Page 514 of 515

Re: SVIRA MI.............

Posted: Tue Jul 31, 2018 3:56 pm
by Jajajajaisamoja

Re: SVIRA MI.............

Posted: Sun Aug 19, 2018 4:56 am
by Don Dop
https://www.youtube.com/watch?v=fdHCec23BKE

Evo kad ustanete i krenete na semu prvo poslusajte ovu pesmu pa idite da se drogirate. znam da se necete zamisliti oko drogiranja, ali mozda bar jednoj osobi se smuci i odluci da ustane i pokusa da se izbori.

Re: SVIRA MI.............

Posted: Fri Oct 12, 2018 5:17 pm
by 15 cent

Re: SVIRA MI.............

Posted: Sat Oct 20, 2018 6:05 pm
by 15 cent

Re: SVIRA MI.............

Posted: Tue Nov 13, 2018 6:18 pm
by 15 cent
Solo jazz guitar.....legenda
https://youtu.be/iEtQfqpKi1I

Re: SVIRA MI.............

Posted: Tue Nov 20, 2018 10:58 am
by thunder

Re: SVIRA MI.............

Posted: Sun Dec 16, 2018 9:20 pm
by Zlo20g
:D :D :D
Don Dop wrote:https://www.youtube.com/watch?v=fdHCec23BKE

Evo kad ustanete i krenete na semu prvo poslusajte ovu pesmu pa idite da se drogirate. znam da se necete zamisliti oko drogiranja, ali mozda bar jednoj osobi se smuci i odluci da ustane i pokusa da se izbori.

Re: SVIRA MI.............

Posted: Fri Jun 07, 2019 9:24 pm
by Zona Sumraka

Re: SVIRA MI.............

Posted: Mon Jun 10, 2019 12:54 am
by StopBup

Re: SVIRA MI.............

Posted: Fri Jun 14, 2019 9:06 am
by oxo