NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Šteta sto nema nikoga,nekako sam smušen,depresivan i nekakav nikakav,a sve to bez razloga.Ono sjedis nema nista na TV,a tek sutra je koncert JAMIROQUAI hehhe,bice mi sutra super.Ali sad ,sad se nsiat ne desava,znam ja sta bi sad meni dobro doslo ali neee bi zapalio nema te sile.Reko sam moram malo naviknuti da se odmorim,da svaki da ne forsiram .Eto samo da vam se javnem,cmookaa.Kome cmoka nema nikog :cry:
Suncica
Posts: 25
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:14 pm

Post by Suncica »

Blago Tebi Omare za sutrasnji koncert....voljela bih da sam tu...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

omareeeee....caossss. heheh. E ba nemoj nista da se zalis ti ides na koncert jamiriquai..prema tome shhh. Salim se...a ta vrucina...pa ljudi vi ne znate sta je vrucina-ja koliko znam u sarajevu nije nikad bilo 45 8) . ali znam kako je...ona jara ..pa je nekako ljepljivo i aaa..pa u troli tek. medju milion znojavih ljudi heheheh.pa cak mi i to ne dostaje. Red bull...pa ne gasi zedj-well meni je ok...ali kafu ne mogu nekako...cak ni onu hladnu frapucino...nekako mi muka bude...to je samo na ljeto tako....omare pitam te po 3 put u koji si osnovnu isao jer ja sam u isla u A.Fetahagic:) pa reko da nisi i ti ali ti si sigurno u kluz? Pisite...cmok...i opet ima milion gostiju...bas se raji mrsko log in i tako ovijek biti...ahh ahh. omare ako vidis jamira( :)) uzmi autograf
papa
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

jel' ima budnih??!!moram sa nekim da pricam inace mi se cini da cu poludeti............................................................................. :smt099
Last edited by ns on Thu Jun 23, 2005 9:48 am, edited 1 time in total.
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Jutro svima...
kako je danas?? Evo popila vec 2 kafe..i nikako se razbuditi (vec sam pominjala koliki sam ovisnik kofeina) ma uzas je kakva sam dok je ne popijem...ufff....

NS, kako si danas? Vidim da si malo spvala ako si uopste spavala?
Imas li mogucnost ici na chat?
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

ANAMARIJA!!Kako sam se zajebala jutros....nisam spavala celu noc,zadremala sam na momenat i onda su krenule da mi ispucavaju slike pred ocima....hhaaaaaaaaaaaaaa.....ustala sam,setala po praznom stanu,otvorila orman sa njegovim stvarima.......
izasla da kupim cigare(treca kutija u poslednja 24 casa)i tu sam se zajebala;odem da prosetam kao mislim bice mi lakse ako nisam unutra a ono jos gore...jeboooteeee uspomena mali milion na svakom koraku....sad mi je jos gore...toliko sam umorna da ne mogu da zaspim..kontam da uzmem dop..........ne znam sta da radim
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Draga NS,
vjeruj mi da znam kako je. Pricala sam o tome vec da je i moj najbolji frend overio. I ne znam samo kako sam prva dva, tri dana izdrzala!! Uzasan osjecaj praznine a najgore i nemoc!! Apaticnost na svakom koraku..
A sto se tice dopa, znas kakvi smo mi, cim je nesto daj dop, mislim ja gledam po sebi, cim je neki bed ili neka frka ili bilo sta, odmah hop misli na dop..zaist uzas...
Ako ga sad ne uzmes, znaces koliko si jaka, bar za sebe ces znati a ipak si samoj sebi najpreca... :wink:
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

ne znam...k'o da mi nije stalo sad da proveravam svoju snagu...vidim da ne mogu,nista ne deluje,nikakvi lekovi...u glavi mi se odmotava ''film'' 1000 na sat...zaludac boli...
i ja sam mislila da sam jaca(mozda i jesam,videcemo..)
hvala ti sto si tu sada,bar da tipkam,da tipkam bilo sta...
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Naravno da je tesko naci utjehu u takvim trenutcima, tesko je sa sobom a jos teze sa ostalima komunicirati. Cini mi se da je najgore sto tad sto god ko kaze ili radi ili ucine da je to sve u prazno, jer je mozak iskljucen od svega.
Drzi se i nedaj se. Bitno je da si tu. Ja sad moram da idem, ali se tipkamo ponovo. Puno pozdrava!!
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

NS- ja ne znam i ne mogu da znam kako se ti osjecas u dusi ali je smrt uvijek izazivala tugu i prazninu u onima koji ostaju i dalje na ovoj zemlji. Ja sam licno izgubio majku i dvije sestre u poslijednjih 10 godina i znam da je bilo uzasno sve to proci ali isto tako je vrijeme ucinilo svoje tako da su mi oni koji vise nisu zivi , dio pozitivnih sjecanja i uspomena koje skrto cuvam. Preporucujem ti da se ne smatras nejakom ako places i ako te tuga obuzima- to moras proci, sto prije to bolje. Dobro bi bilo ako imas nekog tebi jako bliskog sa kime mozes razgovarati i izjadati se bez ustrucavanja. Naravno da trebas i sa nama ostati u vezi jer i to je divan nacin dijeljenja tuge . Najbolji prijatelji se u tuzi pomazu. Sve najbolje draga NS
M. Sarkic
Locked