KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Stani,stani malo ja ti nisam nadzor,ja sam ti nesto mnogo vise nadam se, ako me smatras nadzonikom onda jebiga :!: :smt090
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa opet nema nikogaaaaaaaa :smt009 :smt089 pa ljudi kad ste vi tu?
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja i kad sam tu ne piše da sam tu?! :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

e malopre pisalo da si ti tu i kad si zavrsila vratilo se na mene...ne razumem
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Nemojte plakati sto nema nikoga... ljeto je! Ljudi su napolju.

Pozdrav iz vruceg Sarajeva!!!

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pufffff,pufffff kako je cavru ,pa ljudi da li je ovoooo mogućeeee.38 celzija u nasem gradu ako onaj klinac semafor ne laze a danas svi lazu tako da i semafor laze hjejjejejjeje :lol: 8) .Sta ima ljudi pa ja jutros napisao jedan post ali nista se nije primilo.Ali polako primice se,primice se hahha.Kako ste ljud9i, da li se suncate i da li vam je fino u ovim ljetnim suncanim danima.Ja uskoro idem na more ali to ne znaci da se necu javljati jer ja bez vas ne mogu kao neki, ima puno internet klubova i ja se ne sikiram radi toga hehheheh. :-D
Danas mi je lijep dan lijep dan lijep dan,dolazi mi moj brat,moj brat,moj brat tralallalllallaalala.Da sada za 2 sata dolazi moj burazer, moja desna i lijeva ruka,moje lijevo i desno oko hehheheh.Ljudi puno cmoka,puno pozdrava i puno ,puno ljubavi caosssss.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Samo da se javim... :smt041
Nakon vrelog dana na adi...,sutra planiram još jedan :smt004 ,tako da...uživajmo u lepom vremenu dok ga ima... :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

jedan kratak al' srdacan pozdrav svim novim i starim,prisutnim & odsutnim posetiocima ove male ''kavane'' :-D Omare,tebi jedan poseban pozdrav posto si ti stalno tu :-)
Di nestade Kika? :?
Ramona sad verovatno otpada negde na nekoj plazi,verovatno i Ana s' njom :wink: ,jel' sam u pravu?
Sanela,ides li ti na more negde?Evo ja se polako pakujem da zapalim malo negde van ove moje,blago receno,dosadne drzave.... 8)
hhhhhhhuuuuhh,ljudi al' je toplo!!!!!!!!!!!!!!!
zelim vam svima ugodno i uspesno rashladjivanje i uzivanje u ''letnjim radostima'' :-D
cao PDT_Love_01
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

svi nestadoše

Post by katarinadimedici »

Svi negde putuju.Meni je prva godina,da ostajem kod kuće.Možda bih otišla do Sarajeva,ali se plašim da me deda i baba ne navuku,pa posle neće da plate putne troškove,što su mi prošle godine uradili.Deci je lepo i ovde.Starija svaki dan ide na kupanje,imamo lepu dunavsku adu u blizini,na kojoj vredi i da se letuje,ko voli beg od civilizacije.Mlađa ima veliki bazen u dvorištu i društvo preko celog dana,što počinje da me izluđuje.Ne smetaju mi deca,već bezosećajni roditelji,koji se ne sete da im donesu klopu,a nije ni malo jeftino danima hraniti četvoro dece!Nisam cicija zaista,ali ovo već počinje da biva preskupo!Sa druge strane,ne mogu svom detetu da dam a da druga deca gledaju.Eto,malo sam se ižalila!Omare,zaboravio si nas od kako ti je brat došao?!Jel' ideš u Sarajevu negde na kupanje?Kada sam poslednji put bila,moglo je samo na bazen na Ilidži da se ide,a tamo je voda bila leedena!Valjda se nešto novo otvorilo?
Pozdrav svima i lep provod,gde ste da ste! :supz:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja ne putujem nigde, iz Beograda sam i ada mi je super tako da cu ovu godinu verovatno provesti na adi...i redovno posecivati ovaj nas mali forum gde se svi volimo i razumemo...pozdrav svima koliko vas ima :-)
Locked