Imena za bebu :D

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja sam isto za lolu :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

A kako ti se cini ime Mia?
ILi Tea?
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Pas mi se zove Lola!... :smt042 :smt043 :smt044
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja opet ponavljam da sam za curicu nasla ime koje mi se svidja a za decka ne!
A sad mi opet dajte preijedloge za zenska imena, ja imam strpljenja i u fazi sam da se ne nerviram
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Oprosti, nisam ništa loše mislila, Lola, tj. Lolita je skroz lijepo ime, no hard feelings. Mia također, tako se meni kćerka zvala... Na talijanskom znači "MOJA".
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
freeda
Posts: 58
Joined: Thu Jul 12, 2007 9:17 pm

Post by freeda »

Luka, Matija, Filip lijepa su ali su vrlo cesta.
Oskar neobicno ali meni lijepo.
Ja sam razmisljala o Niksa ali su mi se smijali. Na kraju bebi je bilo deset dana, ja sluđena i uplašena da li je gladan, kad place zasto place, kad ne place zasto ne place... a bebun bez imena... na kraju ga upisemo i zove se Ognjen.
freeda
Posts: 58
Joined: Thu Jul 12, 2007 9:17 pm

Post by freeda »

hej Sunrise,
sta bi,jesi li se odlucila za ime?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

nisam, jos imam 3 i po mjeseca, mozda i pricekam da ga vidim pa mi nesto padne na pamet
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

Ja imam jos dva mjeseca.Ustvari moja zena jos ima dva mjeseca :) A ti imas ime za curicu :)
A sta mislis daniel
andrej
damir
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

meni treba univerzal ime posto moj mann samo na engleskom gotivi imena. Ako dodje sin dati cu mu ime tek kad ga vidim

Davor, kako ti je zena, kako podnosi trudnocu, je velika? Meni je najteze u svemu sto me boli dupe ili trtica pa nema stolice ili kauca ili fotelje da me izdrazi makar dva sata a sve ostalo je ok
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply