NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

NAŠA JUTARNJA KAFICA

Post by Fanatik »

Evo 3 stranica kako je nase drustvo otvorilo,uz diskusije i podržavanja i shavtanja i bez i jedne ruzne rijeći moram vam reci VI STE NAJBOLJE DRUŠTVO NE SVIJETU I NE BIH VAS NI ZA ŠTA MIJENJAO.
VOLI VAS VAŠ OMAR :drinkers: PDT_Love_04
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Evo mi ga dobro ti jutro Omare još jednom - čini mi se da se lovimo po forumu heheee - nema veze - kad se opet uključiš vidićeš sve poruke i postove ... OK, kafica je tu, evo keksići, za početak dobrog dana !
(Kako, neće Java, eli? Pa j mu m ... :cry: )
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

hahahhaha,jeste ja i ti jedini se lovimo po forumu,a di je nasa Ana,Sanela,Jelena nigdje nikoga ponekad se pitam.Zar im nismo dojadili ili ih peglamo.Sta ti mislis? :?
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Helouuuu.....
evo i mene... danas sam slobodna pa sam sebi dala malo oduska... lagano kafica u kaficu, dorucak i to... pa sad dosla da se druzim sa vama...
gdje ste, kakvo je stanje danas??
pozdravcic
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma tu sam i ja-samo sto kad vi pijete kafu ja clonidin ili pice:)nije da bas nesto volim da pijem al'eto...dobro dodje neki koktel nakon teskog dana-samo jedan doduse. A i bezze mi kafenisati s vama a ni nepijem vise kafu. To je ludo, citav zivot pila i odjednom prestanem...nije mi vise sjedala i dzaba...nekad mi dodje..al zato pijem red bull-jel se to broji? :)
ma kako bih volila znati da se mogu pouzdati u vas sve-jer bas me strah razocarenja...pa vrijeme ce pokazati svoje....nije nego mene je tu najvise strah sta kad nikoga ne bude tu? sta cu onda? a i ovo bi trebalo biti bolje0da mozesmo odmah pricati istovremeno ili chatati...ovako dok post dok procitas dok odgovoris aaa...pa mozemo se dogovoriti da obavezno budemo loged in kad smo tu pa tako mozemo vidjeti ko je tu i onda na chat ili na msn nesto cemo vec smisliti...??
cmok
omare u koju si osnovnu isao?
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejhhhh,sada svi izmišljaju razloga ono-ovo heheh :-D ,ma znam ja da ste vi tu nego bi mi bilo sraze da smo cesce zajedno znate.Ipak jedino raja koji te razumiju i znaju sta osjecas može izvaditi iz crnjaka. :-D
Puno mi je drago da vas opet vidim,ovde je sad pukla vrućina nemore se dihat hahhaha.Eto,sta ima kod vas
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

kod mene? evo idem spavati:) a pomnozi tu vrucinu sa 2 i tako je meni :smt013 juce mi se bas tako mantalo...majke mi sam mislila umrijecu..haos...e ne fakat red bull mi bolje prije...mozda i zbog ye vrucine...nego u koju si osnovnu isao?
i dajte se log in da znamo ko je tu :-D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pozdrav svima :) - Omaru, Ramoni, Ani, Luni, Loli, Kiki; Jeleni (ako čita) - valjda nisam nikog zaboravila, ako jesam sorry :)

Evo i mene. Nisam se baš stigla javljati ovih dana, jer sam imala gomilu obaveza, pa sam cijeli dan u pokretu. A ova vrucina - mada ja volim kad je vruce :) Ali, jedva cekam kad cu biti blizu mora, pa da se bućnem. Ali, to tek u augustu... načekat ću se.

Kako se vi rashlađujete? Red bul? hm? Ja bih crkla od žeđi poslije red bula. Imate li još kakvih ideja za lakše podnošenje ovih temperatura?

Puno vas pozdravljam. Hugs & kisses

Sanela
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Ljudi, tolika je vrucina vani da se ne moze izdrzati!! Mislim sad da se malo pohvalim :lol: , imam klimu :wink: , pa sam usla da se rashladim..
Prije toga sam pojela sladoled, mmmmmmmm, inace najvise volim Algida i Ledo, nista Delta i to, pa sam sad bas onako fino raspolozena... Mogla bi i jedna kafica... Ali vidim neeeemaaa nikog....
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Imam osjecaj da SANELA ono piše jedva umorno,tacno se vidi da si iscrpljena jel de :) .Inace ce bi bilo Heeejjj caoooo sta imaaa.hehhe,ajd naspavaj se u ujutro ce biti bolje.Ja sam bio u gradu,jaoo vrucine,noga,guza .Pufffff,ljudi vala ove žene su božija dijela :-D .
Ajde vidimo se opet,i pazite se Omar-Fanatik
Locked