KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma tu sam sekice moja, tu sam za sve .Samo moram otici do trafike da kupim kako vi zovete VAUCER hehhehheh, a ja sam uvijek tu, ja ovde stanujem, rucam, kakim, itd,itd sve ovde .Kikiiiiiiiiiiiii
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

evo i mene

Post by katarinadimedici »

Ljudi,ubiću se!Celu noć kucam i nestade stranica!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

gde ste?

Post by katarinadimedici »

Pa ja dođem prvi put na jutarnju kaficu i nema nikoga?!Nije fer! :smt022
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

omareee

Post by katarinadimedici »

Jabuko moja,gde ti ode po vaučer?Do Kiseljaka?
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Ljudi dobro jutro, tj vec je i dobar dan...
skoro sam ustala, popila sam dvije kave vec, i evo dolazim sebi.. nema nista bez kave... :D

danas je lijepi dan... a ja ... ni na bazen da odem, ma pihhh...
:evil:

Sta ima kod vas, kako ste svi ovako ukupno?? (da ne nabrajam sviju)

Pozdrav svima ko je prisutan i ko nije... idem po jos jednu kavu, dok se odgegam i dogegam,hihihi....
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

eh

Post by katarinadimedici »

Ja čekam da se neko smiluje da mi skuva kafu:Ne volim prvu jutarnju sama da kuvam a ni pijem!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

eto i ja ovde camim cekajuci...ali nista od kafe, soka...nista-da covjek skapa :lol:
e svasta se tu nesto izdesavalo u par sati-milion postova...ja kontam pa koliko dugo nisam bila tu hehehe
sminkeri...petak heheh...to samo kod nas ima...ma ovdje su stalno takvi od pon do nedelje. Ma ja sam se prije sjebavala ako ne izadjem a ono petak...ali sada nista. Tj vec dugo ja taj petak nesto nista ne gledam posebno...pogotovo dok sam isal u skolu pa strebala petkom ili radila ujutro...
e kod mene nista novo...onaj posao nisam dobila ali imam razgovor za dva sledece sedmice...a ima i jos par pozicija na onom istom mijestu gdje ce mi cini mi se biti vece sanse. Ova pozicija sto je nisam dobila trazi mnogo manje iskustva i to nego sto ja imam...pa bi me morali platiti vise.. :roll: a to nece rado da ucine
ma ova druga je svakako bolja ...ma samo da mi je doboti tu posao nije bitno sta jer platice mi skolu ba...a magisterij je inace 15000-20000 dolara godisnje ako si u svojoj drzavi...ma ja moram poci u skolu na jesen pa makar. Da vise krenem prema tom cilju koji sam jos davno postavila...ako budem cekala duze zaboravicu sta mi je cilj i bio. Hehehe....necu necu...ali da zavrsim taj magisterij pa doktorat pa da onda budem neko i nesto radeci ono sto volim....
moram ....to mi je sve...
e kika...daj napisi nesto pod kokain temom pliz...zanima me tvoje iskustvo...
omare sreco...zvucis mnogo pozitivnije ..to je super...cmok
e vas dvoje stigao mi je Noni...imam sok i tablete. Sok ima uskus soka od sipka-onog na razmucivanje...a tablete su kapsule...pije se kaze svakih 12sati. I ja sam popila danas...i nisam se nesto drugacije ili bolje osjecala...cak sta vise mi se spavalo cijeli dan. Kika daj mi opisi svoje iskustvo s tim...i ti omare pliz.
i kako znati da je pravi kika? Nesto u vezi taloga koliko ja znam?
Ramona gdje si??? Nemoj zezati-dobro si jel tako?
NS skidaj se....subutex i noni i furaj....
ana -trebala si prodati tu ideju na "invention channel{ zamisli ovdje ima taj kanal za izume....-kao u koliko imate poteskoca da se pocesete na mjestu koje je na zalost ispod gipsa..probajte magicni stapic hahaha
joj vrijeme je za spavanje jel de?
evo ja sam popila sok nisam kafu al' tecno je :-D
Kate...kako si mi? kako bih volila cuti da si se pocela skodati --pa sta god da bude...ima eto subutex u sloveniji...hrvatskoj...pa takodje i metadon
ja sam skoro ok...skoro
Vlado "dzesi" ba nema te nigdje...:) hehe
eto laku noc.....dobro jutro kako volite ja sam ih svakako okrenula naopacke
cmok
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

KATE, HAJD EVO JE SKUHANA ,DVAPUT SE DIGLO KAJMAK, RAHAT LOKUM JE TU, SOK I TREBA LI JOŠ ŠTA.AHA EHEHHEHEHEHHE.PIVA NARAVNO ,TO POSLIJE KAFE.KATE GDJE SI???
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

izgleda da se nekako stalno mimoilazimo u ovoj ''kafedzinici'' :lol: ..cas je puna-cas nigde nikog...ko je bre ovde gazda :-D ?
Omare,kajmak od kafe treba TRI puta da se digne..da,da..e,onda bude onako..savrsena..
eto,Katarina,posto ne volis sama da pijes kafu od sad ima ovde svako jutro(ili vece)da se pojavljujes :wink: ..hhmmm..i ja volim da mi neko drugi skuva kafu kad se pprobudim..ali...
Kika!!! :twisted: 8) drago mi je da se nisi ''kontuzovala''... verujem ti ''na rec'' :wink:
Luna,ti ovde ako ostanes redovan posetilac ove kafane poceces i ti kafu da ppijes..zarazno je to..k'o droga ;-) :!:
hajd' ljudi..dobro jutro i PDT_Love_01 za sve!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

juuupiiii!!!!nisam sama...ili mozda jesam :roll: Katarina,jesi jos tu?Jaa nisam na koki ali svejedno mi se ne spava...
bas si u frci... :cry: ne znam sta bih ti rekla...mozda;''nadaj se najboljem,ocekuj..''(znas vec sta)...
ne znam jel' ja nisam u toku ili sta,sigurno si to negde napisala ali eto ja ne mogu da se setim;koliko dugo ti je muz bio u zatvoru?I kako..sta to bi?jel se iznenada razboleo..mislim..koliko dugo mu je vec tako lose?
bas strashno... :(
ostali,ranoranioci..aloooo....'bro jutro svima!
Locked