NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

mxxz\\\\\jjjfffflkjjjjjjjjjjj dnnnnn c mnb sfhjkgggggggggggg///fxxxx,mmmmnv
    Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
    User avatar
    Vlado_M
    Posts: 1456
    Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
    Location: SFRJ

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by Vlado_M »

    Vlado_M wrote:Ma mora biti bolje... Sve u zivotu tece u ciklusima, jebes ga, smjenjuju se bolji sa losijim periodima. Samo drzi kontrolu koliko mozes.

    Kod mene je sad umjereno oblacno, lijecim hepatitis i izlezavam se na bolovanju. To znaci da sam prestao i da pijem. Bilo bi mozda i suncano, kad bih ja dozvolio... Kad bih se malo potrudio, mogao bih piciti redovno na posao (jer terapija nije strasna), a imam i djevojku u Trebinju prema kojoj se ponasam kao kreten :)... Ali dobro, znas mene, vjerovatno ne bih samog sebe podnosio da je bolje. Ovo danas je vjerovatno najbolje od mene u posljednjih 9 godina, otkako sam poceo sa heroinom.

    Kako stojis sa subom ? Radis li ? David ?... Jesi li u kontaktu sa nekim od stare ekipe sa foruma ?
    Jebote, ne mogu vjerovati da je ovo bilo u aprilu mjesecu ove godine. Cini mi se kao da je prosla cijela vjecnost sranja. Vladimire, jebem te glupa.
    sunrise wrote:ova tema izgleda tapija, gledam samo svoje postove kako se javljam svakih par mjeseci

    eto me opet
    Povratak iz rodnog grada, dijete naraslo, masala....pujpujpuj
    Predivna je, ona,ona i sve ostalo ako stigne,nista drugo nie bitno osim nje

    Ljeto me izmucilo,pakleno vruce, ubitacno vruce, kupali smo se, suncali, plesali, naucli i koju psovku i koju malo pristojniju rijec, snmekamo muskarce u biti.osvaja muskarce jednim pogledom,osmjeh topi svu tugu koja naleti....trcimo,ujutro plesemo,pomaze mami u kuci u pospremanju,slaganju i svemu sto joj je gust

    sta ima sa vama ljudi
    falio mi je forum,iako sam imala net i kompj,ipak nisam dolazila,najvise sto kad je budna se borimo ko ce pisati po tastaturi,ja ili ona, pa onda sve drugo
    no,sad cemo se malo bolje organizirati pa cu i dnevno biti tu

    ps.jel znate da nas Player ima curicu od skoro godinu dana...mala je preslatka
    Sun, drago mi je sto si ponovo ovdje. Drago mi je sto si dobro. Pozdravi Play-a... Vjerovatno sam ja jedini covjek na forumu koji ga se sjeca :)... Ova tema je umrla, zato sto se ekipa preselila na Chat - kako se osjecate danas. Ono, svi se skinuli sa kafe i to... Sve strejteri, jebiga.
    User avatar
    Tužna
    Posts: 613
    Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by Tužna »

    Vlado_M wrote:. Sve strejteri, jebiga.
    Joj Vlado legenda si....e nisu svi strejteri ja sam veoma navučena na kafu evo sad sam skuvala po ko zna koju danas :D :wink:
    AnAna_mo
    Posts: 1637
    Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
    Location: Mostar, BiH

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by AnAna_mo »

    Tužna wrote:
    Vlado_M wrote:. Sve strejteri, jebiga.
    Joj Vlado legenda si....e nisu svi strejteri ja sam veoma navučena na kafu evo sad sam skuvala po ko zna koju danas :D :wink:
    I ja. Bez tri Nesa nema buđenja! :drinkers: :drinkers: :drinkers:
    P.S. Sjećam se i ja Play-a, samo nisam znala da ima veze sa našom Sun. Tada nisam bila registrirana, samo čitala ponekad. :)
    Potpis.
    User avatar
    Tužna
    Posts: 613
    Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by Tužna »

    Jes vala Ana evo ja sam prvu već roknula druga se kuva.........mislim kafa naravno :-D ... :D :wink:
    AnAna_mo
    Posts: 1637
    Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
    Location: Mostar, BiH

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by AnAna_mo »

    Prvu roknula, druga se kuha... Hahahaha, Tužna, Tužna... :axe:
    :drinkers:
    Potpis.
    User avatar
    Tužna
    Posts: 613
    Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by Tužna »

    AnAna_mo wrote:Prvu roknula, druga se kuha... Hahahaha, Tužna, Tužna... :axe:
    :drinkers:
    A moram malo da se zezam jbg. :D :wink: ............evo sad isto pijem kaficu :drinkers:
    User avatar
    sunrise
    Posts: 2372
    Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
    Location: Wien

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by sunrise »

    Player je ponosni tata jedne male curice

    Ja ne kafenisem, Red Bull, ujtro, za umor ili gust kao npr.sad u ove kasne sate

    Vlado hej,drago mi je cuti te
    Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
    User avatar
    rajouno
    Posts: 1591
    Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
    Location: dreamland

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by rajouno »

    Pozdrav za drugare!!!sve najljepse za predstojece praznike!Nadam se da ste dobro,zdravo i srecno...ljubim vas sve :D
    PER ASPERA AD ASTRA...
    User avatar
    sunrise
    Posts: 2372
    Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
    Location: Wien

    Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

    Post by sunrise »

    I ja tebe malena
    Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
    Post Reply