DOKTORKA LIDIJA SARAC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

KAKO POMOCI ONIMA KOJI ZELE NAMA DA POMOGNU-DOKTORKI LIDIJI SARAC?
VERUJEM DA JE NA OVOM SAJTU DOSTA LJUDI KOJIMA JE POMOGLA DOKTORKA,I DA NIJE STRANAC U OVIM REDOVIMA.ZELIM DA JOJ POMOGNEM JER ONA JE VRATILA ZIVOT MNOGIMA OD NAS,I ZATO APELUJEM NA SVE VAS KOJI STE TAKODJE U MOGUCNOSTI I ZELITE TO DA NADJETE NACIN DA SADA MI NJOJ VRATIMO TAKODJE DOBRIM.MOGUCE DA SE OVDE NALAZE I PONEKI RODITELJI,PA SE OBRACAM I NJIMA,NISU UZALUD DOLAZILI LJUDI IZ CELE SRBIJE I TRAZILI NJENU POMOC,VERUJTE MI TA ZENA JE CUDOTVORAC.I NIPOSTO NETREBA DA JOJ ODUZMU DOZVOLU DA SPASE JOS ZIVOTA. :roll:
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by raskorak »

Ti (vi?) zaista verujes da jedna osoba koliko god vredna bila zasluzuje toliku mistifikaciju?
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
aleksandra
Posts: 77
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:25 am

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by aleksandra »

A sto joj oduzimaju dozvolu?
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

zato sto ocigledno smeta onima koji hce da zarade na nama,a ne da nam stvarno pomognu.
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by Zona Sumraka »

a fakat sto joj oduzimaju dozvolu?
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

PA OCIGLADNO ZATO STO SU KRETENI.
IZNERVIRALA SAM SE.VISENEMOZE NI DA RADI SA NAMA.JA SAM ISLA U BASTU.I SAD VISE NEZNAM GDE DA IDEM,ONA JE BILA MAKSIMALNO DISKRETNA I NI NEZELIM DA IDEM KOD BILO KOG DRUGOG DOKTORA.
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
User avatar
feniks-2.put
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 8:26 pm

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by feniks-2.put »

Doktorki sam se pre 5 meseci obratila mailom i nikada nisam dobila nikakav odgovor, sto me razocaralo nakon nekoliko procitanih novinskih clanaka o njoj u kojima je bila izuzetno hvaljena kao izuzetan lekar i covek.
Ako zelis pomoc za nju, malo nam konkretnije objasni u cemu je problem. Ja do doktorice nisam mogla doci ni preko doma zdravlja u kome je navodno bila zaposlena. Ocigledno je vec tada postojalo nekih problema .... U privatnu ambulantu nisam je ni zvala.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by adam* »

Evo sta sam nasao na netu........


Posle odluke da se neuropsihijatru Lidiji Sharac, iz Bajne Baste,zabrani rad sa pacijentima!!!!!
Lekarka primenjivala terapiju, ne obaziruci se iz kog su mestapacijenti.
U NASHEM DRUSTVU ZAVISNICI NEMAJU NIKAKVA PRAVA- TVRDI DOKTORKA LIDIJA SARAC.
Kako je dr. Lidija , jedina u nasoj zemlji davala mogucnost da se spusta metadonska terapija, nasli su kvaku kako da je ....poput dr. Bukelicu isto sto su uradili.
Samo je doktorka Lidija Sarac drzala se Hipokrata i pomagala,ali to ne ide u prilog mafijaskoj drzavi!!
cucla cucla cuclica
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

dalje nista netreba pricati.
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
apstinent
Posts: 7
Joined: Fri Dec 21, 2007 5:23 pm

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by apstinent »

KOMSHIJA,SLAZEM SE SA TOBOM U POTPUNOSTI U VEZI OVAKVOG STAVA MINISTARSTVA ZDRAVLJA VEZANOM ZA NACHIN LECHENJA I RADA DR. LIDIJE SHARAC.VIDJAM SE SA NJOM SKORO TRI PUNE GODINE I SMATRAM DA NAKON OVAKVOG ZALAGANJA SAMO JEDNE OSOBE NA VELIKI BROJ NAS STVARNO TREBA SHTITITI OVAJ PROGRAM I POKAZATI OSTALIMA DA NIJE ISTINA DA BILO SHTA SHTO RADI KRSHI ZAKONE.MOJE MISHLJENJE JE DA PROBLEM NASTAJE ZATO SHTO TU NEMA NOVCA ZA DRZAVU,PA BI DA UGASE ILI BILO KAKO PREUZMU KONTROLU,KAKO BI NESRETNIM LJUDIMA UZIMALI SHTO VISHE PARA DA PUNE SVOJE DEBELE GUZICE.
TAKODJE,POZIVAM SVE DA SE UKLJUCHE KOLIKO JE KO U MOGUCNOSTI I DA DOPRINOS DA SE LJUDIMA KOJI SU TEK KRENULI U PROGRAM POKAZE DA TREBA DA NASTAVE DA SE BORE I DA PROGRAM I DR. LIDIJA SHARAC STVARNO IMAJU VELIKI USPEH.OVA PRICHA,MOZE DOVESTI DO TOGA DA SE LJUDI SAMO VRATE TOM ZLU,DA UZIMAJU DRZAVNU DROGU,A ONDA KADA STIGNU DO DNA,NAPLATE LECHENJE PO KO ZNA KOJIM CIFRAMA.VELIKA BI SRAMOTA BILA DA GOSPODI MINISTRIMA I LJUDIMA KOJI STOJE IZA OVOGA PRODJE OVA PRICHA,GOSPODINE MILOSAVLJEVICU DA LI BI STE VI PRICHALI OVAKO DA VAM JE DETE ILI NEKO U BLIZOJ RODBINI U NASHEM PROBLEMU,VOLEO BIH DA MI ODGOVORI.
JA LICHNO IMAM PLAN DA SE JAVIM PREKO MEDIJA I POSTAVIM OVO PITANJE GOSPODINU MINISTRU ZDRAVLJA,A I DA KAZEM SVA MOJA ISKUSTVA TOKOM LEVHENJA.HVALA BOGU,OSECAM SE ODLICHNO I NASTAVICU LICHNO,SHTO VISHE BUDEM MOGAO,DA SE BORIM DA OVAJ PROGRAM OSTANE I DA DR. LIDIJA SHARAC NASTAVI SA RADOM.
LJUDI,GLAVE GORE,IZGURACEMO.POZDRAV SVIMA
Post Reply