KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja nikog nisam zaboravio, hehhe hocete da ne mene prenesete kritike jelll.Hhhehehhe, nisam vas zaboravio, ja nikada ne mogu zaboraviti rajuuuu.A na kupanje se ide Katarina ,dobili smo pravi bazen,ono znas tobogani,folovi-golovi ma pravo ovde u Sarajevu nama i more i ne treba imamo bazene i Miljacku hhehehhe.Raja, pravo sam se oznojio radeci, puffff uzasno.NS, pa gdje si ti, zaboravila si ti raju, nema te 15 dana i onda eto je ,hajd cire gdje si bila ,pricaj gdje si se kupala i igrala odbojke hehhe 8) :lol: .Raja odo popit kafu na Čaršiji sa rahatom i onda se ponovo vidimo.Eto puno vas pozdravljam jaaaa,licno i personalno Omar-Omćo
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Čisto da vas pozdravim :smt006 ....
Od sutra ćemo se češće čuti!!!! :smt024
Toliko...Objasniću sve..samo polako... :smt023
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ima li koga u ovo doba ili sam sama,nekako ne mogu pricati sama sa sobom...nekad sam mozda i mogla ...sad mi to i ne ide od ruke... ;-)
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

chat

Post by katarinadimedici »

Ramona i Ana cunjaju po plažama,tako da na chatu nema nikada nikoga!One su bar bile redovne!ko hoće da priča,ja sam posle ponoći uglavnom online,a da ne bih visila na chatu,izvolite me pozvati preko icq ili msn-a!
Noć je duuga i topla!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ljudovi dragi: veeeeeeeeliki pozdrav svima skupa. Novosti: Ana je na putu prema moru, čekam svaki tren da mi se javi!!! Jeheee!!! No vjerojatno su gužve po putu pa ko zna oćemo li se večeras uopće stići vi'ti. Uglavnom sutra ćemo se ziher viditi, po prvi put - strange, a tako se dobro znamo već! Omare, mačak, krećeš li i ti u nedilju na more? Bez impulsa sam na mobu, tak da znaš! Pozdrav Luna, NS, Kate, Kika, Sanela, svi skupa. Ja se kupam i guštam, a isto želim i vama. Nek vam sve bude još i bolje nego što morete zamisliti - želim vam hrpu prelipih iznenađenja! 'ljubac svima xxxxx veliki
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja sa mojom zvrky dane provodim na adi,pošto ni ove godine nećemo otići na more :smt010 ....
Šta da se radi...Barem imam vas ovde... :finga:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e sta se desava sa sitom? Kao da je zaledjen...dolazim vec 2dana i stalno isto...kao zadnja poruka 8/1...i pod kafedjije pise zadnji komentar pepeljuga a ja to ne vidim!!!
Ili moje poruke pod kokain--moram refresh nekoliko puta da bi se pojavile. I evo sada isto ...a milion novih poruka....sta se desava?? jel' do mene ili......???
e cao svima....pa i nije bas da ste tu tako cesto :cry: ...ali eto.... ne znam...ovdje kad je ljeto onda si bas u kuci jer je prevruce..tako da mi i nije bas naj jasnije zato nema nigdje nikoga kad je npr i u sarajevu pakao i nije niko lud da hoda po gradu kad upekne.. e za one koji su na moru to je druga stvar njima zavidim :-D
sta ima ljudi? gdje ste? Sta se desava? Dajte malo opsirnije poruke pisite nakon duzeg ne javljanja jer me zanima sta se desava...ovako se bas usamljeno osjecam. Odem cesto na na.com orginalni site za narcotic annonimus. I posto je slicno ako ne i isto samo na engleskom, tamo najdem "utjehu" :( ...ma nije tako strasno...ali nekada ti je potrebno da ti neko odgovori bas tada a ne nakon par dana. I taj chat ..toliko smo ga zelili i sada pppffftt...nista. Ma znam da cinjenica da je IP adressa vidljiva ima nesto s' tim.... Kontam ljeto..pa i kad je bilo proljece isto je bilo hehehe. a bas bi moglo biti beneficial i pozitivno...tako da bi trebali cesce proviriti na chat da vidimo ima li koga...a mozemo i ostati u sobi dok smo na forumu tako da kad neko dodje moze da vidi da ima neko...
a moze se biti i tamo i vamo...da znate.
eto javite se....pozdrav svima....cmok
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Naopačke

Post by katarinadimedici »

Ljudi,ja sam zamenila dan za noć i živim noću a danju spavam!Tako da ću svake noći posle ponoći biti na chatu,pa ko voli nek izvoli!
Danas slavim ćerki sedmi rođendan,a već nekoliko dana vlada euforija oko proslave!Ona je čudo!Komentari su joj kao da ima dvadeset sedam a ne sedam godina!Sad spava i jedva čeka jutro da bi otvorila poklon koji sam joj kupila.Nije znala kako da me nagovori da joj što pre uručim poklon koji je videla da sam donela pa mi je rekla:''Mama,da li si ti mnogo srećna što je meni rođendan?E,pa pošto si ti najsrećnija,onda treba prva da mi daš poklon,pa ti je moj predlog da mi ga daš čim ustaneš,ali nemoj dugo da spavaš!''Neverovatna je,prosto me plaši njena prevelika ljubav po neki put!Sve mislim da dete oseća da nećemo puno vremena provesti zajedno pa mi zato stalno iskazuje ljubav na način na koji retko koje dete to radi.Ona mene stalno ljubi,stalno mi govori kako sam njeno:zlato,sreća,ljubav.Niko nema mamu kao ona,a ni tatu!Danas spavam,a ona svaki čas dolazi da me ljubi i da me pomazi!Ispada da se hvalim,ali verujte mi,one druge dve ni približno nisu bile takve,a posmatram i njene drugarice-nijedna ne pokazuje toliko ljubavi prema roditeljima kao Gaga!Žao mi je što nisam uspela da joj priuštim more ove godine,zato rođendan slavimo sve po njenoj želji,što će poprilično koštati,ali nema veze.
p.s.Baš me interesuje kako je završena misterija sa Anamarijom i da li su se napokon našle ona i Ramona?!Kod mene je u gostima bila NS i provele smo prijatan dan.Ljudi,treba da se družimo i upoznajemo!Kod mene je otvoren poziv,svakome ko zaželi da provede dan (ili više) na periferiji Beograda,uživajući u prirodi i hladeći se u dečijem bazenu,malo većem doduše!Pozdrav svima,pišemo se!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

GAGA,SRECAN TI SEDMI RODJENDAN!!!PDT_Love_06 PDT_Love_07 PDT_Love_09
Katarina puuuuuuuuunooooooooooo je pozdravi!!To je zaista jedna preslatka i jako bistra i jaaaaako umiljata devojcica!-bar koliko sam ja uspela da skontam u toku jednog dana provedenog sa vama!
Evo,ljudi,ni ja ne spavam,pakujem se polako za put..i eto zao mi je sto nemam vremena da se cesce javljam i opsirnije pisem..ali eto... uglavnom,sada sam ''malo'' zaglibila sa dopom(i uzgred,osecam se kao magarac!) ali nadam se da ce me promena sredine ponovo dovesti u red,bar donekle!
Svima VELIKI pozdrav...da ne nabrajam sada..
ma,u stvari,evo nabrojacu(nije to neki posao :wink: );Katarini,OMARU,Luni(nadam se da ces se osecati bolje,pokusaj da promenis sredinu-to je bar meni pomagalo za pocetak-drzi se!),Ramoni(tebi zelim da pronadjes svoju ''nestalu goscu'' i da izgladite eventualne nesporazume-kiss za tebe),Saneli,oxo,Vladi M.(di si ti nestao,covece 8) itd,itd-samo da znate,nisam nikog namerno izostavila!Verovatno se necu javljati neko vreme a do tada...:smt006 PDT_Love_25 [/b]
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

caooooo
cuvaj se i skini se ok>>>> evo meni je danas 2dan :lol: ,,,polako...doduse jos sam na subutexu ali i toga mi je jos samo malo ostalo tako da sam se pripremila psihicki na prestajanje e jos samo da mi je i ono drugo sranje rijesiti i prestati ahhh...nadam se da hocu moram....zelim majke mi. To zlo me uvijek sjebe i vrati unazad...sa dopom se i nekako izborim ali s'tim prokletstvom teze...samo eto kazem vam kad odem negdje drugo daleko od svega meni poznatog...alo negdje pozitivno a za mene je to negdje gdje je more/okean :-D ...sta ja znam tako je...
eto cmok svima...NS probaj se javiti kad stignes mozda iz nekon internet kafea:)
caos svima....omare kako si mi? kako buraz?? Oxo sta ima? Zvrky kako drugarica ..ti? Kika.....??? gdje si bona??? Kate sretan rodjendan za malenu...joj kad je meni bilo 7..i sada se sjecam :) Vlado sreco sta ima? Sanela kako si? takodje i sivi decko koji se ne javlja, play, srna-koja je odskakutala laganim koracima, katarinas, tanja, i moja Lulu....cmok svima :smt024 :smt006
ps i ja sam budna nocu a danju spavam...ali popravila sam se...polako se vracam u nazad,,,Kate moras i ti svaki dan ustani ranije pa opet ranije i ranije lezi...tj moraces jer ces biti pospana...znas ono bices pospana jedan dva dana i onda si ok...moras azbog djece znas...znas da im trebas bas toj malenoj....nemoj me pogresno shvatiti ne zelim da se osjecas krivom za to..jer znam kako je...nego ti kazem kao drug...i sama kazes koliko te voli pa ono zbog nje onda,.,,,sve zbog nje uradi...i skini se zbog nje pa da imate lijep zivot zajedno...a da je uspijes zastititi od zla koje nas je sve snaslo///mozes ti to. Nabavi metadon an crno ako nista znas i sama da mozes jer ako mozes nekome mozes i sebi....a s tim bi nekako nadomirila za ono sto si propustila ili sto i sama nekad kazes pogrijesila s druge dvije...to bi ti trebao biti razlog za zivot...znam da jeste ne mislim tako nego razlog za zdraviji zivot :-D
eto volila bih te i ja uposznati..mozda jednog dana ...kad svo budemo cisti pa se sretnemo kao za reunion:) zabotavih kako se kaze na nasem :wink:
caos...idemo dalje ...jos jedan dan borbe sa zlom....
Locked