Naša kafica br 2

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ajd odlicno ,pitaj ga sve sto treba ti to znas.Nego me brine nema NS vec dugo vremena ,gdje li je ?????
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

što glumiš omarolino životati ajde opušteno :wink:
ma ajdeeeeeeee evo ti wink za to heheheheh to ti je mig zove li se stvarno wink?
i dalje se smejem :-D beeeeeebeeeee
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

KAKO TI JE MOĆNA SLIKA :-D :-D :-D vrh.......e zamisli život u ritmu muzike za pleees zamisli život u ritmu muzike za ples...

na koju foru pišeš više pokretnih smajlova ja nemogu odmah me izbaci samo jedan ali vrijedanhehehehheh evo ti wink!hahahahahaaa
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

:smt091 :smt091 :smt091
User avatar
Ghost
Posts: 12
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:23 pm
Location: Mexico

Post by Ghost »

Fanatik hvala sto si bio iskren ja sam ovde od skoro sta sam poslao ni 20 poruka ali nebitno to.OK je to sto si se samo skinuo sa pajsa :wink: tako je brate vidi sto pre to govno baci u picku materinu i dovidjenja mislim na METADON.pozdravljam te brate puni.Imam pitanje za tebe:Jer si se sa nekim upoznao sa sajta???
Ghost
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

pozrav svima!nisam stigla da svratim ''na kafu'' ovih dana...a i sta da vam kazem-evo opet sam se nakacila...potrosila veci deo love planiran za more..bezveze,uglavnom..
vidim da ste manje-vise svi tu ''na broju'',pa vidim ima i nekih novih..super.. :wink:
jos jedan VELIKI kiss za Ramonu,Omara,Anu,Sanelu,Kiku,Lunu itd.itd.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ghost , kako si mi bratuka ,jesam upoznao sam se sa svima ovde, sve su ovo moja braca i sestre i kako je obićno kazem svi se mi ovde zovemo i prezivamo isto.NARKOMAN-OVISNIK hhehe.Kontas , ja se inace zovem Omar pa tako možeš uvijek pricati i druziti se sa nama.Luna je Luna, NS je nasa draga prijateljica iz Novog Sada, pa onda Ramona nasa dalmatinka iz Sibenika, pa onda KIKA ona je iz Podgorice, pa onda AnaMarija ona je imala saobracajku itd,itd.Sada si ti dio naseg drustva ,upoznavaj se i uzvivaj, ovde su svi ok i svi su pravi drugovi a i sam ces se uvjeriti.
NS, valja li mi nova slika sto sam se sliko za pasoš ba, aaa vidi me,vidi me.Evo krenuo sam da se spremam na diplomski.Valjda ce biti sve ok.Ajde bubim vas
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

haahaaahaa,Omare!!!ma,jako ti je dobra slika,nemam reci :-D
i nemoj da se nerviras za diplomski sve ce to da bude o.k!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejhhh kada se ne bi sekiro moja NS, pa vidis li ti da su oni meni odbili prvi diplomski.Pa to je prvi put i HISTORIJI DEKANATA DA NEKOME ODBIJU DIPLOMSKI.Eto neka sam vala ja to, evo spremam se, brijem se, glancam se :-D ,da budem fit-fat HHEHHEHHEHEH.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

LJUDI, DRUGOVI, BRACO I SESTRE.JA UPRAVO SADA IDEM NA ODBRANU DIPLOMSKOG RADA ,PO 2 PUT.
NADAM SE DA STE SVI UZ MENE, MADA NEMA NIKOGA JA ZNAM DA SU KIKA,RAMONA,LUNA,NS,ANA,SELMA,MUSTAFA I VEDAD I OSTALI DA MI DRŽITE FIGE.ODOH LJUDI.CAO
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Locked