NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

E vala neka si ih prijavila i zasluzili su. :smt023

Puno te pozdravljam,

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Znaci šmeknula si ih,fino,fino .Ali opet mislim da nije sve u dilerima nego u nama samima.Jer mi zovemo dilere a ne nas dileri.Mi ih trazimo a ne oni nas, mi ih molimo da ostanemo duzni a ne oni nas itd.Znaci ima i nesto u nama tj.mnogo toga je u nama samima,najlakše je okrivit drugoga i prebaciti krivicu na nekog drugog. Ja iskreno,krivim samo sebe za ono sto sam napravio,ne dilere ne neke osobe koje su mi nudile ,nego ja sam zato sto sam ja sam uzeo i sam sebe unistio.Mislim nemojte opet da me se krivo shvati ali ja tako mislim,naravno ima i njihove krivice ali kazem da ja msilim da je sve do nas samih,kako mislimo i kako zivimo.
Sanela vozdra sta ima:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

- tsja - ja sam stara mislila da ti ne poznas nijednog dilera - kad ono - nista manje nego 3 - :lol: - sad i njih daj muriji pa si opet na nuli aha haha
heeeeheehee
- pukla san ka kokica, recimo
- morgen, ljudi!
- mene oči bole :shock: jutros aaaaa
- digla se prije uru vrimena
- nisam bila jucer na plazi, a ocu li danas, ne znam, ne virujem, kronicno sam umorna - letargicna - nisam bas preraspolozena za skok u (jos uvik pomalo) ledeno (brr-rr) morrre

(ispravka: a to je Igla drukerica: znaci i ti si se ukljucila u onu (malo)gradansku akciju - 'pomozimo muriji' - znam ja jednu dobru - 'pomozite policiji: istucite se!' - da 'inspiracija' - mene kad uhvati inspiracija naslikam nešto u ulju ili se latim Photoshopa)
Last edited by Ramona on Wed Jun 29, 2005 3:05 pm, edited 1 time in total.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

cao!hehe..sta kaes Ramona da te bole oci?evo i ja jedva 'ubadam'....po tastaturi,naravno..
ovaj...o kakvim dilerima ste vi zapeli odjutros?Evo,Omar vam je sve rekao u vezi toga :smt023 ,tako da..ne dozvolite ''iglici'' da vas podbada.. :lol:
idem sad da se bacim u Dunav...tooooplo je uzasno....
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

Ramona wrote:- mene kad uhvati inspiracija naslikam nešto u ulju ili se latim Photoshopa)
sto te sad kao cini umjetnikom :D

ja nisam umjetnik, ja sam smeker..i ktomu jos volim djecu..
zivim zivot, zabavnije je nego citati i gledati o njemu..ma shvatices kad budes u mojim godinama ;-)

Uglavnom, summer in the city..gori vatra in da Tesanj :)
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Iglice,slobodno ti reci koji je tvoj problem...nemoj da se stidis :oops: !!vidis da ovde ima ljudi koji pomazu jedni drugima...
Halooo,ljudi....!!!gde se vi rashladjujete danas?ja sam se zeznula-Dunav je jos uvek leden....
nego,da se ja latim opet ''okruglog stola''...ovaj,ko ce biti u Splitu izmedju 13-tog i 21-og jula?? :wink:
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Igla.U.Plastu.Sijena wrote:dobar dan
nebo, nebo plavo je, ali meni drago je :)

pozitivan topic..cijelo jutro sam nekako pozitivna..kafa, dinja, muzika, planiranje mora..smijem se djeci ispred ulaza kako se igraju..bas volim djecu..savrsen sklad-djeca i igra..djeca se trebaju igrati..

dodje mi inspiracija i onda uzmem telefon te prijavim muriji 3 lokalna dilera sto valjaju djecurliji sve i sva..nevjerovatan osjecaj.

just a perfect day
Samo da razjasnim da to nije moj post!!! Ako je to neko pomislio!!

Inace Igla, ili kako vec da te nazovem, koje je majke ti tvoj problem i o cemu ti pricas??? Aj malo jasnije. tss..
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

ns, ja cu u tom periodu biti negdje oko Splita...hihihi.... :wink:
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

suuuper,evo ''pisem'' Anamariju,jel' se 'javlja' jos neko,broj mesta je ogranicen :wink: :-D ...
uffff..kakav pakao od vremena,pogotovo ovde u ravnici kad zemlja pocne da isparava...hhuuhh..fuuuj..
a zato OXO na tvoj savet da se bavim sportom mogu reci jedino;''ne hvala''...jos i tegove da dizem po ovom vremenu...nece moci...ali pada mi na pamet veslanje(al' sad se setih da ja za to nemam snage-tesko da bi uopste mogla i da podignem veslo :? )...jedino plivanje(al' Dunav je opasan za neko 'ozbiljnije'' plivanje...hmmm..ostaje mi jedino brckanje u plicaku.. 8) )
hehehe...jel' postojo neka fora da se 'ilegalno' prikacis na komsijin klima uredjaj??k'o ono sto je bilo ranije fora sa kablovskom tv?
Ramona,jesi li se konacno bacila u to more...??tebi fali nesto,draga moja ;-) -more ti pod nosom a ti ga ...coolirash...
ostali,'di ste,kako ste? :smt039
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Morgen i mi cemo ici u Evropu heheh.Sta ima ,pozdravljam sve koji i mene pozdravljaju i zelim vam ugodan dan.Nisam nesto posebno raspoložen ali dobro je .Kako ste vi spavali drugovi moji,jel sve OK.Puno vas pozdravljam i budite dobri. :supz:
Locked