KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Luna moja, drugarica mi je mnogo bolje,samim tim sam i ja bolje...juce mi je bilo lose psihicki,uletela sam u neki trip da mi je zivot sjeban i da nista u zivoti nisam stekla...da nemam druga ni prijatelja,nemam posao itd. da ti ne pricam sta mi je sve proslo kroz glavu bas sam se smorila,celu noc sam preplakala i jebiga idemo dalje,ja to uvek kazem dalje i dalje...NAZAD SE NE VRACAM... na more ne idem ove godine kao ni prethodnih 6,7 ne znam vise ni sama...ali tu je ada nasa pa cu se zadovoljiti njom :roll: ,a volim more vise nego ista na ovom svetu! Luna sreco,opet drugi dan pa dokle ces biti na tom drugom danu,daj preseci to,resi se sranja :!: Ajde navijamo za tebe,probaj uporedo i jednog i drugog da se otarasis naravno ako mozes jer ovako ces se stalno prebacivati s dopa na koks i suprotno i jebiga onda......a kazes da hoces i zelis to mi se svidja....pisi kako si...puno,puno pozdrava i drs se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZVRKY
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Samo da vas sve pozdravim!!!! :supz:
Ja se danas super osećam(iako sam celu noć bila u kurcu jer sam raskinula sa mojom ljubavi :smt022 -ali jebiga,nema tu budućnosti,a ja da tonem pored njega neću :!: )
Izgleda da su mi pronašli pravu terapiju :smt026 ...
Luna...izdrži,uz tebe smo!!!!!!!!!!!!
Ljubim moju zvrky PDT_Love_18 ,i drago mi je što je danas bolje!!!
Pozdrav svima :smt023
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hehhe nasmijala sam se u ovakvoj situaciji sta cu...stvarno je toliko tuzno da se moram smijati...majke mi...kaze meni moja zvrky opet drugi dan...dokle ces ti biti na drugom danu hehehe...nekako mi ta prva dva najbolje idu ...bice i treci...mora biti. ma bolje i dva o dva nego nikako..mada znam da ri nije dovoljno, E da, ja se na zalost, ne prebacujem sa K na Hi obrnuto nego su oboje prisutni u isto vrijeme...gore dole...i kazem ti zbog K se svaki put i sjebem jer se onda moram spustiti i sve tako...ne znam puno ljudi ima isti problem koji je naj zajebaniji i prokletiji od svih....to je kazu naj adiktivnija kombinacija sto postoji sto sada i sama znam...a toliko toga zelim ...i uspijeh i sve...a u govnima sam do glave....od racuna do svega....dobro dugovi i to su mi najgori....idem spava mi se.....
cmok
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Znam luna svima su prva dva veliki napredak :D ali.... vidi da bude i 22 i 122 dan,hehhehehe,i ja sam se nasmejala kad sam ti pisala ali reko da te ne povredim nekom recenicom,prosla sam ja milion puta ta prokleta dva dana pa evo sad 362 dana ili ti godinu....kuckamo se sutra nadam se....pozdrav svima koliko vas ima narocito mojoj pepeljugici :smt008
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

torta

Post by katarinadimedici »

Dobro jutro,dobri ljudi!
Rođendan je bio i prošao,mala srećna i zadovoljna spava!Nigde ne mogu da nađem post sa mojim pozivom na tortu,ali da se pohvalim,imala sam goste-''pepeljugu'' i ''zvrky''!Drago mi je da su smogle hrabrosti upustiti se u tu avanturu i što su ipak došle na ''end off the world''!Evo i dokaza:

[img][img]http://img91.imageshack.us/img91/1971/tortasmanjena5ez.th.jpg[/img][/img]

To je za one koji nisu mogli doći,bar da vide šta su propustili!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ajme super je toooorta - njam - eto na, a ja se baš mislila da li da dođem ili ne pa rek'o ma neću a sad mi žao ehehe ... a mala ti je supeeer - jooj baš su i meni proradili neki majčinski osjećaji ovu zadnju godinu, samo gledan dicu po gradu i želim i sebi jedno - a nema nikog da mi udovolji želji hehe - volila sam ja uvik dicu, ali stvarno nekako dođe vrime za sve - prije sam znala da mi je rano, al sad mi je taman vrime nekako - nego di je Omar, cure?
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Torta je bila extra! :smt023
A moram da pohvalim i Katarinu koja nas je tako lepo ugostila....
Pozdrav :smt026
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Katarina sada mi se jede torta :D znas kako je kad se probudim obavezno mi se jede nesto slatko a ta tvoja torta je savrsena za moj sadasnji problem....... :tonqe: .......Drago mi je da smo se upoznale i vidimo se nadam se ponovo! pozdrav svima koliko vas ima :smt039 :smt023
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Poziv je bio pod tvojom temom Katarina
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Luna pa cetvrti dan sto se ne hvalis ovde nego moram da pregledam sve teme :D odlicno samo napred,pozdravljam te :!:
Locked