NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Kruga »

:D Nemoj, molim te, samo da zaboraviš neke velike i bitne stvari iz ne tako daleke prošlosti. Izazovi na sve strane – a nije sve sigurno tek tako,da nekažem rapidno, nestalo... kao da nikad ga ni bilo nije. Možeš sad sebe da iznenadiš i skrojiš skroz drugačiji dan, možeš sebi priuštiti mnogo toga prvo jer si slobodan i još novac imaš tvoj samo, koji si ti zaradio. Malo opreznosti...
I tako... ne mogu da izaberem šte bih od muzike pustila, kao pratnju neku... hm...virtuelnoaudionu...
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Kruga »

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by 7474 »

Nick Cave je odličan izbor.

thanx i na savetima..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Kruga »

...
Poluhladna (tako je... jer, obično, volim da pijuckam) 4u1 – ništa posebno i to kao sa guaranom koja isto nije NP* i tako...

Ah, da! Pokušavam da razmišljam...
Ne mogu da se setim kako se zove jedna Azrina vrlo simpatische stvar...
razmišljam, tražim razlog da ne brinem...
.

Iiiii taaaakoooo...



*(Prim. prev. – ništa posebno)
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by joesspappa »

Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by AnAna_mo »

Potpis.
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Kruga »

Stvarno nisam mogla da pretpostavim kako je dobro pijuckati kafu (a interesantno je to što ja i nisam neki kafoličar, a ni ljubitelj kombinacije kafa-cigareta u smislu zajedne kombinacije, beskompromisne kombinacije gde u slučaju da jednog od ta dva, iz nekog razloga, trenutno nema, prestaje sva harmonija i napetost se prosto može opipati... što je meni, kao pasivnom posmatraču, ponekad komično!?) i čavrljati, ćutati, slušati...
Napisah malo duži, kompleksniji razmišljaj, ali ni u draftsu nešto nije bilo podešeno, pretpostavljam, pa mi i to nestade, opet zbog vremena. A verovatno je tako bolje.




Samo još da pojasnije objasnim – prilično prijatni ...novi momenti u mom životu, rado bi ih ponovila i mislim da je ovo još jedan od rariteta koji me drže u životu kao slamčice preko kojih dišu na pr. neki legionari po prašumskim divljim, mutnim rekama, sakriveni dok ne prođu neprijatelji. Pa dišu tako i gledaju i smišljaju kako da iskuliraju i otkriju strategije i obeleže potencijalne (tref)punktove nove neke. i...
Itd...
Last edited by Kruga on Thu Aug 19, 2010 3:33 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Kruga »

8) ...
'bro jutro! (probudila se ranije, ali sad ''pijuckam'' kafu)...

...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uJ53KRbApOs[/youtube]
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by 7474 »

dok smo još kod kafe..

skapirao sam da mi se kafa uopšte ne pije u poslednje vreme.. i to ne kapiram zašto i kako.. ujutro popijem jednu, pogotovo weekendom.. jer je to deo rituala.. ali sama kafa mi više ne prija ni najmanje..

garant ima veze sa dopom.. sve ima..

inače, ja pijem iskljušivo hladnu kafu, što, kad je u pitanju turkaja, nije lako izvodljivo na ove vrućine..


a ona 4 u 1 stvarno nije NP. al, jbg, probali su.
bar je dizajn vrećice pristojan..
i da, nije odvratna!


eto!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by AnAna_mo »

Ja pijem samo Nes,i to onaj classic - sa mlijekom a ne s vodom. Jesi li ikada imao krizu od kofeina? Ja jesam a da nisam bila ni svjesna, glava rastura po cijeli dan, tri dana...
:drinkers:
:wink:
Potpis.
Post Reply