CIST VEC 2842 DANA i jos neki tekstovi

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

CIST VEC 2842 DANA i jos neki tekstovi

Post by mustafa »

Samo da vas sve pozdravim i zazelim sve najbolje.
Neka vas dragi Bog cuva .
Zivot je zaista divan bez alkohola i narkotike.
:smt023
Last edited by mustafa on Sat Aug 18, 2007 12:13 am, edited 1 time in total.
M. Sarkic
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

čestitam na tolikom vremenu čistoće, ali mi nije jasno zbog čega i dalje brojiš :? ?
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

U MINUSU SAM 9100 DANA T.J PERIOD AKTIVNE NARKOMANIJE I ALKOHOLIZMA. ZASTO NE BROJATI DANE CUDA KOJE SE DESILO-ZIVOTA
M. Sarkic
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

oooo pa kako je mustafa?...e bas neka si navratio...
ma neka covjek broji ako mu se broji...svaka cast...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Juuuuuuuuu Mustafa od kad tebe nije bilo,danas je petak 13-ti a sve mi se nesto lepo desava...mogu ti reci bas si me obradovao sto si se javio pa makar i posle toliko vremena. Mogao bi malkice cesce da nam se javljas :D Pozdrav i sve najbolje.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

shta fali alkoholu?

izgleda da bi trebalo svi u manastir da odemo

apsolutno pogreshan pristup lecenja narkomanije-zabraniti alkohol

ja licno kad cirkam i pijem blokade ne pomishljam na dop,a kad blejim skroz strejt skroz je druga prica.

moze i ganja imo,pogotovu ako si kao ja pa se pokidash od jednog dzointa

ne moze se sa dugogodishnjeg uzivanja u heroinu odjednom prestati sa svim,pretvoriti u biljku i ziveti bez ijednog "veshtackog" zadovoljstva.

posle 16 razlicitih pokushaja skidanja,moj recept je -blokator,posao,vikendom cirka,jednom u toku nedelje duvka i cura koja nece da te smara po ceo dan = pobeda :D
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Vozdra Oxo jarane... Drago mi je sto mrdas i sto si u ovoj rundi jaci od gudre.

Ja koristim gotovo isti recept za skidanje, osim sto ne pusim travu (iz nekog razloga je nikad nisam volio, cini me jos glupljim i mutavijim nego kad sam strejt), ali vise forsiram alkohol. Meni se cuganje zalomi ponekad i srijedom ili cetvrtkom ili ponedeljkom i to... I znas sta ? Ne bih svoj recept nikome preporucio, jebes ga. Nemam ni moralno ni bilo koje drugo pravo da ikome solim pamet, kad ni sebi ne mogu da pomognem. Da nema blokatora bio bih cist... nekih dvadesetak dana najvise. Onda bi se jebiga nesto desilo.

Kontam da je cuganje prilicno opasno za nas. I pravi indikator stanja/sranja. Da sam se fakat promijenio, valjda mi alkohol ne bi bio toliko znacajan - ne bih ga redovno forsirao, vec bi mi se ponekad zalomilo u posbenoj prilici tipa rodjendana ili slave ili utakmice i to... Meni svaki drugi dan posebna prilika :)

Ali bitno je da se gura bez dopa.
User avatar
Halid ili Halid
Posts: 30
Joined: Wed Jun 06, 2007 11:39 pm

Post by Halid ili Halid »

...
Last edited by Halid ili Halid on Mon Sep 17, 2007 11:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

oxo wrote: posle 16 razlicitih pokushaja skidanja,moj recept je -blokator,posao,vikendom cirka,jednom u toku nedelje duvka i cura koja nece da te smara po ceo dan = pobeda :D
Vidim da ćeš imati i 17 pokušaj kad ovako razmišljaš...
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Vlado_M wrote:Vozdra Oxo jarane... Drago mi je sto mrdas i sto si u ovoj rundi jaci od gudre.

Ja koristim gotovo isti recept za skidanje, osim sto ne pusim travu (iz nekog razloga je nikad nisam volio, cini me jos glupljim i mutavijim nego kad sam strejt), ali vise forsiram alkohol. Meni se cuganje zalomi ponekad i srijedom ili cetvrtkom ili ponedeljkom i to... I znas sta ? Ne bih svoj recept nikome preporucio, jebes ga. Nemam ni moralno ni bilo koje drugo pravo da ikome solim pamet, kad ni sebi ne mogu da pomognem. Da nema blokatora bio bih cist... nekih dvadesetak dana najvise. Onda bi se jebiga nesto desilo.

Kontam da je cuganje prilicno opasno za nas. I pravi indikator stanja/sranja. Da sam se fakat promijenio, valjda mi alkohol ne bi bio toliko znacajan - ne bih ga redovno forsirao, vec bi mi se ponekad zalomilo u posbenoj prilici tipa rodjendana ili slave ili utakmice i to... Meni svaki drugi dan posebna prilika :)

Ali bitno je da se gura bez dopa.
pozdrav Vlado brate...i meni je drago,jelte

ne duvam ni ja btw,mozda jednom nedeljno.niti ikome preporucijem svoj recept,ali je za mene on jedini moguc,probao sam sve ostale.
i odgovara mi,lepo mi je ovako.ako nekome odgovara da bude skroz cist,da ne pije,ne pushi,ne pije kafu,nemam nishta protiv,ako to funkcionishe za njega.ali to nije za mene,probao sam.
shto ti kazesh vazno je da nema dopa,niti bilo cega drugog,ako niste od onih koji u isti kosh svrstavaju pivo i dop.nisam imao nameru da prosipam svoju pamet drugima,niti da govorim kako sam doveo svoj zivot u savrshen red.ali opet,mnogo je bolje nego sa dopom...i mnogo je bolje nego dok sam izbegavao alkohol i ganju kao dop.vishe sebe podsecam na normalnog coveka ovako.

cestitke afaik mustafi na godinama strejtiranja.poshtujem to,naravno.svaka cast.

Halid ili Halid wrote:Kažu da je cuganje auto put natrag u ovisnost... Samo što smo mi daleko od auto puta :cry:
PoÅ¡tujem cuganje i općenito opuÅ¡tanje bilo to praznicima ili kao Å¡to Vlado kaže iznimnim prilikama. Samo Å¡to ste vas dvojica namazani, popijete blok pa cugate, zaÅ¡to se onda nerokate heroinom preko bloka, meni to doÄ‘e na isto. Nalorex je prvenstveno izmiÅ¡ljen kao blokator za alkoholiÄ
Post Reply