NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by selma »

Dobro jutri ,dobri ljudi...
evo kafica se pije..malo je jaka...ali za razbuditi je ko malj u glavu...
Da mi je neko pricao da cuje piti na forumu.. :smt042 ne bih mu vjerovala...al ajd
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

ja pijem jednu na dan, i to cijeli dan ju razvlacim i gustiram i jako rijetko ju popijem cijelu nego mi uvijek ostane....uzas
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sanela »

Dobro jutro i od mene :D
U Sarajevu vrijeme nekakvo oblačno, baš bezveze... iako je super što ne pada kiša.
Vikend dan za odmor. Još iduća sedmica, pa godišnji. jupi baš mi treba odmor.

Sunrise, drago mi je da si dobro. I mi planiramo na more nekad u augustu. Možda čak i u Split. Vidjećemo.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by selma »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mn8WXWwwaT8[/youtube]

"See His Love"- JESUS CULTURE

Nije bash jutro...ali neka ovo bude za "Dobro jutro,narode"

Voli vas vasa ,Malmase :heart:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

Dobro jutro!

Ima koga za kafe?
Kako vam je prosao vikend?
Meni je bio bas naporan. Jucer je David imao rodjendan i ja sam mu pripremala party i pozvala prijatelje a on nije o tome nista trebao saznati i imati pojma, malo iznenadjenje. No,kako sam sve sama trebala kupiti i spremiti ne znam sta mi je bilo teze,ici 4 puta u ducan sa svom spezom i picem i sve to sakriti da on ne vidi. ILi, jucer sve to pripremit i skuhati i pospremiti stan i to sve od 11:30 do 14:30 a vrucina, a mala samnom,ne mogu je pustiti samu pa je po cijelom stanu vozim s kolicima i zabavljam.
No, sve je super uspjelo, iznenadjenje upalilo,ljudi dosli i sve se pojelo. Nakon toga,navecer smo mi isli do neke ribe koja je isto imala rodjendan, vratili se u normalno doba kuci. Moj dragi mi je svo sudje oprao dok smo mi bile vec u krpama.


Sanela ja sam vec jako uzbudjena zbog odmora. Jedva cekam da svi vide moju cerkicu,moje sunce, a i moja mama i baka odbrojavaju dane. Vec sam rekla da cemo biti dosta dugo dolje dok ne zavrsim neke druge poslove a to ce potrajati. Kod nas u Hrvatskoj ima toliko prelijepih mjesta na moru da kad bi imala tu mogucnost planirati odmor i ici negdje drugdje nego kuci ne znam stvarno za koje mjesto bi se odlucila

ja se raspisala uf
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Modesty »

Jutro sunrise :drinkers: :drinkers: evo kafica od mene.sad sam ustala..........zijev
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sunrise »

danas ce biti pakleno vruce, ne znam kako vi podnosite vrucine ali ja sigurno lakse onome ko ima kucu pa moze biti u vrtu ili na terasi dok nama ostalima presotaje samo ventilator
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by sanela »

Gdje ste ljudi? Šta radite?
Dobro kažeš sun, pakleno je vruće, ali ja sam od ponedjeljka na godišnjem i vjerujte mi da se pravo radujem.
Moram se malo pohvaliti, danas sam napokon digla vozačku i kupila sam autić Citroen C3. Jučer je došao i evo ga na avataru. Još je u salonu, ali mislim da će u ponedjeljak sva papirologija biti završena, pa ću ga provozati početkom iduće sedmice, Moram vam reći da se fakat radujem, isto sam malo dijete. :rock: Ali sad me definitivno neće nikad biti kući. Samo ništa od vozanja u kasne noćne sate, jer iza 23.00 sata se ne mogu voziti ako neko nije sa mnom ko ima najmanje 5 god. vozačkog iskustva, a kako smo i Avdija i ja početnici, navečer ćemo se opet vraćati kući taxijem. Mada kad vidim kako budale voze, čini mi se da je i bolje tako.

Pozdrav za svu raju. Nego, gdje nam je Omcho? Porodi li se Minela? Nadam se da je sve super prošlo. :)

S.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by paramparcad »

ima se moze se....aaaaaaa,sanela plus citroen...dobar je francuz ali ja samo priznajem svabu...BMW RULES!!!
Mada moze i audi,mercedes itd.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: NASA WESELA JUTARNJA KAFICA

Post by Zona Sumraka »

Sanela, opet se foliras...pa dokle to tako?
E pa, cestitam na novom bibiju!...Sarajlijama bih preporucila da budu na oprezu pri prelasku ulica i to...
A sto se tice svaba i auta imam samo jedno reci...japanac rulzzz...
Post Reply