodila klince u bioskop, pripremljena na živu dosadu dok se macan nije pojavio na platnu. Hehe, curice su bukvalno uzdisale.
Sanela, avatar ne daj više nikome :D
Btw. bila je jedna curica Sanela u mom vrtiću i stalno me vukla za kiku. Imala sam alarm u glavi na sam spomen nje, dok nisam počela klizati i srela je ponovo. Posle smo se družile, roditelji su nam čak postali prijatelji.
all that I want is to play
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by tina26 »

ana jesam nova sam, ali ko si ti da se ja tebi pravdam,a to sto ti mislis da sam nespimena to je tvoj problem. to dali ja koristim zareze , velika ili mala slova to je moj odabir, ili je i to protivno pravilima ne stavljati zareze i velika slova hehe

nebi s tobom raspravljala o nekom drugom ali nije mi trebao napisati da sam glupa, ne pozna me pa nezna dali jesam ili nisam glupa.

u svakom slucaju bavi se vise sobom a ne samnom,.
drago mi je da smo popricale malo ali ja nebi vise nastavila konverzaciju s tobom, nemoj se ljutit ali nisam se ovdije dosla pravdati nikome.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: koje filmove gledate?

Post by Zona Sumraka »

hehe
:D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: koje filmove gledate?

Post by vudd »

tina26 wrote:vlado m i boban hvala na dobrodoslici, ostali nebi ulazila u daljnje diskusije sa vama, nema smisla nekako. pametniji popusta, pa eto....
samo vudd nemoj vrijedati, ti o sebi misli sto hoces to je tvoja stvar, ali ja tebe nisam uvrijedila pa nije ljepo ni da ti mene tako vjedas. hvala na razumjevanju
Da tina 126(klap..)pametniji popusta,ali ipak banuje :)
Evo da ti se ivzninem...Iznivi sto te vjedamJa nemislim d a si ti neispemna i glupa da si diosla ovde da se pravdas i ako se pradvas zbog cega se prvdas ili je mozda to zabranjeno na forumu hehe a
smao svaki piut isti kjurac ali ne bi dalje da se konfrontatiram ili je mozda i to zabranjeno na forumu....hehe
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply