Da li se volite isticati?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Da li se volite isticati?

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

Prosetamo li ulicama ovog ljeta, na sve strane zelja za isticanjem na ovaj ili onaj nacin.
Da li volite doci do izrazaja u masi? Da li bi vam bilo drago da dobijete bolju poziciju na poslu? Da li bi radije vozili bijesno auto ili obicnu Corsu ili golfa :) ?
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

'''

Post by kika »

Ćao iglice-neznam zašto sva ova pitanja ali evo da ti odgovorim...ISKRENO...

Što se mene tiče ja sam ekscentrična osoba-ne nešto extra ali uvijek sam voljela da se izdvajam u masi, makar po sandalama ili mini suknji....odprilike voljela sam da budem u centru pažnje da ne zvuči i ovo sad ekscentrično ali tako je....sad je situacija drugačija smeta mi ta ''popularnost'' i pokušavam da budem obična što sam i postala bar ja mislim...čak i kad sam se razbijala od horsa i koksa i u tom stanju trudila sam se da budem ono fit shik ali mi nije baš uvijek polazilo za rukom :smt061 :D A što se tiče auta naravno da bi uvijek izabrala bolje auto inače nemojte pomislit da sam sponzoruša imam dovoljno da ne budem to- ali volim luksuz-uvijek sam ga voljela mada ni on nije presudan u nekim segmentima života...
Sve zavisi s kojeg aspekta to posmatramo, a tema koju si izabrala je vrlo diskutabilna i mogli bi naširoko pričati o tome, al opet kažem zavisi s koje tačke gledišta uzmeš dali volim dobar auto da volim PONTIJAKA najviše hehehe :-D
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Ne znam cemu ova tema?
Sto ti nisi rekla da li se ti volis isticati?

Ja da imam naravno toliko mogucnosti, finansijskih, isticala bi se na sve moguce nacine.
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

...

Post by kika »

BRAVO anamarija :smt038 reci nam ti iglice dali ti voliš da se ističeš...pozdrav
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

cuj to, cemu tema??

cemu bilo sto? :shock:

Ja eto ne volim da se isticem. Doduse, svako se istice samim tim sto je individua, jedinstveno bice na planeti..ali neku potrebu da to dokazujem-nemam. Iako se nekad i isticem, ne mogu reci da posebno uzivam u tome.

Cak mi je drag osjecaj pripadnosti, kad su ono neki slicni ljudi blizu mene.

Kika, znaci neka treba..mini suknje, stiklice, dobra auta :) Sala, naravno.
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Kika, :wink:
ChE
Posts: 8
Joined: Thu Jul 07, 2005 5:53 pm
Location: Sarajevo

Post by ChE »

ja nemam potrebe da se isticem...mene ionako svi primjete , svi bi htjeli biti u mom drustvu svaka curica bi me voljela imati barem na kratko...sto bi se ja pored svega toga jos i isticao :-D :-D :-D
I bet you got it twisted you don't know who to trust
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Da imam neogranicene mogucnosti?
pffff, pa bio bi najgori!!! Vozio bi Hummera sa sve bazukom namontiranom na krov! Da izgledam bas onako nadrkano, kao Knele kad je bio ziv :-D :-D

Svi vole da se dzekiraju... cinjenica. Samo je bitan nacin, neko voli da se vidi da ima, neko voli (kao moj bivsi najbolji drug) da svi znaju da se on drogira i da on to ima i da moze da zavrsi dop!
Doduse, taj drug je sad bivsi bas zbog toga - i njegov cale je saznao da se drogira. A posto smo ja i on bili nerazdvojni, ja sam kriv, jer sam ja raspala narkomancina njegovo dobro dete navukao na heroin. Cinjenice govore obrnutno: on je meni ponudio moj prvi dzoint! I moj prvi Exer! E, ja sam njemu dao njegove prve trodone, a dop smo zajedno poceli! (doduse ja sam samo jednom pre toga probao) i od tog mog prvog do drugog uzimanja proslo je 3 godine! od drugog do treceg 3 dana, od treceg do 4-tog 3 sata :D
i kako je islo dalje... znate svi
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

LOGIČNO JE DA VOLIM DA BUDEM PRIMEĆENA,KADA SE POTRUDIM DA OSTAVIM DOBAR UTISAK NA NEKOGA.
Uostalom,smatram da svaka osoba,da bi uspela u životu,mora na neki način da se istakne-izdvoji od okoline.... :smt031
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

smatram da svaki covjek svjesno ili nesvjesno voli da je primijecen ili da dodje do izrazaja,kao sto si ti rekla.Pa tko od nas bi smatrao za uvrijedu ili minus ako biva primijecen u masi ljudi? Nitko.
Isto tako svi bi bili sretni kao mali psi kada bi dobili bolju ponudu za job.
Kad smo kod auta, da mogu vozila bi dobrog starog stojadina ili jugica jer kako kazu, karakter je bitan, dubina duse a ne vanjski izgled ili??? :smt017
Locked