Naša kafica br 2

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Naša kafica br 2

Post by Fanatik »

Eh evo ja sam otvorio novi topic i da ne bi se guzvali pošto se mi stalno družimo i razgovaramo nadam se da nasim operatorima ovo ne smeta.Ljudi nastavljamo nase druzenje sa ljubavlju i poštovanjem kao što smo to uvijek radili.Vaš drug Omar-Fanatik
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

kako ste ljudi!!? :wink:
evo ja sam u nekom...bas :( :? :cry: raspolozenju..tako da mi i nije do pisanja...mozda kasnije...
vidim da smo se razvukli na 2 stranice...samo da ne bude k'o sa onim filmovima iz dva dela-gde je prvi uvek neuporedivo bolji od drugog :roll:
pozdrav svima!!!!!!!!!!!
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

EVOO

Post by kika »

Ćao svima ns, malom andjelu koji je otvorijo ovaj topić-dopić :-D :-D is vim ostalima koji ovo čitaju.

I ja sam smorena , al bolje se osjećam nego ovih dana....manje plačem :cry: ali sam i dalje tužna, čeznem ................

nego trebala sam ić na more al otkazah put sa streyterima bolje mi je ovdje u mojoj sobici, imam skoro sve što mi je potrebno(skoro) da budem dobro :-D

Sada slušam van goga, pijem miš-maš ako znate što ja to(crno vino i djus pomiješano) i baš mi prija sad sam počela :-D :-D
Ništa novo večeras ću grad malo da pokušam medju civilizacijom da izadjem, ako vas što još interesuje, treba pišiiiteee,

KISS ZA SVE! Budite dobri i iskulirajte kao ja sada što pokušavam
NS nemoj da si u ovakvom raspoloženju :?
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ne sekiras se NS, ovo je sve onaj nas dio koji i dalje traje a dokle to cemo vidjeti sve dok vi i mi zelimo da se druzimo i međusobno pomazemo.Vidim da ste i vi malkice smuseni ali nema razloga za sikiraciju :D jer nekad smo tuzni nekad sretni ali naj naj naj vaznije je da smo ZDRAVI.Eto neko ce ostati kuci gledati film a to sam ja a neki idu u civilizaciju :-D Kikicu moj djagi ,budi mi lijepa ,najljepsa i pokazi im kako si.Ajde vidimo se opet.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nego ljudi, sićate li se vi onog crtanog 'La linea' ... ili kako smo ga svi zvali 'bajum badum' ... bajum bajum - bajum badum hehehe - evo znam da ste se, kao i ja, pitali kako je završio - pa evo odgovora :wink:
Image
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Tmurno vrijeme a takvo i raspolozenje...
ja sam bljak danas, nikakav drugi naziv mi ne pada na pamet za sebe danas. :? :shock:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Aaaaa,laaa,laa,la bajum.bajum super :-D ,hahahha jest jest .Pa kako se toga sjeti bona hahha.Ana kako si dusa moja,jesil i ti nikakva.Kisa ova ubi a jesteli vidjeli ne valja kada je sunce ,ne valja kada je kisa e ko ce nama udovoljiti.Bajum.bajum hahhahahhahhahaha :-D
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

dje ste

Post by kika »

DJE STE LJUDI sinoć sm bila u gradu i oletvila se, prvo sam se kući pripremala sa miš-mašom a onda preparirala tekilom :-D bilo mi je super otišli smo na narodnjake i bilo cooll kad se nacirkaš ne para ti uši ništa samo ti je dobro kao meni sinoć, mada to ne znači da ću sad da se ponovo kao nekada u stara dobra vremena letvim svaki dan :evil:

Eto tako dragi drugovi moji izgleda jedini iskreni.... :? al dobro danas neću da budem u patetičnom raspoloženju biću vesela jer.......nije važno :twisted: nemogu da pišem više , a i teže mi ide ovo kucanje nadogradila sam noktiće stavila sam frenš-super su ispali, al ću sutra da ih skinem jer nemogu da kuckam :? žao mi bogami da bacim za dva dana 25 evra ti je to- jedan dobar komad 8) ..... al dobro sad sam fina curica i trošim pare na fine i korisne stvari....i tako popih jedan trodon sad pa možda lupetam....skapiraćete me vi

puno vas voliim do neba ..... šta bi ja bez vas....pišite..... :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobar dan ljudi kako ste mi danas ,sta se radi jesteli se napajkili.Evo i danas je kisa, tmurno vrijeme i glavurda boli.Kako ste vi,vidim samo Kikic se javio vjerovatno spavate.SANELA, nema te nesto sa rajom da se druzis.Jesil to nesto ljuta ili si na mene ljuta.Nista kaficu sam spremio i nariktao sam se da sa vama malo pricam ali eto nema nikog.Dobro ja cu biti tu,pozdrav svima.Vas Omar
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Jutro....
Spavanje mi je bilo onako, slicno sam se provela kao Kika :wink: , samo sto se nisam nacugala toliko, ihhihi :wink: .
Vise je bilo opusteno....
Tako da danas nema ni glavobolje ni niceg. Sve u svemu dan je onako onako, niti suncano niti kisovito neko izmedju sivo stanje.
Idem po jos jednu kavu, jedna bila malo....
Locked