Klinika Lorijen

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Problem sa tim psihoterapijama je kad recimo doktor pocinje da radi, pun je znanja, jos puniji entuzijazma i energije da pomogne tim napacenim narkomanskim dusama i da ih izvuce i on stvarno u tome daje sve od sebe, trudi se da saslusa, izlazi u susret. I onda mu pacijent recidivira, pa tako drugi, pa treci... pa svaki pacijent mu bar po jednom recidivira i vremenom on izgubi taj elan i pocinje da pristupa svemu tome rutinski, niti se nesto posebno trudi oko bolesnika, niti se potresa kad ovaj recidivira, jednostavno mu postane svejedno.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

istok wrote:Ni ja nisam zadovoljan psihoterapijom u Lorijenu. Evo na ovoj temi bih zamolio sve koji citaju da mi preporuce nekog ko se na ozbiljniji nacin prilazi svemu tome i ko je zaista resen da pomogne. Hvala unapred!!!
Od mase lekara, psihijatara, psihologa i mnogih drugih koji se bave lečenjem narkomanije, moja preporuka je ordinacija Singidunum(ex-Popović). Najviše zbog toga što je glavni akcenat stavljen na psihoterapiju a ne na blokatore i ostale stvari(koji su im ipak pomoćno sredstvo) i zbog toga što na prvo mesto nije stavljena kinta nego čovek kome je potrebna pomoć.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Upravo sam zavrsio terapiju u Lorijenu. Ljudi pa to je jedina klinika koja se ozbiljno bavi ovim problemom u Srbiji i sire. Nisam jos krenuo na psihoterapije. tek sam u subotu ugradio implant....Video sam i ljude iz Makedonije, Slovenije i sa drugih mesta. Prema svima su ok. Cene su im malo "jace" ali u poredjenju sa gudrom nije bitna... oko 35e je dnevna seansa. Malo je razlika sto ovo placaju nasi roditelji a za pajdo smo se snalazili sami...
Pojedinacna seansa od oko 50 min, infuzija, tablete, injekcije za bolove..prenos iz skupshtine. Svi su ljubazni i gotivni. Mom caletu je cak bilo prijatno da prica sa likom iz obezbedjenja. Pratnja je obavezna. Ako neko ima dobrog ili boljeg psiha za ovo stanje moze na p.m. da mi javi. Budite cisti. POZ
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Ne bih da upadam u rasprave tipa - moj način lečenja je najbolji, uostalom, izlečio sam se u komuni, samim tim nemam nikakav drugi razlog da hvalim ili kudim neku ordinaciju, osim želje da prenesem iskustvo ljudi koje pouznajem. U periodu od četiri godine, koliko sam bio u komuni, kroz kuću je prošlo oko 150 momaka, koji su se lečili na raznim mestima. Ordinacija Lorijen je bila ubedljivo na najlošijem glasu, čak gorem i od Drajzerove, najviše zbog odnosa prema pacijentima i pretvaranja svega u zanatske radove(dođeš, dobiješ implant, izađeš). Bilo je i momaka koji su po 6 puta ugrađivali implant, što je po meni užasno, zar ih nije Hipokratova zakletva obavezala da im pare ne budu najbitnije...
I opet ponavljam, odavno sam izašao iz fazona da je komuna najbolje rešenje, uostalom upoznao sam i ljude koji su se izlečeli i u Drajzerovoj, tako da nisam slep u tom smislu, jednostavno mislim da je zavisniku i njegovoj porodici potrebna prava i adekvatna pomoć, a Lorijen ne vidim kao takvo mesto.
perica

Post by perica »

**********
Perice, komentar u kojem se pišu neutemeljene uvrede je izbrisan. Vodi računa ubuduće o sadržaju postova, jer će biti obrisani.

S.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

heh,meni su pomogli i za mene su najbolji...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Samo se vi nadajte kosmickoj pravidi, glasajte za DS i DSS i nadajte se kosmickoj pravdi jer cete samo takvu i dobiti.

Ne bi ja sad da tu tupim o politici, ali ovo sto pricaju je jedno (zato ljudi i glasaju za njih) a ovo sto rade sasvim drugo. A ti sale, majku mu kao da si se juce rodio. Sta je cudno u tome da su lekarima najbitnije pare pa nesto drugo, pa trece i kao cetvrto ide dobrobit bolesnika. Pa ovo je Srbija, ovde "dobar dan" mora da kosta bar 50 evra, a kamoli lecenje od heroina, pa nije to mala stvar, to mora da kosta! Mora i poslednji dinar da se izbije nesrecnim roditeljima iz dzepa, jer smradovi znaju da ce roditelji da daju sve sto imaju i da se zaduze jos 20 puta preko toga samo da bi spasli dete. Gori su bre od svih trgovaca drogom i oruzjem zajedno!
Glavna razlika je to sto ovi ne prodaju drogu i oruzje da bi nekog navukli ili da bi neko ubio nekog. Ne, njima je to oruzje i droga ustvari novac. Trgovcima oruzjem bi se najvise isplatilo da se ljudi promasuju, vise njih bi koristilo oruzje, vise municije bi se trosilo...
Dok ovi znaju da dolazis kod njih jer si prso i opet te maltretiraju!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ni ja nisam zadovoljan psihoterapijom u Lorijenu. Evo na ovoj temi bih zamolio sve koji citaju da mi preporuce nekog ko se na ozbiljniji nacin prilazi svemu tome i ko je zaista resen da pomogne. Hvala unapred!!!

dR. SINISA PAVUN
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
ivanal
Posts: 1
Joined: Fri Nov 23, 2012 8:36 pm

Re: Klinika Lorijen

Post by ivanal »

Zanimaju me najbolji psihoterapeuti u bg??? Predlozi???
debelana
Posts: 50
Joined: Fri Jul 18, 2008 3:11 am

Re: Klinika Lorijen

Post by debelana »

hvala. Na ovoj temi je odgovor na moje pitanje. zapravo nisam našla tu temu neki dan.
Post Reply