NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

al smo brzi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sanela »

Pozdrav svima, vidim kad mačka ode miševi kolo vode... dva sata sam čitala prepucavanja i brisala postove. Pa stvarno ljudi, neke stvari nemaju smisla....

Mi smo sretno stigli i do mora i nazad. Kampovanje super prošlo, samo su me komarci pojeli... Išli smo i u Dubrovnik, Cavtat i na ekskurziju na Elafitske otoke - Lopud mi se baš svidio. Nisam još skinula slike, ali sutra ću probati neke ovdje da postavim. Vrijeme je bilo super, baš sam se lijepo odmorila i od danas sam ponovo na poslu. nagomilalo se posla, pa valja raditi...

Pozdrav Luna, oxo i ostala stara i nova raja. Sunrise, jesi još na moru ili si se vratila kući?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

Sanela

Mi smo jos tu. Moje sunce ima danas rodjendan 8 mjeseci, moja gimnasticarka, gipka je,savija se,okrece, skace po svima i svemu,dize se, puze, smeka, osvaja sve i svakog oko sebe. Obozavaju je svi a u nasim krajevima je glavna atrakcija kao tamnoputo dijete. ljudi mi prilaze sa spikom " joj,kako slatko dijete, prelijepa je a joj mogu pipnuti kosu?"

moram joj napraviti putovnicu pa cemo biti jos dok to potraje a dotle se mama masira i sredjuje kicmu s kojom imam problema. Uglavnom, super mi je,doma sam s mamom i bakom (tj.bakom i prabakom), vani idemo na laganicu, tipa vecere ili setnje, po gradu ili do mora. Idemo se i kupati ali izbjegavamo ovo sunce koliko ide.
Od starog drustva ih idim u prolazu ali nemam zelju za vise od toga. neke jako davne ljude srecem u grdau, sa zenama ili djecom, mada sto je zalosno puno ljudi se full zapustilo, udebljalo, raspojasalo,ocelavilo, cure koje izgeladju kao babe a ne zene u best godinama.

vrijeme je i dalje zicer.kazu da ce sad biti malo podnosljivije, do 30 stupnjeva a muz mi prica da je gore opasno zahladilo i da je svega nekih 15 stupnjeva
drago mi je da ste se lijepo proveli


nego,reci, si se stvarno uspjela odmoriti i napuniti baterije ili si imala brz godisnji. zna se desiti da ides na odmor a dodjes nazad gori nego si bio pa pitam kako se osjecas?
jel ide 5 brzina?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

Ako te netko prevari jednom "sram ga bilo" ako te prevari dva put "svaka mu cast"
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Luna »

dobro veche,,,,, dobar dan.......whatever! evo maloprije sam s'posla stigla....umorila sam se da vam pravo kazem. al...nema veze....bitna je lova. inache kod mene je sve ok...pochela sam sa shkolom...jedan chas dodushe ali...dobro je za pochetak. samo da se malo probidim i prebacim u shklosku shemu....pa akobogda...sledece godine da nastavim magisterij.to je plan...pa sad....
ovde vec par dana neko ludo vrijeme....kisha vjetar...haos.drvece leti...struje nestaje....a onda preko dana...humidity(kako se ono to kaze)..aaaa vlaga!!!! hehehe
oxo....nejavljash se vishe...
dovla...si ziv ba?
pepe...nisam znala za modesty jebi ga...nisam u toku. omche nema.....nadam se da je ok...
sanela kako si mi? kako je avdija? puno ga pozdravi..!
zvrks...shta ima novo..?
sunrise...draga...kako zivot? bebica? pishi...
zona...zi ziva???
inace ja sam se i ko' malo zaljubila...ali ne znam ni sama....! nismo ni tamo ni vamo...zajedno smo a nismo....vec 3mjeseca ...standardna situacija...majke mi...uvijek mi se iste stvari deshavaju.svashta.
al sve u svemu zachin C
whatvever!!!!! najbolja rijec na svijetu...
poz svima.
cmokkkkkkk

morala sam urediti post...kao da sam lijevom rukom kuckala... :rolleyes:
Last edited by Luna on Sun Aug 31, 2008 12:57 am, edited 1 time in total.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Luna »

ps. rodjendan mi je utorak.....~~~~ samo reko' da javim:)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Zona Sumraka »

E sidze Luna...ma evo i kod nas je preksinoc bila gadna oluja, a mogu tek da zamislim sta ce biti kad gustav uleti u zaliv...a ti si jos i blize jbte...inace nista novo...i ja sam krenula sa predavanjima...iskreno receno nisam nesto pretjerano zagrijana i jedina mi je motivacija gomila dzidzana koje vidim oko sebe sa zavrsenim fakultetima, dok ja i dalje radim neke lijeve poslove...ustvari ne zelim da se ufuravam da mi je kao krenulo, jer kad god to uradim vrlo brzo ga i ukenjam...i tako...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Luna »

bash ste bezveze...niko ni da mi cestita rodjendan... :( :cry: :cry: ...a 2 septembar...svake godine ste sjetili...a ove nishta....
a tu sam vec godinama....razocarenje
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Falco »

Luna wrote:bash ste bezveze...niko ni da mi cestita rodjendan... :( :cry: :cry: ...a 2 septembar...svake godine ste sjetili...a ove nishta....
a tu sam vec godinama....razocarenje

:| sa zakasnjenjem:sve najbolje,.... :wink:
tryin" to be the best of me,...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Zona Sumraka »

Izvini Luna, ali koji ti je jbte?...pa ja sam sretna ako se uopste sjetim sopstvenog rodjendana...nije ni meni niko cestitao, pa sta...odoh sada da se objesim...
Nego, zelim ti sretan rodjendan i da ti ova godina bude najbolja do sada! ... :smt113
Post Reply