KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo meneeee, Luno draga sekice, pa šta je bilo.Ti znas da tebe tvoj Omar voli i ohrabruje.Ja znam a i ti znas da ti to mozes, nemoj biti tako tuzna ,svi mi imamo teskih i lijepih trenutaka to je sve zivot.A vidim i neka nova imena ovde ,pa fino sve nas je vise i vise, a i ZAJEDNO SMO JACI KAKO KAZU.Šta da ti kazem Luno, ovde u nasem gradu je tako vruce i sve je manje i manje raje , valjda more cini svoje.Ali ipak meni je u Sarajevu naj,naj,naj ljepše.Ramona nema ni tebe, NS nas je otpisala,ANAMARIJA jesil skinula gipsić?.Eto citamo e opet na kafici.Čuvajte se
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Evo i mene, samo kratko da vam se javim. Sve vas srdačno pozdravljam i vas koji se javljate, ali i vas koji redovno čitate napisano.

Molim vas da imate u vidu da je ljeto i da ljudi više vremena provode vani, idu na odmore i nemaju baš uvijek pristup netu i forumu. Stoga je normalno da ima manje poruka na forumu i da ste često sami na forumu.

Ja vjerujem da nas NS nije otpisala, nego da joj se u životu dešavaju zanimljive stvari i da nema vremena ili pristup netu da nam se javi. Samo se nadam da je u pozitivnom raspoloženju. Vjerujem da će nam se javiti. Ana, dokle si ti? Mislim s gipsom i odlaskom na more - na zabavu sa Ramonom :D

Omare, šta ima kod tebe? Šta radiš kad nisi za kompjuterom? Ostali?

Draga Luna, bori se. Svaki trenutak koji prođe, a ti si odolila iskušenju, čini te jačom i sigurnijom na putu kojim si krenula. Spomenula si da si jednom išla na AN i CA. Jesi li išla kasnije? Koristi te sastanke da ti pomognu. Možda bi bilo dobro da nam svaki dan na forum prevedeš i otkucaš Just for Today molitvu... Vjerovatno bi i drugima bilo korisno. A i tebi. Svaki dan je izazov za sebe. Čuvaj se i misli na sebe, ali i na to da ima mnoooogo ljudi koji te vole i koji će stalno biti uz tebe. ne samo ovdje, na forumu, nego i u stvarnom svijetu. Pričaj s njima o bubicama koje te proganjaju. Moraš biti jaka, za sebe, ali i za ljude kojima je stalo do tebe. Ja mislim na tebe. Čuvaj se!

Pozdrav svima :smt006

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eeee,moja Sanela ,šta radim, s sta i ostali.U petak mi stiže burazer iz Njemacke i jedva vala cekam svog brata.Ehh, onda ako bude sve ok i ako bog da idemo za Makarsku jedno 7 dana ni dana vise ,pošto ja bez Sarajeva ne mogu vise od 7 dana.Ali nista to nije, samo druzenje , sami razgovori sa svojim bracom znaci mnogo vise od samog provoda.Šta da ti kazem još kada sve znas :D ,sve vas pozdravljam i do jutra vidimo se tj čitamo se :-D
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

alooo

Post by Luna »

pa gdje je ta kafa omare???kakav je ovo kafic ni kafe ni vlasnika pa ni gostiju ...heheh
salim se ....u slucaju da je neko pomislio da sam ozbiljna
gdje ste ba svi??? u moru? helooooooo
ima li koga>>>> omare...ramona...kika....ns...ana....oxo,,,,i svi ostali sto vas nema.... :( :cry:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Luna samo sam ja izgleda tu omar je bio a sad ne znam gde je...steta ja ne pijem kafu ali prihvatam i sok nije problem :D
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ajde i ja da se uključim u neobavezno ćaskanje...
Konobar :smt039
Za mene,ako može jedno hladno pivo ,u ovoj vreloj letnjoj noći :partyman:
:smt026
Zanimljivo,zanimljivo,upravo dobih informaciju da će me voditi u ludaru....
:smt031 Pitam se zašto.... :roll: ...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pepeljugo ne zajebavaj,pa ko pored mene zive moze da te vodi u ludaru,nema sanse :!:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Reci to mojoj kevi sad kad stigneš.... :smt040
Biće :axe:
Zato ja kažem...opušteno :butthead:
I gde je to pivo???????
:smt038
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ko kaze da mene nema, pa ja sam ovde najvise prisutan.Ja ovde non-stop, sta ima kod vas.Vruce ljudi,jako vruce nepodnošljivo, uzasno, haoticno :-D ,ali opet nasmijano.Da odem na bazen ,ne ide mi se prljavo mislim možda nije ali meni jeste.Uffff, eh evo kaficaaa rahat i boza da se osvjezimo.Ljudi kako ste mi vi danas, mislim kako se osjecate.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Jeste,vruće je vruće..... :smt028
Zato sam ja danas pod nadzorom (moram to naglasiti)keve,i moje zvrky bila na adi -posle dnevne bolnice....
Voda je extra!!!! :smt041
Nadam se da idemo i sutra....
Sad moram da žurim...imam porodični sastanak...
:smt066
Kuckamo se malo kasnije.Nadam se da se neće promeniti raspoloženje... :smt064
Locked