KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hola ljudi - dobro vam jutro - ajmo nabrojit - prvo žene - Ana, Luna, NS, Kika, Kate, Sanela - pa Omar (di nam je Mostarac?), Mustafa ... di su Styx, Play i Sivi Dečko ?!! ... Di ste svi? 'Ste se i vi prepustili litnjin radostima jeheee - hihihi ..? Mene danas od jučerašnjih (radosti) malo boli glava :!: al neka boliiii ko ga beje ... ili biće i to od zubaaaa: moram kod zubara, kljuca me kutnjak (ne - Omare - braco - još nisam otišla kod zubara - šmrc - tlaka mi upropastit kupanje - moram nać neki izvanpopodnevni termin - a ujutro mi se ne ide - i sad ti to stempiraj - ili - kako sam negdje čula izraz - 'upravovremeni') ... A kad ćemo se mi 'upravovremeniti' za okruglim stolom?!! Mislim da, kad dojdu Ana i Omar, pa kad počnemo s udruživanjem litnjih radosti, da ćemo brzo završit ispod stola hehehe !!!
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Hehej, znaci nema nigdje nikog...pa dobro, ljeto je pocelo... vrijeme za kupanje, i ja bi bila da nemam ovaj teret, ali zato brzo.... :-D

Mogu mislit na sto ce nam liciti postovi kad se svi vratimo sa ljetovanja, hihihi..bice veselo :wink:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pozdrav svima!!!

Evo da se i ja malo javim :) Svi samo o moru pričaju, kupanju, sunčanju i ostalim ljetnim radostima... pa, tako i treba. Nemojte se sekirati što nema ljudi na forumu, tako je to uvijek ljeti. Posjeta na sajtu opadne, ljudi manje vremena provode u kući i za računarom. Zato, računajte da ćete se manje čitati na forumu.

Baš super Ana što ćeš uskoro skinuti gips i što ti neće ljeto propasti. Želim ti lijep provod na moru sa Ramonom :) Mogu mislit da će vam biti zabavno :lol: A možda bude još neko od ekipe... Omar?

Gdje su nam ostali - Kika, Luna, NS, Vlado M...? Nadam se da nisu loše volje!

Uh, Ramona kako ti zavidim na uživanju u kupanju, sunčanju i svemu ostalom što si navela :) Ali, neka, doći ću i ja na more.

Pozdrav i javite se!!!

Sanela
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

TU SAAAAMMMM!!!!!!!! :smt039
Bila sam zauzeta ovih dana-dodjem procitam i idem...ali nikad nikoga nema------na forumu su:NIKO. Kontam neki niko...stalno na forumu...sta ce covijek nema nista drugo pa bleji u prazninu i stare postove. Vise se uprasili koliko stoje:)
jesam komicna...ha ha....hhehe nesto me spopalo..mozda zato sto idem na "okean"sutra. Vi idete na more -lijepo fino more...-a ja na okean-u kom se ne moze plivati nego samo bacati na talase ili surfing sa boogie bord-om...to je kao pola one velike daske i ne stojis na njoj nego lezis....i onda cekas veliki val...i kad ti je tik iza ledja bacis se na njega i onda te talas gura haos brzo do plicaka....ma ludilo :smt041
ma sto ja to sada pisem ko zna....omare sreco izvini nisam ti pisala..al cim se vratim za dva dana ti pisem :wink:
odgovorila sam na tvoj post-tj poruku....jel na poruku ili post mislis?
ramona sreco-kako si mi> blago tebi...hocu ja kod tebe .... :cry: pa da se svi zajedno brckamo heheh
valjd a jednog dana....hajte vi kod mene.....dobro ste dosli :lol:
ana samo 2 dana huh? super....
ns nema.....
sanela kako si> sta ima?
Kate? jesi ok? sta se desava? Kika jel napredujes? "svakoga dana u svakom trenutku osjevam se bolje......"tako pise :-D
eto odoh....imam 1 sat i 20min da spavam...al ajde; u autu cu :roll:
cmok..........ovaj trip mi je detox...sve sam nade ulozila u njega-samo da mi je ta prva 2.5dana prebroditi bice lakse....a samo cu subutex (i clonodine) uzimati ....ni K ni H....mora biti dobro jel de? nece biti strasno pored vode i odmora? za K pricam a i za krizu ....
love
sleepless 8)
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Veliki,veliki pozdrav svima vama koji nalazite vremena jedni za druge na ovom forumu,nemate pojma koliko vam zavidim na vasem druzenju jer ja na zalost zaista ne nalazim vremena javljati se redovno,a i kad dopadnem to je uvek nesto na blic jer jebeno puno radim u ovoj izdrkanoj austriji,dusu mi uzese ovi shvabovi.EEEj ladno odem u pola pet ujutro na shljaku i vratim se iscedjen kao sundjer oko osam pola devet uvece,celog jebenog dana sam za volanom po ovoj vrucini raznosim pakete po celom gradu a normalni ljudi zapalise na odmore pa ja samo lepo poljubim vrata i nazad i da stvar bude gora uglavnom neki inzinjeri ili magistri narucuju pakete,a oni se ljudi svi do jednog zavlace iskljucivo u potkrovlja zgrada da bi mogli da zauzmu ceo sprat i kad se ja nekako dogegam do njih oni ladno nisu kuci.OK evo prestajem da se jadam i kukam,sada je dobro,sada je super jer sam kuci,sedim za kompom,kafenisem sa mojom dragom i sabiram dnevne utiske sa vama,najzad relax. Toliko dragi moji,odlazim da castim sebe jednim tusiranjem ne bi li skinuo tonu shtroke sa sebe pa u krevet jer sutra je novi dan,takodje radan :( ali ko ga jebe,sve sam blizi petku,tj.vikendu koji toliko ocekujem,samo da ne patetisem previse ali jos ovo moram reci,neznam kako je kod vas radnih ljudi ali ja koliko god se radovao petku,tu je uvek po strani i strah od dolazeceg ponedeljka i tako u krug... :?
Zelim vam lepo vece
-Play-
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

blago vama

Post by katarinadimedici »

Nenade,nemoj da se žališ!Ipak ti je bolje nego meni!Ja se borim za opstanak,a more mi je misaona imenica i ove godine!Ako Bog da da preživim i ostanem normalna,sledeće godine idem na tri meseca!Imamo u Milni na Braču apartmančić u kojem još uvek nisam bila,tako da sledeće leto ostajem dokle god izdržim!Nadam se i pomoći prijatelja iz Splita da izvučem tamo neku terapiju,tako da se zaista ne bih vraćala kući dok se ne skinem!To su sve planovi koji su još uvek mnogo daleeko!Žao mi je samo ove moje malecke,koja je presrećna i što ima bazen u dvorištu,a more ne pominje uopšte,po prvi put!Ljudi moji,neću da vam kvarim letnje radosti,uživajte umesto mene!
p.s.Ramona,pazi guzu da ne izgori ako ideš na nudističku plažu!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Vidim ja koliko je sati, a ja uzivam još u blagodeti slave Diplomskog , spavam do 11-12h.Ljencarim i nisam vam izlazio iz kuce evo ima vec 4 dana sve navecer sjedim sa Tatom šupljiramo, zezamo se kao da smo raja iz osnovne.Gledamo TV, roštilj se pali ,drmne se koja flaša vina i onda kontam, vidi ebote ja sa Tatom ko jaran a ko ce ako nece moj Tajko jel tako.Volim ga i sve srca, valjalo je sve one godine sto sam mu radio i sto se sekirao i plakao itd, da mu to nadoknadim i vala da vam pravo kazem to i radim.Stalno ,stalno mislim boze koliko sam mu nepravde zadao i boli , pa red je da ja njemu malo srece pruzim.
Inace kako ste vi, sta mi radite, vidim neki se kupaju neki rintaju ali sta cete na kraju cete svi vi uzivati u suncu i ljepoti mora jel tako.
Ramonic kekić sta mi radis, znas onu pjesmu Dine D. Vadi zub, vadi zub ,vadi zub nije ti drug.U mojim kljovama, sve me boli ,a ja to volim, i zato cupaj sve sto ne valja.Hhrehehehehheheeh :lol: :lol: .
Raja ja vas puno pozdravljam i volim cuvajte se i budite dobri.Vas Omar-Fanatik
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ljudovi dragi, nemojte mi zavidit nego lipo dojdite nekako ... ajde Sanela, ajde Lunice draga! Jebeš ocean :wink: i boogie board hehe! Šalim se - pa i to je super - volila bi ja bit u Americi nego što se tu brčkam ... jučer me neki (ajme majko) tip upila' na plaži - pffff - da 'čitaš knjigu?' - a ne, ono, držim je da mi glava bude u hladu ... Di si Omare? Di su NS i mala Kike? Evo Play se pojavija kad sam ga spomenila ... Ana će mi uskoro dojti jehee - biće noćnog turizma uh - inače cili grad uvečer miriše po kukuruzima, pečenim i kuhanim - štandovi rade dugo dugo pa ekipa gladna posli cuge - udri po kuruzu - i ja san sinoć ila - i pićim doma - stoji neka ekipa - viče lik 'Curo je li to kroasan?' - a kažem ja 'Nije nego kukuruz' - to je bilo smišno - kao, nije kroasan, šminka, finjak neki - nego nešto daleko prozaičnije hehehe - napoj za svinje, maltene - hahah - ali super je bio - i super mi je legao ... Posli prolazim kraj druga dva lika, a govori ovaj jedan 'Curo, evo baš si prošla sad ko anđeo neki, ili se to bar meni tako čini' - hehehe - to je bilo super - no znam lika, umjetnik je, a i (ko i većina) voli popiti pa ... hehehe 'anđeo' - a blago li mi je ... Kate ne iden ti ja u nudizam - jebo to - mislim, ako mi smeta ono dz krpice a la smokvin list onda k :twisted:u hahaha ... moje viđenje nudizma je s nekim zgodnim (mojim) dečkom, u nekoj puuuustoj uvali (pijesak, šljunak, obluci ... ma more i kamene ploče i to) nas dvoje sami samcati i goli ka od majke rođeni, na lipim mekim šugamanima ili dekici mmmm ... a ne ovo di se stari jarci i babetine sa cicama do kolina poskidaju i smijulje se i namiguju jedni drugima, bljak
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Aaaaa, evo mene opet da se javnem i da vidim ko se još javio.Hhehhe ,ma ko ce drugi nego moja kekica Ramona, pa bona ti znas da ja dolazim i to sam ti rekao na telefom (opa cujemo se i telefonom) jejjejjeje :-D .Šta cete , prijateljstvo se grana, lijepo je imati ljude poput Ramone,Kike, Lune, Ane ,Sanele itd,itd,itd mogu ih nabrojati koliko hocete.Moj zivot se popravio i usrecio otkako sam ovde i pricam sa ovim divnim ljudima .Da to je uistinu tako,volim vas sve čao i čitamo se.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

poglavica crveno dupe

Post by katarinadimedici »

To je bila mala šala Ramona,čisto iz zavisti!Kad sam bila mlada i lepa,pa još klinka,sa sestrom stalno išla na nudističke plaže,pa i ostrva (Mljet,Lastovo) i obavezno bi mi guza izgorela!E,sad bih na more,makar mi dupe bilo u plikovima!A ti uživaš i očekuješ goste!? :smt022 :cry: :smt091 A ja ''radim u rudniku i život mi nije loš'' :smt100
Locked