Renton is back!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Renton is back!!!

Post by Mark_Renton »

Pozdrav svima,
onima koji me znaju od ranije (sa starog foruma) a i svima ostlima, da ne nabrajam sad...

Pa da vam kazem sta ima novo.

Posto sam se godinu i po radio na nos sa po pola grama dnevno, presao sam na gan i za 20 (i slovima) DVADESET dana digao toleranciju na 1.5-2grama dnevno, jebiga, imalo se, moglo se. Postanem aljkav, zaboravljao sam ganove na sve strane i cale nadje! I pravac na VMA psihijatrija, dijagnoza: sindrom zavisnosti od opijata ;)

Sad nemam vremena da vam pisem kako je sve teklo, mada u ispovestima cu napisati malo opsirnije o celoj proceduri. Sve u svemu, celu zikru su izmontirali da me pici 2-3 dana, kako su to izveli, jebem li ga. A ta par dana (ne znam tacno koliko, posto se ne secam) su me drzali non-stop u nesvesti i vezanog (da ne padnem sa kreveta posto mi cimeri pricaju da sam se bacao po krevetu kao lud).
Ma, skinuli su me PROFI i svima toplo preporucujem, ma razbijaju kako su me ocistili. Malo me nerviralo je je hebena psihijatrija i sto je bilo debila (razbio sam mu glavu) koji su bili agresivni. Sve u svemu, vec pet dana picim nalorex, bensedin, flormidal me teraju da pijem, al' necu, posto mi je lose od njega, slabo me radi a kad se probudim ko jeben sam.
Sta cu dalje? pojma nemam, dal' od nalorexa, dal' od cega ni ne mislim na dop, a ni na sta drugo ono kao biljka sam, jbg.
To se samnom desavalo u poslednjih mesec-mesec i po dana.
Probacu da budem malo aktivniji na forumu i to je otprilike to. Naravno mobilni nemam, ALI, ako neko bas bude hteo da me kontaktira nek mi salje na Yahoo mail, posto njega mogu da citam i sa sestrinog moba. nick mi je tamo madmax_yu (molim moderatore da ne brisu ovo)

I to je to, odjava, over end aut...
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eeej mačak - pa tu si ti, ha? - aayme ja mis'la da ti uživaš, litnje radosti i tamo-amo, kad (što reka play) 'ja tamo, a ono međutim...' - ajme samo se ti meni (nama) drži, piskaraj po forumu što god ti padne napamet - idićeš da svako to malo pa netko dođe i napiše nešto, i onda ti bude oke ... ili bar malo bolje: ili evo, ako ne osjećaš da ti radi 'gricule', odnosno izaziva vodicu na usta za dopom (ne zbog toga što je to takva priča, nego zato što nama najnevjerojatnije/najneočekivanije/totalno live stvari izazivaju vodicu na usta tj. 'mahnitu'/neodoljivu želju za dopom, pa ...) pročitaj Katinu priču (Katarininu): evo nisam ni ja odma' bila pročitala sve (no sad jesam, jer mi je super), jer je ima puno pa nisam imala vrimena ni strpljenja ni to (a i, Kate, dobro si srićo skužila da si tribala pravit odjeljke, čisto da bi bilo malo preglednije/(čitateljskom) oku ugodnije m... no nema veze! Priča je fenomenalna, tužna/duhovita/duboka/nabijena emocijama/lipo napisana (bez obzira što je pisana na brzinu i to, svejedno!) - uglavnom, svaka čast - pa, eto, pročitaj: znam ja kako je to, kad se skineš, nemaš volje čitati ni gledati nešto 'livo', nego ti baš prija čitati nešto što ima veze s dopom tj. tvojim trenutnim stanjem - logično, jer si njime toliko obuzet da ti se ne misli sad o, recimo, životnom ciklusu leptira itd. ... A Katina priča je baš takva: može te obodriti (da ne dopustiš sebi da se opet navučeš pa da upadneš u neke grozne situacije i mrakove), o dopu je a nije o dopu na način da bi te namamilo kako je lipo puknit se (nikad ne opisuje nekakve divote fleša ni slično) ... i tako ... eto dragi Rentone, drago mi je da si stigao - piši pa se čujeeemoooo
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

eto bas m je drago da si se javio...kazem ti da je to nekada najbolje...Vidim ja tu je mota se okolo, kontam ajde da mu napisem koju pozitivnu ...heheh bas mi je drago...svaka cast. Tu smo stobom bili od tvog samog pocetka i evo tu smo s tobom i na kraju tvoje narkomanske karijere....bas je to nekako kul:)...mislim ne pocetak nego cinjenica da smo tu zajedno bili...bas me sada neka jeza prodje i kontam koliko su mi boze ljudi ovdje dragi i koliko nas toga veze od sjebova do uspijeha do mojih br 2dana( heheh kaze zvrky opet drugi dan...ti stalno na drugom danu hehe)...ali evo meni je 4....uspijela sam preci preko drugog juhuuuuu!!! i ja cu na taj nalorex sreco cim prije:)
ne bitno sta iko kaze...ako ti vjerujes da ti pomoze i da ti prija i ne mislis na dop od toga super...to je to....Neslusaj nikoga ko ti kaze suprotno...a ako neko kaze suprotno u smilsu ma blokatori to ne radi bla bla...molim vas da ne pisete onda nista...
eto neka te tu s' nama ...ovdje se jedino i mozemo isprazniti i reci sta nam je na dusi....
sve najbolje...jebem mu vise i dop daj da ga se svi rijesimo jednom zauvijek....
al ostade mi opet ovo bijelo zlo da pobijedim...polako jedno po jedno;;;; sta ces
cmok
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Drago mi je da si se javio,da si tu sa nama... :heart:
Probaj(pitaj svog lekara),da ti prepiše neki antidepresiv-pomažu,a i probaj malo da se angažuješ u kući,nađi nekog streight(a ko je eventualno imao iskustva),ako imaš nekog takvog u društvu,pa probaj malo bliži sa njim/njom(još bolje) da budeš...
U sličnoj smo situaciji....nadam se da će i tebi biti bolje :smt023
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Eeee, posto sam sad iseljen iz BG-a, a ono bas sam bio smoren za neke radove jedva sam i namontirao kompjuter, samo koliko toliko da radi (mrzelo me da razvlacim telefonske kablove) Ali veceras sam i to uradio!!!!
Tako da od sad cu poceti aktivan da budem na forumuuuuuuu!!!!!
Koj sam ja tenkre kad se radujem internetu!!! Haha, bar cu nesto da radim zabavno!

Danas sam popodne proveo sa svojim starim drugovima (aktivnim narkomanima) od kojih je jedan ubedjen da nije navucen (iako ima zikru!!!???) ne znam stvarno dal' postoji jos neko na svetu takav. Jedan koji je svestan koliko je u sranju. Kad ih videh onako razvaljene.... ma bruka voda mi podje na usta(nos i vene) ;)

I naletim na jos jednog druga (on me prvi put dekno na gan) i od tad se do zadnjeg dana mog drogiranja (tri nedelje i dva dana) nismo razdvajali. Lik jedva prica, posedim ja sa njim... ma cudno ti je to. Kaze mi lik: Jeeebote, dao bi sad sve na svetu da sam na tvom mestu (da nije navucen)... gledam ga onako uradjenog kao stoku i sto je najgore... mislim isto!!!
Al', boze moj, zato i sluzi nalorex za nas gresne i sklone porocima!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

društvo

Post by katarinadimedici »

Ti stvarno tražiš đavola gde ga nema?Super će ti biti skidanje,bez obzira na blokatore,ako si stalno sa starim društvom!Bolje beži od njih i traži novo društvo!
:wink: U svakom slučaju,svim srcem sam uz tebe!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Daj bre marko....jesi li ti lud :!:
Viđaš se sa navučenim ljudima....baš izbegavaš rizične situacije :!: :!: :!: :!: :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mislim stvarnooooooooo,to ne ide tako drugar....... :!: Kupi neku ogrlicu protiv uroka tako smo moja drugarica i ja,ili nesto slicno sto ce ti biti protiv malera i ostalih zajebancija....Ja se malo zezam ali sto se tice tog drustva prethodni su ti sve rekli ja nemam sta da dodam. Bezi,trci u suprotnom pravcu,radi sta znas al se tamo ne vracaj........pozdrav zvrky
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Znam ja sve to!

Problem je sto sam ja (sad vec BIO) najgori od svih njih! A druzimo se aktivno od nase 7. godine (svi smo isto godiste). Non-stop nerazdvojni, osim onda kad sam ja otisao na studije i navuko se na dop (oni ostali ovde pa se i oni nezavisno navukli - telepatija jebote!)

Provalio sam ja sinoc da nece dugo proci do vremena kada cu poceti da pljujem blokatore. I danas sam resio (i pre nego sto sam procitao vase postove) da se bar neko vreme ne vidjam sa njima.

Da nadjem drugo drustvo!? Ja zivim u gradu sa 8000 stanovnika i SVI sa koji ma sam ja dobar su narkomani - doduse nisu svi zavisni od heroina, ali bar jednom u dva dana uzmu neku "jacu" drogu. A oni ostali - E, oni nas smatraju narkomanima i psihopatama i uglavnom nas se plase (otkud ti znas da narkoman nece da te izbode nozem zato sto si ga popreko pogledao?)

U decembru idem u vojsku, malo da odmorim glavu i umorim telo. Pregovaracu sa svojima da do tad odem mozda na par nedelja do Austrije ili (daj boze) Holandije. Mada, mozda me ne puste bas zbog te vojske.

pozdrav svima
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

R A Z M I Š Lj A J P O Z I T I V N O......

Sa moje strane ćes uvek imati podršku(naravno ne u glupostima). PDT_Love_18
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Locked