Klinika Lorijen

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja iskreno ne znam ali sam cula da su se drasticno popravili...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

kada si ti ovo pocela da pises,raspitujes se,ja sam poceo da se skidam kod kuce,iako sam samo dvadesetak dana ranije izasao iz Drajzerove sto si verovatno i procitala. od 12 marta nisam pipnuo nista,i sada idem bas na grupnu terapiju ,koja je ujedni i porodicna. nikakve veze nema sa onim sto je Drajzerova bila,i ono sto je inace sada. Meni je skroz o.k. ali nije bas lagan program.
Nisam siguran da li te sve ovo jos zanima,ali da napisem,moze samo da koristi.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ja sam bila u lorijenu,2 puta samo na razgoworu.znam da sam platila za mene i dechka dosta,mada dodushe tad smo otishli sami,niko nishta nije znao-pa nam je to bilo skupo.inache,mi smo pitali za subotex program-rekla je da nema,ali smo je mi pitali ako mi mozemo da ga nabawimo da li bi nam wodila program?iznenadilo me je to shto je pristala,rekla nam je da to weche zadnji put uzmemo,i ujutru omah prije krize da dodjemo.to me bash odushewilo,mada nismo doshli :( .ali znam da kad su nas widjeli zajedno ,swi su sawjetowali da se razdwojimo dok se ne sredimo.a duddi hwala shto je tad widjela ono chega sam i ja bila u podswjesti swjesna,a to je da treba da bjezim od njega.narawno on chim je chuo da sawjetuju razdwajanje,odmah je popizdio..shta oni meni tu..?widjela sam i neke likowe u pidzamama,imaju i hospitalizaciju i widjela sam neki dio koji mi izgleda kao neki prostor za rekreaciju.nude swe shto ti hocesh,ali i nece se puno cimati oko tebe ako ti nisi odluchna.i swe koshta,od dobar dan...pa nadalje.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

U Lorijenu nema hospitalizcije, a ni dela za vezbanje, ne znam sta si to videla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hermiona je upravu...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

pa za to malo wremena koliko sam bila tamo,widjela sam kako sa sprata silaze likowi u pizdamama i ulaze u onaj dio kad sidjesh stepenicama lewo.chini mi se da su staklena wrata.no mozda sam i isripowala onako istraumirana,dodushe nisam pitala da li ima hospitalizacije-to je bio moj neki zakljuchak.inache najwishe wremena sam prowela zawuchena u fotelji,chekaajuci na red.moja greshka wjerowatno,pozzz
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hahhahahhaha bebo ti si bila u debelom transu nekom :-D Gore se nalaze najobicnije kancelarije i gore ides na psiho terapije,nista drugo,mogu da garantujem 100% da odozgo niko nije sisao u pidzami :D a dole levo se nalazi kao mala ambulanta gde primas infuzije i ostala sranja (i to je dnevna varijanta,znaci dolazis odlezis dok infuzija ne istece,uzmes terapiju i ides kuci),sastoji se od dva kreveta,tv i visecih elemenata :-D ,na njihovom sajtu mozes to i da vidis,u sobi prekoputa se valjda daje inplant a ona prva kancelarija je jasminina ima istu svrhu kao i one sa sprata. Cmok,mora da ti je bila dobra terapija kad si videla ljude u pidzamama heheheheh ljubi te zvrky
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

zvrky wrote:Cmok,mora da ti je bila dobra terapija kad si videla ljude u pidzamama heheheheh ljubi te zvrky
hahahahaha :smt005
istok
Posts: 27
Joined: Fri Jan 27, 2006 3:27 pm
Location: Beograd

Post by istok »

Ni ja nisam zadovoljan psihoterapijom u Lorijenu. Evo na ovoj temi bih zamolio sve koji citaju da mi preporuce nekog ko se na ozbiljniji nacin prilazi svemu tome i ko je zaista resen da pomogne. Hvala unapred!!!
perica

Post by perica »

:(
Post Reply