NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by bojanol »

Meni je kafa sranje, nesto iznad soka.... uglavnom sranje.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by saša-ex »

I ja imam povisen pritisak :)
Ajmo da otvorimo temu pod nazivom-Jeremija, vas savetnik za bolje zdravlje :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by joesspappa »

Ja ako ne popijem 4 kafe dnevno, imam neverovatne glavobolje. Imam nizak pritisak, a kafu pored toga sto mi je dobra, obozavam. Nekada bi to bila opsesija, sad je strast :)
Jeremija... super fazon, moze tema, ja imam toliko bolesti da bi okupirao temu. :)
Sale, otvaraj :)
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by winston85 »

Evo umlatio sam 3.dl kofija... A pristavio sam kazan u dvorištu, pa polako, ceo dan...
Pre neki dan skupile se neke žene (tračare) kod moje keve na kafi i komentarišu kako su poskupile pljuge i kako valja prestajati pušiti, a moja keva na to; ma, za leba i cigara će biti... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Dreamer »

winston85 wrote:Evo umlatio sam 3.dl kofija... A pristavio sam kazan u dvorištu, pa polako, ceo dan...
Pre neki dan skupile se neke žene (tračare) kod moje keve na kafi i komentarišu kako su poskupile pljuge i kako valja prestajati pušiti, a moja keva na to; ma, za leba i cigara će biti... :D

Pametna zena :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Dreamer »

Dusmani me, doduse nenamerno probudise previse rano, oci me i dalje peku i spava mi se, ali nema od toga nista.....valja se spremati za motivacionu.

Pijem veselu kaficu, pusim cigar, slusam muziku....
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
_silence_
Posts: 11
Joined: Mon Mar 28, 2011 5:47 am

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by _silence_ »

mrzim jutra, da nema kave ne znam koji bi nasla razlog da se probudim.
kontroliram se, ne dam da uzmem dvije salice dnevno. smjesno mi je sto otkad sam si postavila
ogranicenje popijem jednu za drugom, a ne kako je planirano jednu ujutro a drugu usred dana kada mi se
prispava a moram ucit. i tako tokom dana budem u iskusenju popit trecu al ne dam se lol.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by teodora4 »

Jutra su divni delovi dana...uz kafu jos lepse, inace, kafa je dobar diuretik, trenutno povisi pritisak ali ga spusta posle nekog vremena, mnogi to ne znaju, intoksikacija kafom-kafeizam, izgleda je rasprostranjenija nego sto sam mislila, sad mi je lakse...:) nego, ja pijem dve tri dnevno, kad mi dodje sa malo mleka, i to za presecanje:D kafe hladnom vodom je tacno...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by winston85 »

Mislio sam da kafa u početku, vrlo kratko 15.tak min prvo spušta pritisak a narednih 3.sata, mada sa ovom našom ne verujem da ima toliko dugo dejstvo, povisuje... Naravno pričamo o jednoj šoljici...
Mnogo lep napitak. Volim kafu, ali samo domaću (tursku) ono smeće iz aparata ne jebem 2%... 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by teodora4 »

winston85 wrote:Mislio sam da kafa u početku, vrlo kratko 15.tak min prvo spušta pritisak a narednih 3.sata, mada sa ovom našom ne verujem da ima toliko dugo dejstvo, povisuje... Naravno pričamo o jednoj šoljici...
Mnogo lep napitak. Volim kafu, ali samo domaću (tursku) ono smeće iz aparata ne jebem 2%... 8)
e pa vi``s obrnuto deluje ali je zakon...da turkish, automat ne valja, vrhunac su mi ove instant kesice nes kafe....tesko sr**e...jedino ona sa guaranom je ok, od nje me ne boli glava...
Post Reply