NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by oxo »

ne pije se vise kafa na ovom forumu. samo bup, eventualno met... tako se strejtira u 2019. ako nisi u toku :roll:

od nas matorih ko se skinuo skinuo se, ko nije je verovatno vec odavno pod zemljom... 14 godina koliko postoji forum je predugo vreme iz narkomanske perspektive

evo ja upravo pijem prvu jutarnju, listam vesti od juce, i pljujem vucica na tviteru

zivot je lep kad si strejt moram da priznam
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Rope82 »

Steta sto je forum zamro. Ja sam kratko tu i kao i svima pomoglo mi je brljavit bezze i citat kako drugi brljave. Valjda je ovaj narkomanski mozak najmirniji kad sve skupa nema nekog smisla :lol:

@ZVRKY: procitah 10ak stranica tvoje ispovjesti....pa me zamorilo, ali imam osjecaj da te sad poznam :D Nadam se da si dobro i da si nasla/vratila prijatelje u zivot
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by zvrky »

uuu izgleda da definitivno nisam u toku poima nema sta se radi u 2019 i koje se muke muce osim tog pljuvanja vucica u to sam upucena hahahhahahhah
Nego nesto mi sve ovo palo na pamet pa sam se zainteresovala gde su oni ljudi sta se desava sa svima, neki mi cak i nedostaju,sva ona caskanja, na kraju krajeva dobro smo se druzili uz svu muku koja nas je mucila...ja sam dobro hvala bogu, sve sama zavrsila bez onih smarackih AN AA sastanaka i tome slicno, nisu uspeli da me uvuku u ...ajd necu da kazem hahahahahhaha e sad ako ne probudim starosedeoce nikad necu hahahahha , ali moram priznati isti ti ljudi koji su se time bavili su mi dosta pomogli u mom oporavku samim druzenjem i beskonacnim razgovorima...

Veliki pozdrav svima nek ste mi zivi i zdravi a novima puno srece ,svaki pokusaj je isplativ cak i kad nije uspesan dok se ne dokaze suprotno hahahhaha u svakom slucaju moguce je uspeti pa cak i zaboraviti koliko je tesko bilo...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by StopBup »

Veliki pozdrav svima, vidim da vas ovde ima što ste se skinuli, i niste pali godinama. Ja nisam bio na dopu, jesam ga probao, ali ne se i navukao, ali sam pao na bupu. Dva puta se pogrešno skidao, prelazeći povremeno na spid, i naravno, posle nekog vremena, vraćao se bupu. Sada nema rezerve za spid i gluposti. Čist sam 2-3 dana manje od 2 i po meseca, guram na suvo bez nekih drugih tableta, napredak je spor, ali očigledan. Nadam se da ću nekad moći da prodiskutujem nešto sa nekim starim članovima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by zvrky »

ako izuzmemo fizicku krizu koja je realno po mom misljenju i sa ove tacke gledista najmanji problem ( nisam tako mislila u vreme kad sam se skidala ) jer traje kratko naspram psihocke koja traje dosta duze , verujem da je najveci problem tj uzrok vracanja u narkomaniju samoca i dosada. 2,5 meseca je dobar pocetak ali tada vec postaje prilicno dosadno i to je period koji je najopasniji za zavisnike. mojih 2,5 meseca su trajali sigurno 3,5 godine :) . kada se prestaje sa bilo kojom zavisnoscu uglavno se vezujemo za nesto novo sto ce nam ispuniti dan,a naravno u tom periodu jedino sto pada na pamet je nova zavisnost ili ljudi sa kojima smo se druzili jer druge nemamo e tu nastaje problem :) . Pokusaj da das priliku nekim drugim ljudima da ti pridju i da ti njihovi zivoti budu zanimljivi iako su njihove price uglavnom svakodnevnica ali ako malo bolje razmislim pa i narkomanske price su iste svaki dan i nisu bas mnogo zanimljive? Ali ipak ima razlike, neko ko zivi da kazem normalnim zivotom ipak ima vise opcija, kampovanje,bazeni,skijanja,putovanja,LJUBAV :) , razliciti ljudi sa razlicitim iskustvima, samim tim i razlicite price slusas...ides na posao tamo takodje upoznajes neke ljude koji zive razlicitim zivotima...neko ce ti se sigurno dopasti od svih njih pa mozda pocnes i da se druzis i kreces u nekim novim krugovima...svi oni veruj mi da ce te podrzati i imati razumevanja za tebe ako budes ozbiljan u svojoj nameri da uspes. Naravno ne moraju odmah da sasznaju da si narkoman jer ljudi su puni predrasuda ali vremenom ces vec sam osetiti ako je potrebno da neko to zna o tebi...

Eto malo podrske za tebe Stop vidim da se cimas i da ti je potrebno drustvo za razgovor, izdrzi samocu i dosadu i uspeces a onda ce se stvari poceti menjati.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by StopBup »

zvrky wrote: Mon Aug 12, 2019 1:21 pm ako izuzmemo fizicku krizu koja je realno po mom misljenju i sa ove tacke gledista najmanji problem ( nisam tako mislila u vreme kad sam se skidala ) jer traje kratko naspram psihocke koja traje dosta duze , verujem da je najveci problem tj uzrok vracanja u narkomaniju samoca i dosada. 2,5 meseca je dobar pocetak ali tada vec postaje prilicno dosadno i to je period koji je najopasniji za zavisnike. mojih 2,5 meseca su trajali sigurno 3,5 godine :) . kada se prestaje sa bilo kojom zavisnoscu uglavno se vezujemo za nesto novo sto ce nam ispuniti dan,a naravno u tom periodu jedino sto pada na pamet je nova zavisnost ili ljudi sa kojima smo se druzili jer druge nemamo e tu nastaje problem :) . Pokusaj da das priliku nekim drugim ljudima da ti pridju i da ti njihovi zivoti budu zanimljivi iako su njihove price uglavnom svakodnevnica ali ako malo bolje razmislim pa i narkomanske price su iste svaki dan i nisu bas mnogo zanimljive? Ali ipak ima razlike, neko ko zivi da kazem normalnim zivotom ipak ima vise opcija, kampovanje,bazeni,skijanja,putovanja,LJUBAV :) , razliciti ljudi sa razlicitim iskustvima, samim tim i razlicite price slusas...ides na posao tamo takodje upoznajes neke ljude koji zive razlicitim zivotima...neko ce ti se sigurno dopasti od svih njih pa mozda pocnes i da se druzis i kreces u nekim novim krugovima...svi oni veruj mi da ce te podrzati i imati razumevanja za tebe ako budes ozbiljan u svojoj nameri da uspes. Naravno ne moraju odmah da sasznaju da si narkoman jer ljudi su puni predrasuda ali vremenom ces vec sam osetiti ako je potrebno da neko to zna o tebi...

Eto malo podrske za tebe Stop vidim da se cimas i da ti je potrebno drustvo za razgovor, izdrzi samocu i dosadu i uspeces a onda ce se stvari poceti menjati.
Zvrle ekstra si! :) Pročitao sam mnogo tvojih postova, delim malte ne sve tvoje stavove što se tiče lečenja, oporavka, apstinencije, za mene si možda i najsvetliji primer na celom forumu. :) Puno ti hvala na odgovoru i podršci. Imao sam padove, jebi ga... Do duše ne na smrdljivom bupu, nebitno, no izboriću se i ja sa svojim sranjima. Uh što bih ja voleo da sam pametan kao ti, hahaha, ti si koliko sam shvatio sa 23 godine prestala da se drogiraš, a ja sam shvatio da sam narkoman tek kad sam imao 32 godine, a sa 33 krenuo u bitku. Pre par dana sam napunio 34... Pozdrav, i da ostaneš tako super kakva si čini mi se odavno. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Akkasha Come Back »

zvrky wrote: Thu Jul 25, 2019 10:59 pm uuu izgleda da definitivno nisam u toku poima nema sta se radi u 2019 i koje se muke muce osim tog pljuvanja vucica u to sam upucena hahahhahahhah
Nego nesto mi sve ovo palo na pamet pa sam se zainteresovala gde su oni ljudi sta se desava sa svima, neki mi cak i nedostaju,sva ona caskanja, na kraju krajeva dobro smo se druzili uz svu muku koja nas je mucila...ja sam dobro hvala bogu, sve sama zavrsila bez onih smarackih AN AA sastanaka i tome slicno, nisu uspeli da me uvuku u ...ajd necu da kazem hahahahahhaha e sad ako ne probudim starosedeoce nikad necu hahahahha , ali moram priznati isti ti ljudi koji su se time bavili su mi dosta pomogli u mom oporavku samim druzenjem i beskonacnim razgovorima...

Veliki pozdrav svima nek ste mi zivi i zdravi a novima puno srece ,svaki pokusaj je isplativ cak i kad nije uspesan dok se ne dokaze suprotno hahahhaha u svakom slucaju moguce je uspeti pa cak i zaboraviti koliko je tesko bilo...
DRAGAAAA! Slučajno sam naletela na tvoj pozdrav, a malopre vidim jedan forumaš mi postavio link gde pozdravljaš staru ekipu!
Možda me se sećaš kao Akkasha ili M4j4
Ja sam čista godinama, rekla sam da ću pisati više o tome...
I ja pozdravljam još jednom celu staru ekipu!
Znaš li šta je sa Dark Angel, Ramonom, Pepeljugom...Splićanima?

Hajde pa se nadam se pišemo! Ja samo dok ukapiram kako sve ovde tehnički funkcioniše...na telefonu sam, nemam comp jbg. Ali postala sam skromnija :D
Post Reply