Renton is back!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

evo i od mene podrska za nasega M(n)arka! :-D :wink:
a to u vezi drustva je mnogo bitna stvar,kao sto znas...pa razmisli,bolje je biti sam nego u pogresnom drustvu,jel´ nije?
A koji ces djavo u Austriji(evo ja sam bas trenutno na nekom proputovanju 8) odakle vam SVIMA saljem puno pozdrava u obliku mozart kugli :-D ),mislim,lepa je zemlja,uglancana,sredjena i tako to al´ sve je nekako hhmmm....``sterilno´´...pogotovo ljudi..uuhhhh!! :?
mada,promena sredine uvek dobro dodje,makar bila i...neka tamo Kambodza :smt066 :wink:
drz´ se Mark(o) & svi ostali!!
ciao :smt039
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

čekam

Post by katarinadimedici »

Ja čekam mozart kugle,a ono ništa!!!A baš mi jetra traži nešto slatko! :evil:
Marko,obrati se roditeljima!Kad su bili puni razumevanja do sada,shvatiće!Objasni im celu situaciju,ispričaj im priču do kraja!Sigurna sam da će ti pomoći,da bar sada kad si najrovitiji,malo zbrišeš od tog društva!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ma, iskuliracu nekako do vojske. Blokatore treba da pijem 6 meseci. Pijem ih skoro od pocetka avgusta, znaci treba do kraja januara. Ja cu da ih pijem dok ne odem u vojsku (pocetak decembra) joooj, kad pomislim kako cu se lepo smrzavati na obuci. napolju minus 20 a ja radim sklekove! hehe, al' cu ja da uzivam!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ko zna zašto je to dobro :!: :?: :idea:
:smt056
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Locked