OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by zvrky »

Uvek ces biti na neki nacin obelezena i sa tim se pomiri,samo je pitanje sa kakvim ces se ljudima druziti,da li ce te takvu prihvatiti...Ako zelis da sakrijes svoju proslost i ono sto si bila u tom slucaju neces biti obelezena jer ljudi nece znati ali ces samu sebe obeleziti kad tad...pojesce te saveset ako to ne podelis sa ljudima koje volis i kad tad ce doci do toga da im ispricas...a onda...postajez neko ko je ipak obelezen na ovaj ili onaj nacin...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
aleksandra
Posts: 77
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:25 am

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by aleksandra »

Zvrky, patila sam od tog kompleksa koji si ti spomenula - griza savesti ako novim dragim ljudima ne kazem da sam se drogirala. Onda mi je jednog dana otac rekao da ja nisam obavezna da svakom odmah pricam svoju proslost, i da je to moja PROSLOST, i da ne vidi zasto ja tim novim ljudima ne bih dozvolila da upoznaju novu mene....Poslusala sam njegov savet, i mogu da ti kazem da je bio u pravu. Sto vise godina prodje, to je droga dalje iza tebe. Vodis neki novi zivot, imas nove interese koje postaju deo i novih druzenja. Ako vec naletis na neku osobu sa kojom mozes da pricas o tome, sto da ne. Moram jos jednu stvar da ti napomenem, kad prodje dovoljno godina vise neces imati potrebu da pricas sve detalje svog narkomanskog zivota vec ce jedno "ja sam se drogirala i skinula sam se" biti sasvim dovoljno. I to vise nece biti sramota (osim kod tebe u glavi ako krenes secanjima narkomanskog zivota i svega sto on nosi) vec ce biti jedan od uspeha tvog zivota, skinula si se.
Nadam se da razumes sta sam htela da kazem, pisem malo konfuzno.

Inace se apsolutno slazem sa Sasom.

A psiha....Godinama sve to postane drugacije...Mene bi sad bio strah da se uradim jer mogu da overim, da umrem, a sta ce onda biti sa mojim detetom, sa mojom porodicom, itd...
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by dete svemira »

Stvar i jeste sto je to proslost.....To je najgore....
Da sam sad na igli,pa i da trpim....SVE!
Ali cista sam pa opet najebem ko zuta.....

Valjda vreme cini svoje....nisam pametna....

No,sutra slavim 11-ti mesec cistoce....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
aleksandra
Posts: 77
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:25 am

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by aleksandra »

Dete svemira, cestitam ti na 11 meseci cistoce. Ne gubi nadu jer se vremenom sve promeni, veruj mi!
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by Ladybird »

dete svemira wrote:Dobrodosla...
Sa tobom jos nisam pricala.....

Kontam da si se skinula sa TOGA na cemu si bila....

Ja ne sudim.A pocetak i ideja ove teme se bazira na tome da sam htela da kazem:
-Da ,,mi,, koji smo se skinuli zelimo da zivimo dalje normalno,i da nas treba razumeti
-Da ,,mi,, koji smo se skinuli ipak imamo zelju da budemo normalni ljudi
- da smo dotakli nase dno,i da idemo dalje

Mrzim kad sam obelezena predrasudama,ali onda kad pogledam ljude koji su 20 god na horsu,na igli,i nemaju zelju da se skinu,onda kazem POBEDILI SMO.To jako cudno zvuci ljudima koji su normalni,ali MI znamo koju cenu u psihi placamo da bi smo uspeli....ZATO I JESTE BORBA ZA ZIVOT!
Slazem se sa tobom u potpunosti. Svi zasluzuju jos jednu sansu. Cak mislim da mi koji smo dotakli dno, i digli se iz pepela kao fenix, znamo bolje cijeniti zivotne vrednote, od ostalih. Ne sudim nikome, samo kazem jednu realnu stvar.
Tacno je da mi u psihi placamo cijenu svega, ali pobijediti se i to moze. Najbitnije je pobijediti samog sebe a to je ujedno i najteza borba.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by Luna »

Pozdrav svima!!!
nema stare kafe..pa kontam ovde da se javim:)
dugo me nije bilo...pisacu o svemu kasnije. Svasta se izdesavalo..bas svasta! bila sam u paklu i nazad-bukvalno. sad sam dobro..sve je ok-i ponovo sam s vama.
voli vas
Luna
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by cokapeace »

Dobro nam se vratila ! :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by dete svemira »

Polako ali sigurno,ekipa se okuplja.....
Drustvo iz proslosti DOBRODOSLI.... :D

dRAGO MI JE DA SE NEKI LJUDI KOJI SU ODAVNO PRIJAVLJENI IPAK POSECUJU OVO MESTO.....

OCEKUJEMO VAS NASTAVAK OPTIMIZMA I NADAM SE DA CEMO CUTI PRICE.....

choco!
si se ti malkice izgubila?Kako je Mladenac?Kako si ti?

Ladybird:Cak mislim da mi koji smo dotakli dno, i digli se iz pepela kao fenix, znamo bolje cijeniti zivotne vrednote, od ostalih. Ne sudim nikome, samo kazem jednu realnu stvar.
Tacno je da mi u psihi placamo cijenu svega, ali pobijediti se i to moze. Najbitnije je pobijediti samog sebe a to je ujedno i najteza borba.
U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA TOBOM....
DANAS JE 28
PROSLI MESEC MI JE NEKO POSLAO RECITACIJU
DANAS NAM JE DIVAN DAN,DIVAN DAN,DIVAN DAN...
NASOJ ..........STR8 RODJENDAN,RODJENDAN,RODJENDAN...
ZIVELA,ZIVELA I STR8 NAM BILA.... :D :D :D :D :D :D :D :D :rock:

Ona sad sakuplja dekoracije drva,girlandi,svega.....sto sija...LJUBIM TE PUNOOOOOOOOOOOOOO!

A usput to je i odgovor svega-SVE JE U PSIHI.....KOLIKO SMO JAKI?
TRENUTNO-MNOGO!

LJUBIM VAS!
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: OVDE SU NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT BEZ DROGE....

Post by zvrky »

Lunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jbt pa ti si ziva :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt055 nemas pojima koliko mi je drago da si bilo sta napisala :D :D :D jesi mi dobro?Sta ima novo pricaj ,pricaj,pricaj,nisam te cula milion godina :smt049 :smt049 :goodman: LJubim te punoooo i znaj da cekam da mi pricas gde si bila ,sta si radila,kakav to pakao pominjes itd??
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: OVDE SU IZLECENI NARKOMANI KOJI SE BORE ZA DALJI ZIVOT

Post by Modesty »

cokapeace wrote:Zašto ne "verovati" u to da si izlečen-JA VERUJEM da sam IZLEČENA od heroina(sve mi je gad uzeo)-ali to ne kažem za travu i poooneeekad speed....Ne kažem da je to istina...ALI JE PONEKAD LAKŠE SA VEROM U BOLJE SUTRA!!!
Ahaaa,tako sam čvrsto vjerovala 10g..... i evo se do neki dan ponovo skidala sa dopa.....samo zalejčeni i u cijeloživotnoj borbi smo mi.
ne podcjenjuj neprijatelja,ne pogodri se pred njim.......odnjet će te kao prahhhhhhhh
Sigurnije ti je vjerovat da si slab i bojati se dopa.
Post Reply