Pozdrav svima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sarrah
Posts: 37
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:06 am
Location: Beograd

Post by sarrah »

Pa ne znam stvarno odakle tebi za pravo da ocenjujes da li je neko isfrustriran, da li vidi dalje od svog nosa i koliki je nekom IQ?!

Nigde nisam procitala da je neko trazio razlog i uzrok tvog drogiranja, pa ne vidim ni sta tebe zanima ko ima kakav motiv kao suovisnik...

A ako neko postavi neko pitanje, a tebi se ucini glupo, onda bolje da ga preskocis, nego da pises ironicne komentare!!!
Malo vise tolerancije i postovanja prema drugima nije na odmet!

I sto se mene tice end of discussion!!!
Every star in the sky
tells us how
and shows us why
we must all
give universal love
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

Sonja wrote:
azraaa wrote:ovo si bas dobro rekla, sarrah! kad se niko ne brine o njima onda kukaju a kad se neko zanima za njih onda nas tjeraju jer boze moj mi ne znamo u sta se upustamo!
Vidis kako nista ne razumete i koliko ste nadrndane iz svojih licnih iskustava da ne zelite da vidite dalje od svog nosa. Vidi ste suovisnici, vi ste gori od nas. Jer ste kao zdravi, a imate model ponasanja i razmisljanja isto kao i mi. Vas je jos teze izleciti, jer, pobogu vi ste tako zdravi.
-
ej ne d'o Bog da imam isti nacin razmisljanja kao i ti!
PDT_Love_07
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

Sonja, ja koliko vidim iz komentara, jedina nadrdana osoba ovdje si ti....mislim, vrlo si subjektivna i u svakom slucaju to vrijedjanje ti je pravo djetinjasto...da sam na tvom mjestu cekala bih da se malo smirim, pa bi onda napisala nesto normalno za promjenu...

ajd'...
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Sonjice, zao mi te je, znas... Stvarno!
Ali treba sto vise da pises na forumu, ti si pravi primer koliko lose mogu biti posledice drogiranja na intelekt, emocije i motivaciju.

Jadna mala Sonja, nemoj da places.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Nama nije potrebno sazaljene, vec razumevanje. Mozda i ne mozes da resis svoj problem jer si puna sazaljenja.....

Azraaa, naravno da ne mozes da razmisljas kao ja, ja sam leceni narkoman.

Razumem vas bes, ali ne varam vas ja sa heroinom, vec vasi decaci, pa ako ne mozete njih, udrite ovde, nema veze. Mozda je tako lakese nego da se lepo razgovara.

Imate moj post na temu "pomoc", nadam se da cete sacuvati vase sujete kada ga procitate.
I da nadrndane ste, o to tako odise iz svake ispisane reci....ali nema veze....razumem :roll:
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Ja nisam nadrndana, meni je prelepo sa mojim dragim, em je str8, em me obozava kao i prvog dana, ljubav nema veze sa drogom, niti mozes da uporedjujes te stvari. Kao, ako me voli prestace...glupost!

Ma, ti se mozda nikada nisi ni gudrala, samo si...ko zna.

I da, uzasno si usamljena, za razliku od nas.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Jako vam lijepo ide. Imam jedan prijedlog - kad iscrpite rijeci, izlizete slova na tastaturama i to, zakazite lijepo neko tiho i romanticno mjesto u realnom svijetu i tucite se bejzbol palicama.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

hahahahah ne ne...cupacemo se i samarat' do besvijesti....evo ja zadajem prvi virtuelni udarac...pljaaassss....(neprijatelj dezorjentisan pada na asfalt...oblak sive prasine...trijumfalna muzika u pozadini...ovacije...)...hahahahah
salim se naravno...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vlado_M wrote:Jako vam lijepo ide. Imam jedan prijedlog - kad iscrpite rijeci, izlizete slova na tastaturama i to, zakazite lijepo neko tiho i romanticno mjesto u realnom svijetu i tucite se bejzbol palicama.
Djevojke, htjedoh vas upozoriti da malo smanjite doživljaj i da ne ironizirate cijelu priču, ali me Vlado preduhitri sa sjajnim prijedlogom...

Mislim da nikome ovdje nije lako, bio ovisnik ili suovisnik. Svi mi dolazimo iz različitih okruženja i različito razumijemo i prihvatamo neke stvari. Trebamo biti otvoreni i spremni da neke stvari pogledamo iz drugog ugla. Koristimo naše razlike kao mogućnost da nešto naučimo, a ne da se takmičimo ko može dalje pljunuti u dalj... čuvajte se ljudi... a kad zagusti, uvijek su tu bejzbol palice ;)
Post Reply