pade mi na pamet,rentonova i vladova wjeshtina pianja...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

widish,ja sam ti posebna-pa ne moze swako da chita i razumije moje postowe.uglawnom w je v,i to mi je nawika od kad kuckam poruke jer me mrzi kuckati tri puta do "prawog' V,zato je w prikladnije i troshi manje energije kuckanja.a inache strashno wolim w w w w w w .i cijelo moje drushtwo..i mnogi drugi...ne znam odakle si,mozda ta epidemija josh nije stigla do "was" :lol: :lol: .draga moja djewojko,da si prewalila bar trecinu onoga shto sam ja prewalila preko ledja,manje bi ti padale na pamet owako dubiozne ideje i razmishljanja!pozzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ww-wolim was :lol:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Zona Sumraka wrote:ustvari ja mislim da je to neka mracna taktika muvanja riba...izgleda da se loze na to samokaznjavanje...
Da, poznato je koliko ja imam uspjeha u muvanju treba... Na moje taktike muvanja riba jedino pada Desanka Sakic.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

daj,bolan dowla ne budi tako skroman..garantujem da bi pola riba odawde palo na tebe,tj wec su pale i ako te ne znaju(izuzew sanele).pa ti sjedi i druzi se sa desankom,ako nemash wolje sharmirati ribice...i to je ponekad extra :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Samantha...a ,izvini ,ali šta rade ono "th" u tvom nicku kad imash toliko problema da chitash malo kompikovanije rechi?!
I što uopšte čitaš ono što tvojim okicama ne prija?! :shock:

Društvo ,šta ćemo sa knjigom?! Nemojte sad da mi odustajete!!! :D :D :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

..." make love - not war ! " napisa coka....i slaga

coko nemoj da ratujes sa mnom...pisi lijepo svoju ispovijest, druzi se ljudima, uzivaj i lijeci se, budi hrabra, izdrzi ako hoces... i ne moras, mene bas i ne zanima.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Post by draguljce »

AUUUUUUU JESU OVDJE SVI NABRIJANI ZA RAT!!!
PA ZAR VAM I TO JOS TREBA??? :?:
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ne znam ljud shta wam je...coka dobbro si primijetila 'TH' ..mada meni nikad nije bio bitan nechiji nachin pisanja..wec problem tog chowjeka..btw,odoh na ispit wecheras swa nikakwa...amislite na mene jutru u 9h.dajte ako ste woljni kad se wratim da poradimo na tome...mada znam da pola nas nema wremena..ali ipak mnogo bi dobro ispalo!knjiga bi se zwala "life story AN" hehe
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

rajouno wrote:knjiga bi se zwala "life story AN" hehe
A što na engleskom, života ti?
Joj, sad ćemo se oko nhaslova raspravljati :) Ražanj spreman, a zec u šumi...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ajmo brze malo s tom knjigom,ja sam ovaj predlog davala milion puta nikad nije bio usvojen do krajja,zato sada cutim mozda vama uspe ako meni nije :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

SamanTHa..."preskoči" me molim te! :-D
Maake love-not war"-nema veze sa tobom-nemoj da si laskaš,iznela sam svoje mišljenje-kao iti svoje ,uostalom..nemam trenutno vremena da se mlatim sa "TH" i "W" problem-likovima.

Sanela...a ko će da kucka tu knjigu ?!
Možda bi bilo dobro da svi koji se slažu da delovi njihovih priča uskoče tu daju svoj pristanak.
?!
A bilo bi dobro i da se razmisli o naslovu knjige koji će ljude bar zagolicati na tematiku koja je unutra...
pozz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply