pade mi na pamet,rentonova i vladova wjeshtina pianja...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

pade mi na pamet,rentonova i vladova wjeshtina pianja...

Post by rajouno »

e,owako,neshto kontam...nema toga ko moze poreci da dowla i raskrak imaju newjerowatan dar za pisanje,pa sam pomislila -ako je izwodljiwo,da swi zajednomo sudjelujemo u pisanju knjige,{narawno ne sa prawi imenima)...i da nawedemo par nas kao ljude koji su uspjeli,da stawimo narodu do znanja...isrichamo swoje proshlosti,narawno pod laznim imenima...uputimo ih u swe ziw,jer wecina njih-prwenstweno roditelji smattraju da je dowoljno da chowjek prebrodi fizichu krizu-i problem je rijeshen...teshko je mnogo,ali owo su ziwotna iskstwa ljudi koji su uspjeli..i nema lazi-mislim da ce mnogima to otworiti ochi...

ako ste woljni:zwrky,sasha,coka,pajarh,joespapa, i swi koji su chisti dugi wrem.period.e,da i dowlu zaborawih-mada on mi je tamo-wamo :wink:
miljana...

swi bi sudjelowalo u tome,ne bi to bila neka knjzetina...

izjasnite swoje mishljenje,prwo da pitam sanelu da li je ikako to izwodljiwo?
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Ja se slažem mačak !...UVEK "ZA" ZA PODUHVATE PROTIV DJAVOLA ! :-D :D :D :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

SWE ZAWISI SANELE,PA DA SACHEKAMO KAKO I SHTA MOZEMO ILI NE MOZEMO....DAJTE NEKU SUGESTIJU BAREM.DODUSHE JA SAM OD SINOC OD 21H NA KOMPU DO JUTROS...PA SE KAO CHUDIM?NORMALNI LJUDI SPAWAJU.LJUBIM WAS
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Sanela misli da je to dobra ideja i imate moju podršku. Samo ja mislim da to zavisi od Raskoraka i Vlade, jer, kako sam skontala, ti m isliš da bi oni trebali uobličiti vaše storije. Je l' tako?

Pozz
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

:smt023 momci...javite se ! :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

p.s. KISSIĆ I POZZ ZA SANELU ! :smt039 PDT_Love_01
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ja gledam koji crni rentonov smisao za pisanje... ipak je raskorak :D
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

pa,dajte ljudi neku akciju...mnogo,mnogo bi se toga prowuklo kroz tu knjigu,samo shto bi to bila ziwa i surowa pricha ljudi koji su uspjeli,i to vi im pomoglol da shwate-da izlaz ipakpostoji..ko zna mozda nauche neshto iz nashih pricha,i muka i iskustawa...umjesto shto kupuju knjige,kako pepoznati narkomana..iliti kako mu pomoci,,,?mislim da bi swi mi koji smo relatiwno zreli i obrazowani,mozemo jednim dielom, swog pakla.koji smo proziwjeli-pomoci nekome da sachuwa swoj raj!ja bih lix lichno uchestwowala,samo kako bi dalje procedura ishla...to bi nam ti sanela mogla,objasniti

KO JE ZA???DA DAMO IME OWOM NASHEM DOMU...
pa....predloziye...

woli was nany[/b]
Last edited by rajouno on Fri Sep 21, 2007 12:55 am, edited 2 times in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ja mislim da je za to sasvim dovoljan i jedan covjek sa barem jednom rukom i kompjuterom i talentom i vremenom i voljom i idejom...

Ja nemam nista od pobrojanog osim barem jedne ruke.

I meni se svidja nacin na koji pise Raskorak. Mislim da bi bio pravi covjek za poduhvat. Ima moju podrsku. Spreman sam i da citam i dam poneku sugestiju, tu ili tamo.

Poz.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

A zar ne bi bilo najbolje da jednostavno uzmete neku ispovest, promenite imena, ili čak da se stave samo inicijali, i to je to. Druga stvar je već poenta rada na tako nečemu. Koga zanima tema, uvek može da poseti ovaj sajt i malo voajeriše.

I, da, još jedna sitnica. Ni ja ni Vlado se baš ne možemo smatrati sasvim izlečenim ljudima, te s toga ne bi bilo fer da mi radimo na tome. Ja se čak nikada nisam lečio u nekoj instituciji. U svaku borbu sam do sada ulazio sam.

Možda je najkompetentniji saša-ex za tako nešto, jer ipak on ima najviše čistog staža.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Post Reply