resocijalizacija,vase misljenje

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

aleksandra wrote:Ne znam, ja nisam laik a slazem se sa Arturom i Ladybird, i ne smatram njihove reci uvredom. Doduse i ja sam ovde kratko pa mozda ni moje misljenje nije bitno, i ne bih trebala da pisem dok ne procitam forum od A do Zh? :shock:
Svaka cast !! Tako i treba da neko razmislja. Ako nisi ta, onda se i ne nalazis u rijecima koje neko pise o tebi. Ovdje niko nikoga ne vrijedja, niti imamo namjeru. A to sto ljudi nece da cuju poruku , to je njigov licni problem. :? :? :?
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

aleksandra wrote:Slazem se da smo mi izabrali da koristimo drogu a ne ona nas. Slazem se sa tim da gde god odemo i dalje nosimo sebe. Slazem se sa tim da treba dignuti glavu i ici napred, da treba da tezimo da smo bolji a ne gori...Slazem se da smo sami napravili haos od svog zivota kad smo se drogirali...Ma sa svacim se slazem :)

Procitala sam opet sta su napisali u vezi tebe i nisam videla nista lose...Neverovatno je koliko smo razliciti i kako razlicito protumacimo necija slova. Po onome sto sam ja videla Artur ti je dao podrsku u razvodu, rekao ti je da nije nista strasno, da se desi i ljudima koji se ne drogiraju, da samo picis dalje i da ce doci neko drugi i bolji. Ladybird ti je napisala da treba da si svesna toga da ti nije heroin sve uzeo nego si sama to uradila (sama si se drogirala, sama si birala oca svom detetu, itd), da je bitno da sama sebi to priznas jer ce ti to pomoci da se posvetis sebi i detetu, samo. Rekla ti je da gledas vas dvoje i da nastavis borbu za vas dvoje...
Tako sam ja razumela njihove postove vezane za tebe ;)
Konacno neko zna da cita :wink:
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

cokapeace wrote:Arture,ni ti ni Ladybird ne znate o čemu je zapravo reč,ali ja stvarno nemam živaca da vam objašnjavam,pa prema tome nemoj da mi prodaješ pamet,jer je nisi obrao sa drveta ,i počinje da me iritira taj tvoj stav-"Ja sve znam,ne interesuje me šta vi pišete,jer ste vi narkosi koji će kad tad da overe,a JA SAM eto NORMALAN,pa ću da vam prodajem pamet!"

!
Ladybird wrote:Trebala bi priznati sebi , a za druge je onda lako, da si samo mislila na sebe. Covjek ne moze zivjeti sam, a heroin nije drustvo. Eto, desilo ti se sto se desilo, ali stavi sebe u poziciju svoga muza, i sagledaj realno.
Da se stavim u poziciju svog muža i da nastavim sve probleme da rešavam šmrkanjem dopa,kao što to on radi?! Zamolila bih vas da svoje savete zadržite za sebe-dobro znam šta mi je raditi,A da SE STAVIM U NJEGOVU POZICIJU-NE,HVALA-NIKADA VIŠE !!!
Suvise je mrznje u tebi, priznala ti to ili ne.
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

cokapeace wrote:Pa,Arture,dok ti shvatiš-"otkud revolt?!"...Ostarićeš prijatelju u neznanju...Jer,-"NISI DOŠAO OVDE DA UČIŠ" ,pa nije ni čudno ,zašto ti nije jasno.
LJudi , vi radite na sebi. Nebi trebalo da vas bas toliko pogadja tudje misljenje.
A, ako je znanje heroin, zasto bi iko zelio tome da posveti svoj zivot?! Kakav glupost. Da ucim kako trebam da se drogiram, pa skidam , pa iznova? kakav apsurd !
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

c,c,c,...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
aleksandra
Posts: 77
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:25 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by aleksandra »

Ladybird wrote:
cokapeace wrote:Pa,Arture,dok ti shvatiš-"otkud revolt?!"...Ostarićeš prijatelju u neznanju...Jer,-"NISI DOŠAO OVDE DA UČIŠ" ,pa nije ni čudno ,zašto ti nije jasno.
LJudi , vi radite na sebi. Nebi trebalo da vas bas toliko pogadja tudje misljenje.
A, ako je znanje heroin, zasto bi iko zelio tome da posveti svoj zivot?! Kakav glupost. Da ucim kako trebam da se drogiram, pa skidam , pa iznova? kakav apsurd !

Ni meni nije bilo jasno, a i napisala sam to, sta su hteli da Artur Dent ili bilo ko drugi nauci? Zasto ne mogu da prihvate da nije neophodno da se citanjem prica promeni misljenje..A i koje misljenje da se promeni? Citanjem prica ucimo o vama, tj. o osobi koja je napisala pricu, ali time se ne menjaju stavovi vezani za drogu i narkomanski zivot.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

Ne nismo mi hteli da on nauci nego je on izjavio da je ovde dosao kako bi pokusdao da neke stvari razume ...prema tome on je sam hteo da nesto nauci o narkomaniji tj ljudima koji se protiv iste bore,a na to smo mu mi rekli da uzme i da procita nase price koje smo pisali,to ne znaci da treba da uzme i da cita svaku ispovest ponaosob vec ceo forum i gomilu razlicitih tema na njemu,sta ja sad treba da napisem kako bi on razumeo to sto je zeleo?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
aleksandra
Posts: 77
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:25 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by aleksandra »

A sta ti ocekujes da razume sto on ne razume?
Da je borba teska, da su price tuzne, bla bla? Mislim da covek to razume vec...Ne znam sta ocekujete od njega drugo da razume?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by zvrky »

ocekujem malo postovanja sa njegove strane nista vise...Ako mene pitas iskreno me boli ona stvar dal ce on da razume ili nece ali ako i njega boli ta ista stvar za nas problem pa sta onda pokusava da nam kaze? Koji je cilj njegovog dolaska ovde ?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ladybird
Posts: 22
Joined: Tue Nov 27, 2007 2:21 am

Re: resocijalizacija,vase misljenje

Post by Ladybird »

zvrky wrote:Ne nismo mi hteli da on nauci nego je on izjavio da je ovde dosao kako bi pokusdao da neke stvari razume ...prema tome on je sam hteo da nesto nauci o narkomaniji tj ljudima koji se protiv iste bore,a na to smo mu mi rekli da uzme i da procita nase price koje smo pisali,to ne znaci da treba da uzme i da cita svaku ispovest ponaosob vec ceo forum i gomilu razlicitih tema na njemu,sta ja sad treba da napisem kako bi on razumeo to sto je zeleo?
Tebe ne treba da brine Artur i da li je on nesto razumio. Nije mi jasno zasto te pogadjaju toliko necije rijeci. Mora da se nadjes u svakoj, jer drugog objasnjenja nema.
Post Reply