KAFEĐIJE BR.3

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa kad si ti ranoranioc:)
a ja ...pa moglo bi se reci da sam i ja jer sam u isto vrijeme tu kad i ti...samo sto ja tek sada idem spavati....obrnula sam noc i dan sta da radim...moram lagano nazad...korak po korak...dan po dan
cmok
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

''''''

Post by kika »

Sad sam došla s posla, nikog nije bilo sem mene nadležni je tako odredijo da samo ja dodjem na posao-ne kapiram baš to i opučili su me a u ponedeljak sam mogla sve natenane završiti...
13 i 14 je bio dan državnosti kod nas i spojili petak da se ne radi s tim što sam ja morala ići i još jedna djevojka....možeta predpostavit zašto je to tako--baš mi je bilo krivo danas a planirala sam da idem na more....ali ništa sad....

Evo treći dan sam čista jeli moguće :D ali zato svaka me koščica boli a psihaa :smt120 . Da mi je samo da se očistim i otarasim od ovog zla jer sve mislim kad imam novaca kod sebe kako da ih sjebem na gudru....
Nadam se da će biti bolje valjda...
Omara čuva jabuka a mene pomoranža ;-)

Pozdrav za ramonu, lunu, anamariju,ns, styx,naravno omarolina i neznam ako samn još izostavila koga, pa pišite da ne blejim ovdje sama beeeee
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

ooooo KIKA 8) !!treci dan chista- :smt023 !!znam da ti je sad ''malo'' :( :? :cry: ..ali malo po malo i sa strpljenjem bice ti jednom i :-D PDT_Love_16 ...!!
znas,i ja imam utisak da ovde ''bleeeeejim sama''..heheheee...
ovaj,Omareeeeee...pa daj nisi se valjda opet uvredio nesto? :wink:
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

---

Post by kika »

Osećam se sjebano neznam dali večeras da izadjem ja mrzim petak jer tada svi ono šminkerski idu u grad kao ono fensi znaš :smt078 bljak to ne volim petakk fuj!

Vidjeću šta ću ja se možda ne bih ni mislila al imam mnogo posla oko frizure prirodna mi je kosa crna uvijena i onda moram da je 2 put operem šamponom pa onda regenerator pa trista čuda izmorim se a ovakve kose da idem ni pod razno...nego da ne smaram...

A to što kažeš da se nije omarolino što naljutijo heheheheh znaš mi smo ti vage takve pravi emotivci naljutimo se začas a brzo nas prodje :smt093 :smt043 heheheeeee dobro si ns...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja vam ljudi ne mogu opisati niti se to može riječina slikovitije objasniti.Da ste vi drugovi moji meni promjenili život 90%na bolje.Da znam ja da ima ljudi koji nevjeruju, ali Kika,Ramona,Luna,NS,Ana,Sanela itd,itd su do sada pokazali kako se hrabri, poštuje,cijeni svoj drug.Ja evo ovako javno kazem da sam izgubio vjeru u prijatelje, valjda heroin poubijao sve osjecaje u meni.Oni prijatelji koji su se KLELI I MOJA VJERENICA TAKOĐER,prvi put kada su čuli da se drogiram RAZBJEŽALI SU SE KAO ZECEVI.Prvi pravi problem imam u životu i moji drugovi i ostali me ostave na milost ili ne milost sa tom opakom bolešcinom.
Danas sam se ponovo rodio :-D i ponovo vjerujem da su ovo sad MOJI PRAVI DRUGOVI,BRACA I SESTRE,samo tako cemo pobjediti svaki problem ,ne znam koji da je. :smt058 svi imaju po jedan ovakav poljubac, a neko ima ovaj :smt060
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Kika,sedi kuci tamo i uzivaj :-D ko ce sad kosu prati i sve to...i smanji tu cugu daaaj :partyman: jes' cula??! :wink: A Omare evo i za tebe jedan ovaj PDT_Love_18 i za sve ostale ovaj PDT_Love_12 a za one koji nisu tu i ne javljaju se,evo ovaj,posto cemo morati da ih na'vatamo :smt117 nekako jel'...?
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

ipak

Post by kika »

Ipak sam odlučila posle mukotrpnog razmišljanja da izadjem večeras :supz: , samo neznam kako ću djuskat ovako slomljena a to za cugu :smt075 neću više hehehehehe a ni manje (šalim se)

E sad idem da perem kosu :?
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Uf, i ja bi rado vaaaniii... do duse bila sam, pa sam se sad "dogegala" kuci, nisam mogla gledat vise kako se svi skupljaju za nocni zivot, pa reko aj idem ja kuci...laganini..
E e, Kika i ovde su "sminkeri" petkom, grozni su, majke mi. Kao fol fensi a ono ni f od fensi, ma pffff.

Jedva cekam mooooreee...jeheeee..

ala ludog ljeta (hihihihi) :wink:
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

čestitam

Post by katarinadimedici »

Evo i mene,sa malim zakašnjenjem ali opravdanim!Posle sahrane koja je bila 13.07. po najvećoj kiši,pala sam u krevet više psihički iscrpljena nego polisla i promrzla i probudila se juče u 13h.Ceo dan mi nije bilo ni do čega i evo tek sad sam sela za komp.Ne kaže se džabe ''posle kiše,sunce sija'',sa ponosom mogu da kažem da sam prijateljica jednog DIPL. ŽURNALISTE, a stidim se da kažem da do sada ni jedan moj prijatelj nije završio fakultet!Tebe zaista smatram prijateljem mada se još uvek nismo lično upoznali,nadam se da će se i to dogoditi u najskorije vreme!Bez obzira na to sigurno je da si mi bolji i iskreniji prijatelj od mnogih sa kojima se viđam svakodnevno i poznajem godinama!Svaka čast,zaslužio si!Čestitam,čestitam,čestitam!Nadam se da sam bar malo doprinela toj diplomi,dajući ti podršku kada ti je bila potrebna,pa je nekako smatram i svojom?!Ha,kako sam sebična i umišljena?Hiljadu poljubaca! :smt058
Ako ne uspem da dođem u Sarajevo ovog leta,moraš mi obećati da ćeš ti častiti sebe i biti moj gost bar jedan vikend ovoga leta!
:prayer:
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

dobro jutro

Post by kika »

dobro jutro/dobar dan-kako kome--ranije sam se probudila sinoć sam cirkala al sam poslušala ns da se ne kontuzujem i nisam se kontuzovala ja to nikad i ne radim :-D al mi je neka mučnina.....sad jedem voćni jogurt jogobella od višnje i uživam u njemu :smt118

Šta je ovo nema nikoga počeću da lajem možda će me neko čut hehehe.
Pozdrav za sve, katarina dobro došla ponovo na forum drži se-vidi ti kako nam je omarolino popularan svi ga zovu da dodje te ovoga ljeta-te iduće zime a neznam što mi ne šalje sms ja sam mu poslala al ne reaguje :smt089 sad sam tužna hehehehe

Sad ću ovako pokisla da isključim komp da nebi više blejala sama ovdje beeeeeee
Locked