Za koga glasate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Za koga glasate?

Post by Vlado_M »

Cijeloj prici se daje preveliki znacaj. Pitanje predsjednika je unutrasnja stvar Srbije... Evropa zeli Srbiju bez Kosova u EU i tako ce i biti, bez obzira kako se predsjednik zvao.

Ko god postane predsjednik, zesce ce se obogatiti, a narodu nece biti ni bolje ni gore, vec jebeno isto.

Ovdje se jos nije pojavilo na kladionici, ali ja kontam staviti jedno 100 KM da ce Tadic dobiti u drugom krugu. Navuci ce se to. Postoje nacini :).

Sun, veliki pozdrav. Odavno te ne vidjeh u ovoj kafani. Drago mi je sto je sa porodjajem proslo sve u najboljem redu. Tvoja kcerka i ja smo rodjeni na isti dan :).
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Re: Za koga glasate?

Post by Jeca »

Ja sam glasala za Borisa Tadica.
I mislim da je on jedini covek koji moze da nas predstavi u najboljem svetlu.I koji je dovoljno inteligentan da nasu zemlju vodi u pravom smeru.U mojoj porodici smo svi glasali za Tadica.
Elem.... ovih dana sam se nagledala kampanja.Svi puno pricaju,obecavaju... Gledam Nikolicevu kampanju.Mislim da bi bilo
tuzno da nam zemlju predstavlja covek sa trogodisnjom srednjom skolom.Potencira rudare a Srbija uopste nije rudarska zemlja, nasi rudnici su vec odavno prazni, tako da bi nama tesko bilo kada bi se na to oslanjali.Pokazuju njegovu porodicu, zenu,decu,unucice,kako je brizan i pazljiv prema njima. Iskreno, mene boli uvo kakav je on prema njima.Ono sto mene zanima je kakav je precednik prema nama, gradjanima.I da li je spreman da se zrtvuje za nas, a njegova porodica mi je u tom slucaju naj manje bitna....
Trece, sav je negativan, arogantan, a Srbija je tako malena zemlja i nece se svet prilagodjavati nama vec mi njemu.
Tako da sa kurcenjem necemo daleko stici.
Ono sto je nama u ovakvoj sitvaciji potrebno je jedan veliki trezven,inteligentan i strpljiv mozak. A to samo Boris moze da nam pruzi.
O Kako je lepo ponovo biti STR8
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Za koga glasate?

Post by sunrise »

Ejla Vlado, Hvala
Mala je zicer, obozavam je, talno je cmacem, gnjavim, mirisem, super je!!! Ono, u trudnoci nisam imala volje za internetom pa me tako nije ni ovdje bilo no sad sam tu posto ne radim i stalno sam doma, ono, bavim se domacinsvtom, spremam, kuham, cistim, perem i pizdim kad mi netko udje s cipelama u dnevni hehe a stare spike su daleko od mene i u redu je sto je tako
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Za koga glasate?

Post by heroinapg »

Srbin je lud
Srbin je proklet
Jednom ga.......
On oce opet!

Eee, ja sam se pitala mozemo li i mi kako glasat...no mi niko ne odgovori
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Za koga glasate?

Post by zvrky »

Lud jeste ali proklet nije :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Za koga glasate?

Post by Vlado_M »

Ako vam se vec glasa, glasajte za Djavolju varos, da udje u uzi krug za izbor svjetskih cuda prirode. Od toga bi ljudi mogli imati neku korist... Eto miliona hodocasnika iz Japana i Teksasa, naoruzanih fotoaparatima i dolarima.

Jebes gospodina predsjednika i predsjednicke izbore.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Za koga glasate?

Post by saša-ex »

A i to što kažeš...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Za koga glasate?

Post by heroinapg »

zNATE ONO... mai to sto kazes, mada znam da ..zes..sve to ubija me
moj bjeli labude
POZDRAV LJUDI
kao sto vidimo
Igra r`c`r cela ex_Sasa_ i Yu:)
pozdrav svima, kolko god vas i Vas ima!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Za koga glasate?

Post by heroinapg »

Sasa, nek je nazdravlje ovaj Avatar!:}
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Za koga glasate?

Post by oxo »

aj da ja odgovorim ovde

glasao sam za jedinu svetlu tacku na nashoj politickoj sceni(po meni,naravno) Cedu.U drugom krugu necu glasati sigurno.Ona politika koju promovishu Tadic i Nikolic je toliko suprotna onome za shta sam ja glasao u prvom krugu,da moj glas sigurno nece otici ni jednom od njih,bez obzira shto ce Ceda pozvati(ako vec nije) njegove glasace da glasaju za Borisa.Ne zanimaju me izbori za manje zlo,jedino glasam za dobro :twisted:
Post Reply