Naša kafica br 2

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

pozdrav svima!Luna,specijalno za tebe PDT_Love_06 ..sta a se radi,covek nije uvek blizu svog kompjutera(osim ako nema onaj ''portabl'' :wink: ),trazim gde si zapocela da pises svoje ispovesti ali ne vidim... :? :?:
ljudi jako sam lose volje ovih dana pa prosto ne bih da zarazavam okolo sa mojom negativom u glavi i...jebi ga..znam,ne moze se uvek biti u tra-la-la raspolozenju,a valjda ce biti bolje...do tad vas ljubim sve redom i mislim na vas!
Ana,kako to da nisi u bolnici?e...je*** ti udes :!:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo i mene ,kako ste ljudovi vidim da ste svi tu.ANA BONA KAKO SI PROŠLA U TOJ SAOBRACAJNOJ NESRECI, IMAŠ LI POVREDA, JESIL OK??.
Eto vidis sta pijana budala može da uradi, ja da sam bio sa tobom ja bi ga na mrtvo ubio.Cuj to, kako moze bilo koja osoba da sjedne za volan u pijanom stanju nije mi jasno.Ja bi takvima oduzeo vozacku za cijeli život ,ne za 6-7 mjeseci ,ma za cijeli život.Izvinite me ali sam se naljutio pravo kada sam cuo da mi je drugarica Ana imala saobracajnu :smt076 .Nadam se drug naš da ces brzo ozdraviti.Nego sinoć sam sanjao heroin, to je prvi put nakon 2 godine da sanjam ovu drogu, probudio sam se sav u znoju a kako se ne bi probudio poslije takvog sna.Uzas ,ako ne poludim ovako poludicu od snova koji me razdiru.Dan je fuj, kisa opet pada a ja se sam sa sbom svađam ,opet :smt084 .Svašta jel de.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja opet sam pijem 2 kafu po redu, divno zar ne.Pravi sam kafopija, volim kafu, bez svega bi mogao samo bez nje ne mogu da zamislim daN.Sta cu takav sam. :roll:
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Nisam bila u autu, nego pjesak. Setala sam psa, kad ono manijak neki brzinom ne znam ni kojom, cula sam ga vec iz daleka kako juri. Jos razmisljam kakva budala ovako brzo po gradu vozi. Bilo je vec negdje 10h navecer. Uglavnom me frajer uspjeo sa trotoara!!! pokupiti zakacio mi je nogu, koju sam i slomila. Kroz taj pad sam jos i rebro slomila. Ma uzas, bila sam tu cijelu noc skoro u hitnoj, pa sam trazila da me puste kuci. Sta da radim u glupavoj bolnici. Na kraju krajeva jos ni stao nije, nego je samo lezerno nastavio svoju jurnjavinu. MA FUJ!! Zena neka je izasla iz kuce i pomogla mi onda, pozvala hitnu itd. Policija naravno nista, jer ne znaju ko je, mislim ne znam ni ja.
Bolove imam intervalno, cas ima cas nema, mislim sad je super kako je bilo recimo sinoc i jucer. Sva sam modra i u felama.
Eto toliko od mene, ne znam ni sta bi, vani ne mogu, sjediti mogu samo kratko, i to u polusjedecem polozaju. Lezati ne mogu isto vise. A samo se bojim da mi ne propadne ljetovanje...
Pozdrav
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

eee...pitanje:htjedoh promijeniti slicicu -avatar-i sve sam kao i prvi put uradila...browse pa izaberem file sa mog kompa i onda prijava-nekih milion recenica-crnim slovima-nesto error heatheritd u vrhu a onda ispod pise avatar azuriran-a nije.../sad nemam nista i ne mogu ni staro da vratim stoooo????
pisacu kasnije-laku noc :cry: :xevo ovo je jedna od recenica
Warning: copy(./images/avatars/55609508842cbc57698873.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/link.ba/phpBB2/includes/usercp_avatar.php on line 239
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ajoooojjjj ja bi ga ubio, jeb.... joojj izvinite sto psujem rijetko ja to radim stvarno ali ne mogu ostati suzdržan nakon ovoga što se desilo Ani.Ana draga, jel te boli noga?,jako mi je žao drug, jeste majke mi i da znaš ja i raja na forumu bićemo uvijek sa tobom .Sta ces sada natrag nema nego skoncetriši se na oporavak i dobro je da nisi nastradala još više, hvala bogu da nisi.Evo jedan poklon od mene Ana za tebe :heart: , naravno ovo je drugarski ,da neko ne pomisli nesto.
Luna je došla, Luna je došla, lalalalallallala PDT_Love_14 a ovo je posebno srce jer ovo je bratsko srce ,isto kada brat voli sestru, ehhh tako ja volim svoju KEKU.
Puno vas sve pozdravljam i ja sam tu da znate.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

dusa moja :wink:
ti si stvarno divan covjek....samo da izguras i da nadjes nekog dobrog savjetnika kako bi se rijesio tih snova i ptsd-sto samo da ti kazem-nije neki sindrom niti bolest niti poremecaj...jednostavno normalno stanje nakon velikog soka-manifestuje se kroz depresiju najvise a i flashbacks...itd....radila sam veliki research na tome i svi nasi ljudi manje vise imaju ptsd prisutan...najbolji lijek>?terapija-(ne tablete..mada nekad za depresiju moras)...ali psiholoska terapija-ok?molim te potrazi nekoga...
ana zao mi je sreco...da si barem vidjela koje je auto ili boju ili nesto-prijavi svakako-ja bi i prijavu napravila pa fino u sud...i to je kriminalno dijelo s toga ga moraju traziti...znam da je to tu kod nas i da je murija...ahhmm.... :roll: ...ali pa ne moze gaziti ko koga hoce a niko nista....nije valjda dotle doslo...
sta cu za ovaj avatar...neda mi nista da stavim....sad sam x necuuuuu...a necu ni riba da budem :-D
Piscies-ili kako vec bi.....daj napisi svoj komentar pod kokain ok?bas me zanima tvoje iskustvo
uhh odoh laku noc
cmok
ramona ???gdje si???
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma koga draga Luno,koga da nađem.Ovde svako gleda svoja posla, ljudi se zadeverali na svoje probleme, a i oni koji stavrno rade taj posao rade preko neke stvari samo da ispune svoju normu i fataju se noge.Ne do bog još ako radi službeno a ne privatno ejhhh onda bolje da ne pričam.Bio je jedan dobar socijalni radnik ovde u Sarajevu i radio je u bolnici.Fudo je mene vadio i teškeeee depresije kada mi je moj drug Bucko umro.Doveli su me u bolnicu u izgubljenom stanju ,još se nekih stvari sjecam.Bio je veomaa uspjesan, cak mi je jednom rekao isplači se ,evo zagrli me i isplači se koliko možeš nece te niko vidjeti.Bilo je grozno i teško a i tada sam shvatio da ja teško podnosim gubitak dragih osoba.Da tako je .Bilo je uzasno........
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Cao ljudi :smt006

Ana kako si? joooj, baš mi je žao što si imala nesreću! :( Šta ćeš sad, lezi i odmaraj. Dobro si prošla, moglo je, nedajbože, biti gore. Uhhh, kako sam ja ljuta na vozače, idiote kad voze. Samo kad ih vidim kako se prestrojavaju, jure...ko da su sami na cesti. Ne vode računa ni o čemu i ni o kome. Javi nam se kad mogneš. Šta su ti rekli ljekari, do kad češ morati nositi gips?

Draga Luna, stvarno mi je drago što si opet tu PDT_Love_09 Ne znam zašto ne možeš avatara da promijeniš. Ako hoćeš, pošalji mi sliku koju hoćeš da staviš, pa ću ja pokušati to srediti. Moj mail je sanela @ narkomanija.org

Omare, popije li se koja kafica, ha? hehehehe, eto ti, sad znaš i Sarajku koja ne voli kafu piti. Ne znam jesam li ikad sebi napravila kafu, osim bijelu kafu uz doručak. Ja sam vam gladna čim oči otvorim. Lijepo doručkujem, pa tek onda mogu nešto raditi. Tako dok vi pijete jutarnju kaficu, ja doručkujem. Nema smajlića koji nešto jede - trebamo ih još dodati.

NS nam je loše volje danas. :( Valjda će sutra biti bolje... A Ramone, nigdje nema ni na mapi... ma baš nju briga, ima ona more, plažu, kupanje... buć, buć

Eto, dragi moji, pa se čujemo :)

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dragi moji frendovi, drug vam se osjeca jako,jako tuzno. :oops: ,mnoge su se stvari preokrenule na gore.Nije u pitanju droga ili neski socijalni slucaj.U pitanju je da su drugovi sa mog fakulteta dosli na ideju da naprave reviziju mog diplomskog rada , kao jedan asistent je reko da sam napravio plagijat diplomskog rada.Ovo mogu vama reci vi ste moji drugovi a kunem se MOJOM MAJKOM MRTVOM , da nije bilo govora o plagijatu.Svaka napisana rijec je bila moja ,jednio kada citiram neku definiciju u zagradi sam napisao ko je pisac te teorije itd.Sutra ujutro idem u 8 ujutro da to rijesim,ako se nesto desi a da ne vala spreman sam tog delegata ubit od batina,Ja mislim da je neko rekao da sam ovisnik i da jakao takav nemogu nista svoje napisati.A ljudi ne znaju da sam napravio 3 albuma, da sam imao 300 tekstova za "Oslobođenje, Valter i mnoge druge listove .OVO JE KLASIČNA DISKRIMINACIJA OVISNIKA KAO OSOBE KOJE SU U STANJU DA NAPREDUJU.Ja cu se svim silama boriti protiv toga , a ako mi se prizna diplomski,obecao sam da cu vecinu mog zivota dati u odbranu prava ovisnika kao ljudi koji su bolesni ,a bolesni su od ovog drustva koji ga ignorise i sputava.Čao moji drugovi , ako mi to ne uspije ja cisto sumnjam da cu se ikada nači na ovom forumu.HVALA VAM PUNO NA PODRŠKAMA DO SADA , VAS OMAR
Locked