DOKTORKA LIDIJA SARAC

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by viola »

Ja ne mislim da smo mi Balkanci glupi, vec mnogo emotivni i iracionalni, a i sto mi nije bas lako priznati, lenji :oops: Ne znam da li je dr kriva ili ne, i o cemu se radi, ali vidim da su njeni pacijenti jako vezani za nju cim se bore u njeno ime. To govori da je dr Lidija ili jako dobar manipulator, ili jako dobar covek... U svakom slucaju, kod nas se malo zna i o psihoterapiji, a jos manje o vezi izmedju terapeuta i pacijenta, tzv. transferu, i ponekad je podjednako tesko skinuti se sa psihoterapije kao i skinuti se sa psihoaktivne supstance... :!: Ne znam sta bih radila da neko zabrani rad npr. mom terapeutu, verovatno bih isto reagovala emotivno, i sa te tacke, podrzavam one koji su poceli ovaj topic, a na drzavi, sudovima i medijima je da ustanove treba li ili ne dr da radi. Uostalom, ukoliko je tako strucna, verujem da je dovoljno sposobna da se i sama bori za svoj interes, i da je dovoljno velika devojcica da zna kako da se ispetlja iz toga u sta se upetljala... :P Pozzz svima :D
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

e odgovarala bih cesto na ovaj post,ali manemoj mi ide na zivce.a nevolim bas da se prepucavam sa nekim.i doktorka nije manipulator,naravno da joj niko nece pomoci sto ce je pomenuti u nekom postu,i ja iskreno verujem da ce se jako brzo izvuci.
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
manemoj
Posts: 19
Joined: Sun Dec 23, 2007 2:40 pm

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by manemoj »

Stvarno,manemoj ti ide na zivce,verovatno sto ne govori ono "sto ti zelis cuti".Osvesti se...Pocni nesto korisno da radis da bi pomogla/o sam sebi.
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

i pocela sam ya pocetak vratila sam se u normalu potpunu,dala sam jedan ispit,i i dalje mislim da je doktorka broj jedan.a ti se dryi svog poslo i nepljuj po drugima.jer ni ya sto godina neces postici ono sto je ona.
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
olja
Posts: 18
Joined: Mon Jan 07, 2008 11:48 pm
Location: tu negde

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by olja »

I mene malo nervira ovaj MANEMOJ. Osecam da je neki klinac sa tek zavrsenim fakultetom. Nadovaco se malo literature i ubi se prepisujuci. Tripuje se da je svemoguc, a jedini metod rada mu je "KINJI KOLEGU SVOG". Kakav je Lidija doktor to najbolje znaju oni kojima je pomogla. A, ona, naravno, nije svemoguca, ali je neko ko zeli i ume da pomogne.
SESTRA
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by komsije »

tako je olja... :finga: :finga: :finga:
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
manemoj
Posts: 19
Joined: Sun Dec 23, 2007 2:40 pm

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by manemoj »

Pa eto OLJA da si malo bolje citala od pocetka ovo sve,ti bi shvatila da ja govorim da se dr.Lidija ne preuvelicava i nepravi od nje "svemoguca".No ti to polepo prisi meni!!!Nisam rekao da jesam,niti bilo cime to podstaknuo,pa tako nemam pojma odakle si to "tresnula"!
Sto se tice mojih godina necu se izjasnjavati,tvoje je pravo da mislis sta zelis.A to,da li sam se "nadovaco" literature je istina da jesam i jako sam ponosan i srecan zbog toga.Pa iskorisio bih situaciju da te posavetujem da se i ti malo "nadovacas" te iste literature,bilo bi ti pametnije nego lupas o mojim metodama rada.
Jedino cemo se sloziti da dr.Lidija ili kako je ti nazivas "ona",nije svemoguca i da zeli da pomogne.Ostalo je diskutabilno.
olja
Posts: 18
Joined: Mon Jan 07, 2008 11:48 pm
Location: tu negde

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by olja »

Dragi moj MANEMOJ, igrom slucaja smo kolege, mada, razlicitog smera. Mnogi ovde su "nadovacani" raznorazne literature i fakultetski obrazovani, ali niko se, kao ti, nije predstavio kao DIPLOMIRANI...Citala sam ja pazljivo tvoje postove i jako dobro razumela tvoje komplekse. Ostajem pri tome da si neko sa tek stecenom diplomom i lepo je sto se njome hvalis, ali moraces jos mnogo da ucis. Ogromna je razlika izmedju toga kada na narkomaniju gledas kao strucnjak od toga kada ti heroin uzme nekog bliskog. Tad jasno shvatis da ne mozes reci "prekini i radi nesto korisno u svom zivotu" (a to se ovde od tebe "culo" u vise navrata), ne mozes ni plakati, moliti, nista od toga ne pomaze. Moras razumeti, moras mnogo toga nauciti, a onda krenuti u tesku i neizvesnu borbu. E, kada sam ja krenula u borbu za svoga brata bila je tu fenomenalna doktorka Lidija i naljbolji psiholog na ovom svetu V.M. One su za mene imale carobni stapic. Vratile su mene u zivot da bih mogla, uz njihove instrukcije, da pomognem bratu. I cist je, vise od godinu dana, bez metadona i antidepresiva, potpuno cist. Ja ti zelim puno srece i uspeha u radu. Trebace nam sve vise strucnjaka iz tvoje oblasti, na zalost. Zelim ti da jednog dana steknes bar upola znanja kao DOKTORKA SARAC.
SESTRA
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by viola »

Olja, izvini, ali meni manemoj deluje kao neko ko mnogo zna, i ko ima mnogo iskustva :D Mozda gresim, ali na osnovu njegovih postova mi se cini da to nikako nije neki nadobudni klinac s diplomom, vec neko ko je prosao i video mnogo shto shta, i zna shta prica. Meni su njegovi argumenti na ovoj temi ubedljiviji od vasih, jer je vas jedini argument da je doktorka ,,fenomenalna``. To i nije neki argument, pozzz za Manemoj :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DOKTORKA LIDIJA SARAC

Post by sanela »

viola wrote:Olja, izvini, ali meni manemoj deluje kao neko ko mnogo zna, i ko ima mnogo iskustva :D Mozda gresim, ali na osnovu njegovih postova mi se cini da to nikako nije neki nadobudni klinac s diplomom, vec neko ko je prosao i video mnogo shto shta, i zna shta prica. Meni su njegovi argumenti na ovoj temi ubedljiviji od vasih, jer je vas jedini argument da je doktorka ,,fenomenalna``. To i nije neki argument, pozzz za Manemoj :D
Ne zakuhavaj bona viola... :-D
Post Reply