narkomanija u malim mjestima-siromasnim

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: narkomanija u malim mjestima-siromasnim

Post by Tužna »

Ne znam da li ste čuli za mesto Beočin,nalazi se 15km. od NS-a,u tom mestu ima 12.000 stanovnika od kojih su 3.000 registrovani narkomani,a ko zna koliko ih ima koji nisu.Tu deca u osnovnim školama več počinj da uzimaju heroin, a u zadnjih tri meseca 6 osoba se overilo.Pandure baš briga jer su oni verovatno u nekom dilu sa glavnim dilerom iz tog mesta,tako da on godinama prodaje drogu u tom mestu a još ni jednom nije za to uhvačen.
To je za mene jako strašno i nemam pojma kome se obratiti i kako to makar malo smanjiti.Nedavno sam u novinama pročitala da je Beočin po statistici i broju narkomana drugi u Srbiji posle Beograda.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: narkomanija u malim mjestima-siromasnim

Post by sunrise »

ne volim puno pisati po ovakvim temama jer mi tu mozemo prste izlizati a sve ce ostati isto
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: narkomanija u malim mjestima-siromasnim

Post by Modesty »

baš tako,ne vidim svrhu ove teme ali ako je neko vidi nek me slobodno prosvjetli jer sam bila narkoman i u velikom i u malom mjestu i sa novcima i bez njih....život mi je manje više bio isti.
Post Reply