IBOGAIN - TERAPIJA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

JEDNOM I ZAUVJEK

Post by solmen »

PA JELI TKO OD VAS PRESTAO - KAŽITE MI - GDJE, SA ČIM I KAKO? I ŠTO SE DOGODILO POSLIJE.

U osnovu čini mi se, da nije nikakav poseban uspjeh - prestati lošim navikama (?) - to jeste stvar svakog posebno - i što se trših stvari tiče, toliko više - ali su ovdje droge jedan posjebni problem koji kod odvikavanja zahtjeva posebnu pažnju, kojoj se ujedno udružuje neka isto takva vjera, kojom tako "jačom" - možete zamjeniti osnovnu negativnu potrebu i preobraziti je -

isto tako bijesan sam u osnovi na sebe,da sam se ponovo snašao u takvoj situaciji - jer ne da ti više ništa, ni meni ne, u sebi nosi samo još tu skrivenu slabost, da joj se ne odrečeš do poslednjeg - a po drugoj strani ...

KAŽITE - JE LI ITKO OD VAS, KOJI MI KAŽETE, DA NISAM USPEO PROŠLI PUT SA IBOGOM, USPEO I PRESTAO UZIMANJEM - TAKO ILI DRUGAČIJE - SVEJEDNO KAKO?
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

UTORAK, 10. julij 2007

Post by solmen »

KONAČNO - NAPOKON JE STIGAO PAKET IBOGAINA!
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

SUTRA POČNE :::

Post by solmen »

Sutra počinjem extrakcijom iboge - u vezi ostalih pitanja, čitao sam na forumu, da ste se skidavali večinomm u komunama, radom i molitvom, radnim pristupom ali koji si sam za sada, pored posla inače ne mogu privoščiti.

Skidavanje Ibogainom počinje uzimanjem doze od 15mg/kg teljesne mase, i to dođe različito za svakog posebno.

Za snažnije odvikavanje kod koristnika do gram i preko H.a na dan, uzima se negde oko 20mg/kg teljesne teže.

Tako, kad imam korijensku skorju, koja vsebuje između 3 do 6% alkaloida ibogaina, računam prosječno na 3.5 do 4%, što dođe na 100g korijenske skorje na 3.5 do 4 g ili recimo 3700mg Iboge. Za računicu od 65kg teljesne mase trebam uzijet cca. 1000mg iboge, što dođe na cca.1/3 pridobijene izkuvane gumijaste korijenske mase iako je te možda i nešto više. Ostalo ču razporijediti i poslije pripraviti u prašak dodatnom extrakcijom i upotrebiti kod onih, koji če biti za to, da probaju i odviknu se pomoč Iboge. Po toj računici, kako sam se pripremio, ostat če mi pored moje doze još za dva tretmana. Ako ima među vama koji u blizini, koji je moguči kandidat, neka se mi prijavi na forumu poslije uspiješnog zadatka, na koji se još pripremam i ako bude takav, uspiješan, onda neka me kontaktira.

Uspješnost postupka izmeriti ču za tjedan dana, sledeče nedelje. Sutra ili krajem tjedna prelazim na Methadon, od 25 do 10mg do kraja sledeče sedmice. U četvrtak, 19. 7, prestajem svime, do Petka, 20. naveče, kad uzimam Ibogu.

Tako vam ljep pozdrav. U. iz Ljubljane.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

koj ti je kaco da ovdje radis werbung za I. i nudis ljudima na prodaju? a i ta matematika koliko cega treba bas i nije prikladna
razmisli malo prije nego pises takve stvari
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

- K A C O - sunrise -

Post by solmen »

My dear S U N R I S E !

Hvala ti na odgovor ali samo pitanje, kao t.i. "kaco" nije, da se ovde radi o "werbungu" - i ne pravim ni neku prodajnu reklamu za Ibogu, pa se bas raspisujem o temi koja me, medju ostalom, u vezi hard droga, skidavanja itd. - zanima.

I ovde ja matematika bas potrebna, da ne kazem "nujna", kad se snalazis sa kolicinama u vezi sa kvalitetom iskustva, koji iz toga proistice.

Sam Ibogain, koristeci ga u vezi odvikavanja, nije otrovan ali znaju prevelike ili premale kolicine prouzrokovati ili kracu odpovijedanje respiratornog sistema, djelnu komu, kad je doza prekomerna ili premalu dozu i slabije psiho-dinamicno iskustvo + potrebu za ponavljanjem u vezi sljedeceg.

Tako da - NE PRAVIM NIKAKAV WERBUNG - ali se raspisujem o svojem iskustvu.

Editovao administrator

Ali ne nudim prodaje i ne pravim takav werbunk koji na to aplicira ili sugerira. Kazem samo, da ima neki problem mozda i drugacija rijesenja i pretpostavljam, da vec sami znate - koja i - kakva.

Ljepo vas pozdravljam i cekam odgovore

Urraeau Solmen
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

Vjeruj

Post by solmen »

U vezi Ibogaina i svega ostalog - u Hrvatskoj nije na listi zabranjenih droga i mislim da takodje nije ni u BiH i ni u Srbiji.

Dani prolaze. Tih dana zaslijedio sam neke dogadjaje, koji su u Hrvatskoj digli nekoliko prasine u novinama - sve u vezi sa Ibogainom, njegovom upotrebom, svi stoje kriticki nastrojeni protiv Iboge kao praska cudotvornosti - ali sto mi isto privuce paznju, da takodje kritikuju Sakrament Prehoda - kao Slovenacku Sektu - koja prodava Ibogu i pomoze ljudima, da se odviknu droga i to za bas velike pare. Novine kazu da negde okolo 1000EUR - sto sam mislim, da je mnogo preskupo i da oni takodje previse zasluzuju na racun onih, koji koriste Ibogu, da se odviknu.

Sam sam hvalabogu prosao mimo ovog, da kontaktiram i radim u vezi sa njima ali pa ih postujem i takodje postujem vjersku zajednicu Sakramenty prehoda kao takvu.

Sto ne volim je trka za novcem.

Ali vjera se ne dobije na prodaj.

I zato mislim, da je to degenerirana zajednica.

Kao crkva u 15. i 16. vjeku, kad je prodavala otpustke grijeha.

Bas tako.

Mislim na vas, bolestnici...

Budite ljepo
User avatar
Halid ili Halid
Posts: 30
Joined: Wed Jun 06, 2007 11:39 pm

Post by Halid ili Halid »

...
Last edited by Halid ili Halid on Mon Sep 17, 2007 11:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
solmen
Posts: 19
Joined: Thu Jul 05, 2007 11:00 am

kvadratni korijen

Post by solmen »

Dobrodošao Halid, da i sam navratio poruku, koja nije ni loši komentar. Dobro, da bio barem jedan od sviju, pa si i ti, Halid, napravio taj pokušaj - pa kaži mi, da nije matematike, kakvom metodom bih si računao vjerovatnost izbeči ono, što te čeka, kad napukne kraj?

Kako čitam tvoje komentare izgleda mi, da si bio svuda, Halid ili Halid, koji bio, jeste i gle - tu je.

Ovih dana moja juhica iz C2H5OH + C20H26N2O pomalo se otopljava i na temperaturi od 37 celzijeva sporo oddava alkaloidnu masu preko H2O u C2H5OH i C2H5OH pomaže. da oddaje svoju dušu u konačno vinsku raztopinu. Teljesna temperatura pomaže za konstantnu oddajanje. I tako, več usrijed postupka, još čekam do kraj nedelje, do petka, da prelazim na drugi od treh djelova postupka.

I baš kako - Halide - uradio si ti tu,kad si birao tak istu opciju ili si bio dobio več pripremljenu C20H26N2O Ibo Hcl kristalnu zmjesu sintetiziranog Ibogaina za konačnu upotrebu?

I kao Boga imam i sam nekog poverljivog toliko, da če moči sudjelovati sa mnom u trečoj, konzumatornoj fazi postupka. Volet ču te do kraja ako če biti to svrhishodna vjera u uspijeh postupka oporavljanja i koji če na kraju, kao Fenix, izdiči se, baš ja, iz svog pepjela.

Mogao bih se, poslužiti i poslednjih opcija iz tvog pisma i skočiti skroz prozor, kako tako, ubiti se, barem onaj deo, odgovoran za svakodnevnu praksu dopa. Ali, Bože daj i sačuvaj, da če ljek koji se priprema biti onaj, koristnički, i u toj svrhi pomoči za prekidavanje. Tako se molim i tako se pripremam.

Ali još je nešto - zašto bih Halid hteo ili želeo doči do pištolja - kad nije bio u svojoj kuči i kad zna, što priča: jeli Halid čuva pištolj si izpod ormara za snove, koji če možda, ako vjeruje, jednog dana doč, i ostvariti što bih rekao tu "prolaz"? Bolje i da te nije bilo, Halid, onda kod kuče jer šta znaš, bih moglo da se dogodi.

I tako, priprema se moja supica več od prošlog Pjetka. Molim se, tih dana, da če biti prava - u njoj počiva smjesa za 3 - Gran Prix Ibogainske tretmaje tako da ovaj put mislim, da če biti dosta bar za jedan, svoj.

Drugi dio otpočinje na Pjetak, ove sedmice, kad čemo iz tjela smjese hvatit dušicu od C20H26N2O u distilizovane pare, te ih iz hladnih nebesa kondenzovati u vidu zlatne kiše nazad na zemaljska, plodna tla.

Budite mi dobro, svi, do tada, kad ču još slediti vaš post - želim vam ljepe dane - ovde, u Ljubljani ima do 38 stupnjeva vručine, višak je tog ljeta - ove sedmice još radim - ovaj put za glasbenu založbu, pripremam kompletan Grafički izgled za njihove nove dizajne i tako isto za Nivea kreme i novi Audi A5.

To su još usporedni zadaci koji me čekaju na stolu za tu sedmicu i onda, od ponedeljka sledeče sedmice, krečem na put bez povratka - sa Ibogom - da se oporavim i da vama kažem kako bilo: ili kauboj ili indijanac, kako kaže Halid, ali nikako amerikanac.

Budite mi dobro i...

Ljepo ljeto

Urraeau Solmen
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

evo, nasli su se
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Ahahahahaha :D
:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply