Druženje

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

perica

Post by perica »

pA, SAMO U NJEGOSEVOJ ULICI IMATE VISE OD 17 KAFEA,I TO SKROZ RAZLICITE KONCEPCIJE. NA TO OBRATITE PAZNJU. POZDRAV
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

VIDIŠ LI TI MOJA ŽENO, NAS NIKO NE J..E ,MI SMO ZADNJA ŠAHT NA ULICI, MI SMO UŠČULU MESO, MA MI SMO SMO MI.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Fanatik wrote:VIDIŠ LI TI MOJA ŽENO, NAS NIKO NE J..E ,MI SMO ZADNJA ŠAHT NA ULICI, MI SMO UŠČULU MESO, MA MI SMO SMO MI.
gdje je ba zepelo, omčo?
u čemu je problem?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma Omco bweee pa ti znas da si uvek dobro dosao u moje drustvo a sada i tvoja zena naravno,ako mozete da dodjete ja bi to bas volela,a ja kad budem dosla za Sarajevo morav da obidjem vas par ne znam kako da se organizujem uopste...ali tebe moram da vidim u svakom slucaju :D
Ako bude lepo vreme ima jedan kafic ispod kalemegdana na samom uscu dunava i save :D mnogo je lepo mesto ali je to dnevna varijanta pa ako budemo isli preko dana eto predloga od mene,malo u prirodu da idemo :-D Mesto se zove Bella Vista mozda zanju ovi koji su iz bg-a...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

mmm, to mi se čini lijepo - pored vode.
star

Post by star »

Zvrky, pun pogodak! Doći u Beograd i ne prošetati Kalemegdanom, ne proći Skadarlijom, je kao i da nisi bio!Partija ima svuda, a ono što nudi Skadarlija je ipak tipično Beogradsko!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hhahahhahahahha ne mogu da verujem da si ga nasla na internetu :-D Jeste to je to mesto,samo sto bi mi sedeli u basti koja je prelepa :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

M ja sam Sanela samo htio da obratite pažnju ako se pude bilo sta organizovalo ili bilo.bilo sta da smo mi tu.
Nadam se da znas sta sam rekao.
Cmoookka svoma
:D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Fanatik wrote:M ja sam Sanela samo htio da obratite pažnju ako se pude bilo sta organizovalo ili bilo.bilo sta da smo mi tu.
Nadam se da znas sta sam rekao.
Cmoookka svoma
:D
Pa ovo što će se organizovati će biti u Beogradu, jer Avdija i ja idemo malo do tamo. Pa da iskoristimo i upoznamo raju.
Post Reply