Čestitke za Sanelu, dipl.scr

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

samir
Posts: 7
Joined: Sun Jan 07, 2007 10:22 am

Čestitke za Sanelu, dipl.scr

Post by samir »

Srdačne čestitke za Sanelu koja je jučer diplomirala i postala diplomirani socijalni radnik. Nadam se da sam dobro napisao njenu titulu, a ona nam moze napisati na kojoj je temi diplomirala.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

aj Super
Bravo i ja se pridruzujem cestitkama :smt041
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sve cestitke,nek ti je sa srecom sanela.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

HVALA :)

Post by sanela »

Aha, a ja dobila privatnu poruku sa čestitkama, pa rekoh kako ljudi znaju. Sad znam. :D

Hvala Samire na pokrenutoj temi. Idrago mi je što si našao vremena i došao jučer.

Hvala sunrise i zvrky, mogu vam reći da se super osjećam.

Tema diplomskog rada je bila "Socijalni rad u zajednici s ciljem prevencije ovisnosti o psihoaktivnim supstancama". Uglavnom, ljudi koji me poznaju, znali su da bi tema mog diplomskog morala imati veze s ovisnošću.

E sada, u nove pobjede i nastavak edukacije. Socijalni rad u Bosni i Hercegovini je profesija koja tek počinje da radi na ovoj probelmatici i trebaće puno vremena proći dok se ne afirmiše socijalni rad s ovisnicima, te dok socijalni radnici ne budu imali dovoljno znanja u ovoj oblasti.

Hvala vam još jednom i pozdravljam vas.

PS. Da, Samire, dobro si napisao titulu, dipl.scr. hehe
User avatar
2live2die
Posts: 14
Joined: Wed Dec 06, 2006 9:01 am
Location: zenica
Contact:

Post by 2live2die »

Pozdravljam nasu dipl.scr. Sanelu i srdacne cestitke i puno uspjesnog rada ti zelim,kao i do sada naravno. BRAVO MAJSTORE ! :smt041
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

Cestitam Sanela!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Sanela, cestitam !!!

(Kako bi dobro bilo kad bismo imali vise socijalnih radnika sa tvojim znanjem i pristupom.)
star

Post by star »

Zdravo društvo i sve čestitke Saneli!
Jedno pitanje za tebe Sanela:
Dugo sam živela u ubeđenju da si ti bivši ovisnik, ni sada nisam sigurna, ali iz nekih postova bih rekla da nisi! Šta te je nagnalo da se posvetiš ovom problemu do te mere da i profesionalno uđeš u to? Ne moraš mi odgovoriti ako nećeš, ali me onako, čisto ljudski interesuje, jer si išla nekim obrnutim putem, prvo si amaterski upala u problematku,a onda rešila da ideš do kraja i posvetiš se potpuno ovome i ovim ljudima!?
Veliki pozdrav
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Još jednom, hvala puno na čestitkama :) Pravo sam sretna da sam i to napokon završila.

Star, sad nisam u Sarajevu i ne mogu dugo koristiti internet, ali ću ti odgovoriti kad dođem kući.

Pozdravljam vas sve :smt006
hurma
Posts: 13
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:43 pm

Cestitam Sanela!!!

Post by hurma »

Bravo!

Zelim ti puno srece i uspjeha u tvom buducem radu.
:)
hurma
Post Reply