resocijalizacija,vase misljenje

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

zvrky wrote:ocekujem malo postovanja sa njegove strane nista vise...Ako mene pitas iskreno me boli ona stvar dal ce on da razume ili nece ali ako i njega boli ta ista stvar za nas problem pa sta onda pokusava da nam kaze? Koji je cilj njegovog dolaska ovde ?
Zar je morao imati cilj da dodje ovamo?
Artur iznosi svoje misljenje na koje ima pravo , kao i svi ostali. Ja nisam njegov glasnogovornik, ali ljudi citajte kako treba, ili nemojte nikako. Niko nikom ne zeli zlo. :?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

Izvini Lady ovo nije forum zabavnog tipa pa na njega dolazi bilo ko,zato ja postavljam pitanje koji je cilj njegovog dolaska ovede? Ok naleteo je slucajno na ovu stranicu ,zasto se zadrzao na njoj ako apsololutno nema nameru da pokusa da shvati ovakve nase reakcije i da pokusa da shvati mnoge reakcije tokom drogiranja kao i u toku skidanja pa i nakon svega toga.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
aleksandra
Posts: 77
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:25 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by aleksandra »

Pa ko kaze da ih ne shvata? MIslis da ih ne shvata zato sto ih ne opravdava?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

Naravno :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

zvrky wrote:Izvini Lady ovo nije forum zabavnog tipa pa na njega dolazi bilo ko,zato ja postavljam pitanje koji je cilj njegovog dolaska ovede? Ok naleteo je slucajno na ovu stranicu ,zasto se zadrzao na njoj ako apsololutno nema nameru da pokusa da shvati ovakve nase reakcije i da pokusa da shvati mnoge reakcije tokom drogiranja kao i u toku skidanja pa i nakon svega toga.
On ce ti vjerovatno dati sve odgovore .
A ako mislis da ne shvata, varas se.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

Od pocetka njegovog pojavljivanja to pitanje mu je bilo postavljeno vise puta no ne bitno ne zelim nikoga da teram odavde nije ovo moje vlasnistvo ali stvarno zelim da znam sta mu je tu toliko zanimljivo ako apsolutno nije iz ovog sveta cak se i ne slaze sa nama niti zeli.
Mozda on shvata ali ja to ne vidim sorry,takav pristup ljudima nikad nisam volela jbg.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Modesty »

PRESTANITE LJUBIM VAS,PRESIPATI IZ ŠUPLJEG U PRAZNO......................Vodimo ljubav a ne rat :rock: :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

Samo razgovaramo nije ovo nikakav rat :D a i bilo bi dosadno da nema prepucavanja ahahahahha
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

zvrky wrote:Od pocetka njegovog pojavljivanja to pitanje mu je bilo postavljeno vise puta no ne bitno ne zelim nikoga da teram odavde nije ovo moje vlasnistvo ali stvarno zelim da znam sta mu je tu toliko zanimljivo ako apsolutno nije iz ovog sveta cak se i ne slaze sa nama niti zeli.
Mozda on shvata ali ja to ne vidim sorry,takav pristup ljudima nikad nisam volela jbg.
Zvrky, pitaj ga slobodno, direktno. Odgovorit ce ti sigurna sam .
Evo ja tebe sada pitam, da li bi ti bio drazi da se i on drogirao?
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Modesty »

Ako ti tako kažeš ovisnice jedna :lol: onda ću te podržati :wink:
Da,da...svatko ima pravo na mišljenje...bla,bla...već napisah 10 puta što mislim :vom:
ali čitaću vas i dalje,uletiću samo ako me štogod baš pogodi ali čisto sumljam
Post Reply