IBOGAIN - TERAPIJA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

Ramona

Post by solmen »

Sam postupak extrakcije ovde neču potpuno izraditi i ne pišem nikakav recept, to je samo na kratko.

Svejedno - ako se ko još seti Ramonine priče, molim, da mi ju objasni, jer unajpre zanimaju me količine i postupci, na koji su ljudi uzimali Ibogain i kako je to bilo.

Molim, da ko se nešto seti, neka mi odgovori, i u isti čas, ja ču ispisivati moju priču - jer kažem vam, da mi je prošli put uspelo, barem fizički, prestati H-om i svim drogama za 4 dana i trajalo je skoro 2 godine, do recidiva. Zato sada još uvijek znam, da če mi to pomoči i čekam, trenutno, na novi paket Ibogaina.

Mnogo mi je bolje dok to pišem i pisat ču na forumu do kraja mog tretmana, pa bilo kako bilo. Ujednom ču vas obaveštavati o događajima oko toga i kako mi ide priprema. Ibogain se spremam uzeti posle jedne sedmice, negde do 20. tog meseca. Na kraju ču vam poručati i krajnje rezultate, i nakon toga ču se posloviti.

Ljepo vas sve pozdravljam iz Ljubljane.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Vlado_M wrote:Ja sam imao priliku citati Ramonino iskustvo sa ibogainom. Nije uspjela.

U komuni sam upoznao tipa koji je pokusao ibogom. Nije uspio.

Jos je neko dolazio na forum i mlatarao o tome. Nije uspio.

Ti nisi uspio.

Covjece, zar mozes progutati punu dozu bajke da dvije jebene kasike nekog praska mogu eliminisati ovisnost i podariti ti novizivot ?... Stare mi, ja kad bih pokusao, istog trenutka bih povratio. Okej, mozda to govno skida efekte fizicke krize. Ali, jebes fizicku krizu. Pa to nije ni 5 % od borbe koju moras da vodis.

A mozda i grijesim. Mozda da pokusas jos koji put.
Vlado, ti retko kada gresis.....
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

slažem se sa Vladom... ništa ti ne može pomoći ako ti sam sebi ne želiš da pomogneš,i manjka ti volje !
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Vlado, ti retko kada gresis.....
Grijesis.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Pa Vlado sasvim si u pravu da fizičko odvikavanje predstavlja jedva 5 % tog "ratovanja....mada se meni lično čini da njemu pomalo manjka i motivacije... da to nazovem:"ZDRAVOM NADOM"...a ne nada da ga neki drugi prah može spasiti iz pakla prvog...šta ti misliš?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Kompa moj, da si ti upjesno koristio I. ne bi se opet navuko nego bi ostao cist.
Ramona je bila negdje u Sloveniji, mislim u nekim planinama. Nije uspjela jer se vratila dopu.

Ti rece da si prije nego sto si prvi put uzeo I. imao prevec znanja pa si znao da si spreman. I opet pises da si taj prvi ili drugi dan, nakon 2 zlice mislio da mozes ici na job? :-D

Ne znam, ne vjerujem u te carobne postupke i nije to sve tako jednostavno kako ti ovdje pises jer da bi netko ostao cist potrebno je puno, puno vise rada na sebi i puno vise promjena na tebi i tvome zivotu od nekog bijesnog korijena
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

ZDRAVA NADA

Post by solmen »

Lep pozdrav, opet iz Ljubljane.

Bas sam nse vratio iz planina i prva stvar, koju sam provjerio, bilo je stanje na posti. Ali zao, jos uvek nije nista doslo. Ibogu sam narucio prije nedelju dana iz Kanade, i tih dana mora da dodje paket. Vec sam i pripremio malu laboratoriju za kasnije izolovanje alkaloida, koje ce potrajat, od kad dobijem paket, jednu sedmicu.

Poslije prosle iniciacije Ibogaina ostao sam cist godinu i pola i navukao sam se opet, kad sam se vratio u grad - i slažem se - da je tih 5% fizičke krize malo ratovanja, kojim sam prosli put popustio nakon povratka.

Drugih 55% pored ostalog je, da ostajes čist i da nekako zaboravis dop0 ili ga nadomestis necim - neki to rade adrenalinskim sportom ili nekoj drugoj, zdravljijoj drogom...

Inače, ljepo vas pozdravljam i vratit ču se kasnije, da vam malo objasnim stvari u vezi ibogaina, jer mi se čini, da dole još uvjek ne znate sve o tome.

I ako je Ramona bila u Sloveniji, u planinama sa organizacijom Društva Iboga - Sakrament Prehoda, onda se slažem, možda, da se ponovo navukla poslije toga, jer mi se osobno - ljudi, koji rade u Sakramentu, ne sviđaju i da je zato i došlo do toga - jer kod toga potrebna je i dobra, možda malo i spiritualna atmosfera - među ljudima, koji se poznaju, kad rade Iniciaciju Ibogom...

Tako, Ljep pozdrav za sada, več mi se žuri na posao -

uroš - urraeau - solmen
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

A, di su jos 40%?

Navukao si se po povratku u grad jer nista nisi napravio na sebi i oko sebe da se maknes od dopa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

još 40%

Post by solmen »

U 16.30 navratio sam do kompjutera. Na ovoj adresi još nema nikakve poštne pošiljke ali mislim, da bi morala doči več. Mogu, da čekam još koji dan, magari do kraj ovog tjedna, da dobijem paket Iboge - ali svaki dan više čekanja znači mi još dan ili dva više dop-a.

Odkad če doči paket, trebat ču još tjedan dana za pripremu extrakta i za one dane več se pripremam preiči na Metadon - za 5 dana - i onda prestati, polako. Zadnja 2 dana prestat ču potpuno i onda, 48 časova poslije, preči na Ibogain.

Ne volim baš puno prestati na suvo, jer zato treba dosta nerva i energije, meni osobno treba dosta vremena, barem tjedan dana dopusta, a vreme na skidanju prolazi sporo, sporije od vremena, da bih mogao šteti sekunde, koje nikad kao da ne prolaze.

Voli li to ko od vas? I dali iko barem traži neki ljek? Jer Ibogain sam ne smatram nekim čudodelnim praškom, što i nije, ali ljekom, to jeste.
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

PITANJE U PRAVU

Post by solmen »

Među te dve godine, od poslednjeg uzimanja Ibogaina do Nove godine 2007 mi je bilo baš dobro - ništa više navučen, slobodan od mizerije svakodnevnih sukoba, prost obezbeđujučih planova o lansiranju novih količina, ništa više skriven iz otpozadine ... - u glavnom, osječao sam se dobro, oslobođen barem te griže tjela i savjesti, koja mi svaki dan danas opet najeda jetra zbog praznoglavih nada o odrešenju jednom i za uvjek, jednom i zauvjek.

Poslije toga neobično je dobro biti zdrav i neodvisan - barem od te jedne muke - pri kojoj se isto tako ponavlja rečenica, kad počneš: "Samo" jednom i zauvjek; i kad završiš sa time: Jednom i zauvijek.

Svaki dan može biti - jednom i zauvjek - barem kako odlučuješ

Ali početkom 2007 odlučio sam opet, počeo, - i kraj se bliži. Nadam se i hoču tako.
Post Reply