koje filmove gledate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by preispitivac »

zeleni wrote:ma muziku skidam... a ovo sto ja trazim, mahom nema na torrentima, jebiga. mislila sam da slucajno na ovaj nas forum nije zalutao i neki djanki-haker koji istrajava u pravednoj borbi za piretariju na internetu... tako nekako.
Kazi 'tico, sta ti treba?! 8)
Jurim rep
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: koje filmove gledate?

Post by zeleni »

preispitivac wrote:
zeleni wrote:ma muziku skidam... a ovo sto ja trazim, mahom nema na torrentima, jebiga. mislila sam da slucajno na ovaj nas forum nije zalutao i neki djanki-haker koji istrajava u pravednoj borbi za piretariju na internetu... tako nekako.
Kazi 'tico, sta ti treba?! 8)
da mi neko objasni kako da prevarim onaj imperijalisticki izum zvani rapidshare :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by preispitivac »

Zavisi od provajdera, da li imas dinamicki ili staticki IP. Imas u JDownloader-u opciju u podesavanjima da se ruter resetuje svaki put kad zavrsi download i dobijes novi IP pa krene download odmah. Simple as that.
Jurim rep
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: koje filmove gledate?

Post by zeleni »

aj sad kad si vec u kancelariji... komp mi je vrisnuo od jutros. internetu ne mogu da pristupim. startovala sam sad sistem sa ubuntu-a, pa radi mozzila, ali u jebeni windows je mrtav, muerte, mort... nece da startuje ni jedan program. znaci, kliknem na aplikaciju i nista se zivo ne desava. ne radi mi ni antivirus. pocne i ukoci se :shock:
any tips? anybody? heeeellllpppppp
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by preispitivac »

Ma moze da bude hiljadu stvari... Verovatno si popila neki virus pa te frizirao... Drzi f8 dok ti se podize Windows, udjes u Safe Mod i skeniraj hard nekim antivirusom i antispywareom, to ti je najjednostavnije ali ne mora da znaci da ce da upali...probaj
Jurim rep
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: koje filmove gledate?

Post by sanela »

zeleni wrote: ubuntu-a, p
Ovo je totalni off topic, ali što ne spomenu Avdiji Linux? On je inače Linux Sistem Admin na poslu... Znači, zaljubljenik u open source... i kod mene na laptopu je Ubuntu :)

Sorry, nastavite....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: koje filmove gledate?

Post by zeleni »

preispitivac wrote:Drzi f8 dok ti se podize Windows, udjes u Safe Mod i skeniraj hard nekim antivirusom i antispywareom, to ti je najjednostavnije ali ne mora da znaci da ce da upali...probaj
drzala... skenirala... glupi avast mi kaze no threat found. :? al, windows i dalje ne fercera... da slucajno ne znas od procesa sta ne smem da gasim, a sta eventualno moze da bude neki uljez?
sanela, ubuntu je keva, meni se mnogo svidja i sad bih sebi samar opalila sto sam se neckala pa ga nisam instalirala na hard, nego kao ovu backup varijantu sa diska. jbg. al, cim se dokopam podataka sa kompa, skidam glupavi XP... bill gates sucks! :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: koje filmove gledate?

Post by winston85 »

Jedva cekam da dodje vreme, "doba", kada cemo biti non-stop online...ajaoj, pa kakvo ce to olaksanje da bude.
Cipovi, brojevi, lozinke....uhhh jedva cekam.
Internet je izuzetno opasna star. Pogotovu kod adolescenata...
"POLITICARI VIRUSI, CEKAJU ME U ZASEDI, SVAKO JUTRO, SVAKO VECE, SU U MOM KOMPJUTERU"
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by lizard »

gledam one, 3D, filmove naravno 8)
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
zoom
Posts: 8
Joined: Mon Feb 27, 2012 1:33 pm
Location: Laibach

Re: koje filmove gledate?

Post by zoom »

Neznam jel neko več pomenuo ovaj filmhttp://www.imdb.com/title/tt0841150/. Original je naslov To moon ili engleski Protege. Što se tiče tematike droge u filmovima, ovaj pobedjuje u težini, pogotovo pošto nije klasičan kineski film o dilovanju pucanju i kungfu. Nisam ni u jednom filmu, osim delomično u Transpotingu video toliko jakih scena, od kojih ne možeš ostati hladan i da si totalno antidrog čovek a kamoli da imaš osobno iskustvo. Najače scene su sa mladom majkom ovisnicom i njenom čerkom ali neču detalje, pogledajte pa se javite.

p.s ako ne nadjete nigde ima ovde http://www.partis.si/prva, samo se treba registrirati, a ima i fimova sa srbsub iako je site slovenski.
Ko rano rani, rano dan zajebe..
Post Reply