NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Zdravo svima....(da ne nabrajam..)

Vidim Luna se ne javlja?? Gdje li je???

Vlado, dobro pitanje, kako provesti vecer?? I ja se pitam..jer nekako sam se slatko nasmijala kad sam procitala tvoj post, i ja sam tu negdje.. :wink: . Nikad love nemam, potrosim sve cim dobijem, ma uzas je to. A to sto kazes, i ja sam takva vec ko klinka bila, starci daju a ja nikad nemam, hihihihi....

pozzzz
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

dobro jutro,ljudi!evo ja opet k'o vampir-pisem nocu a lezem cim svane,samo nocas necu ni spavati,nema svrhe,''ustajem'' u 5 pa za Beograd da sredim neku ''papirologiju''...bljaaak!
Eheeej..evo Vlade...bubreg mi je tu,hvala na pitanju! A zaradis li ista u toj kaldionici?Ako si,sto se kaze;''srecne ruke'' mogao bi probati loto i te pizdarije,mozda postanes ''milijunas'' :-D !?A stvarno,sta bi radio sa tolikom kintom??!!Jedno je sigurno;ne bi se pitao ''kako provesti vece'',ali..
sto ne pronadjes neku devojcicu,pa se lepo izvalite uvece i...pijete pivu i gledate zvezdano nebo..pa je vodis u bioskop,pa joj kuvas,mazis & pazis?
A ako te mrzi da pricas i da gledas filmove,pokupi neko kuce,lutalicu s' ulice pa se setaj nocu..idi na nocno pecanje itd.I pisi te pesme,'ajde,ja jedva cekam!Samo sto ce ti to nasa Sanela :wink: premestiti odavde tamo pod ''inspirativne misli...''.Ej,Sanela mislim na obicnu(kiselu)pavlaku ona ide u onaj prvi recept(s' jajima),a slatka pavlaka se ovde prodaje u tetrapaku...to je drugo...nego,Omar pomenuo URMASICE!!!Jaooo kako ja to vooolim,a nisam ih jela 100 godina!Kako se ti,Omare snalazis sa ''oklagijom u kuhinji''? :wink:
A vidim i OXO se pojavio..kaze;'samo da vas pozdravim',pa daj,pisi,kako si ti?sta ima?
E a ''okrugli sto''-pa meni je to sjajna ideja!Ajde,ko je ZA(nek' digne ruku :-D !!)ma,ozbiljno,to uopste nije problem izvesti,zar,ne?Evo Snela kaze da dodjem ja u Bosnu da se ugojim,hahaha :-D a imam ja ovde jednog prijatelja iz Bosne,izbegao za vreme rata,i on mi stalno govori i prigovara nesto oko hrane,jedi,kaze ''jaku'' hranu..i stalno me nudi;probaj ovo,probaj ono a stvarno ta bosanska klopa je strava,pogotovo te orijentalne poslastice..mmmmm...rahatluk,baklave..joooj!!!
I evo za kraj da vam saopstim da sam napravila glupost-danas sam posle 6 meseci uzela dop.Ne nameravam da se navlacim,nemam snage za to,a sve se danas tako poklopilo...kod lekara odem po terapiju i naletim na jednog lika i on kao da me odbaci na groblje...imao je kod sebe a ja sam uzela jer sam htela da mi misli makar na kratko vreme stanu,da se smire..ovo mi je sve jako tesko palo,sad znam da me u zivotu nista nije saseklo tako kao ovaj gubitak ali isto tako znam da od dopa necu dobiti ni utehu ni nista sto mi treba i hocu bas u inat sebi a i za mog dragog da nastavim(da se silno potrudim)i da nastavim da zivim bez dopa.Danas sam,eto,bila preslaba...jebi ga..sad opet treba da cekicam 5-7 dana do blokatora,na svu srecu ovih dana imam puno toga da radim,love imam ali je u steku..i uhhh..tek kad me je 'pustio' skontala sam koliko mi ne treba...ma,bezveze..
VLADO,stekaj te pare,nemoj da mi ne dojdes za exit,jes' cuo?! :-)
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

NS,shta ja tek da kazem za nespavanje? :shock:
tek sam sad' procitao shta ti se desilo,necu da kazem da znam kako ti je,
mada je i meni nekoliko drugova umrlo od ovog sranja...jbga,zivot ide dalje.
To shto si uzela dop posle 6 meseci,nije nikako dobro,ali nije ni povratak na pocetak(slicno sam ja uradio pre 2 meseca).Isti fazon,i ja sam shvatio koliko mi ne treba.Samo nemoj ni slucajno da uzmesh i sutra,jer znash koliko je tanka linija,i zbog nekoliko dana "uzivanja" mozesh da upropastish pola godine strejt zivota.To sam ja uspeo da uradim negde oko nove godine....

Inace meni je bio iskljucen telefon,pa nisam mogao online.Sad' sam se prijavio za adsl,i za 10-ak dana polecem :D shto se tice toga da hocesh da nabacish koje kilo,moj predlog ti je-teretana.Verovala ili ne,ja sam pre par meseci imao nekih 67-68kg,a sad' imam 85 :D Ako te mrzi ili nemash vremena,uzmi bavi se nekim sportom,cisto rekreativno.

Pitanje "kako provesti vece?" za mene je stiglo u nezgodnom trenutku.Posvadjao sam se sa devojkom,a ker mi izgleda ima buve :lol:
smucio mi se vishe i alkohol,tako da uglavnom sedim kuci.Meni se jedno drugo pitanje mota ovih dana po glavi-"kako preziveti +30c?"moj predlog je bazen,da cujem vas,kako vi izdrzavate?

za kraj josh jedan pozdrav svima na sajtu,amosfera je skroz pozitivna, ekipica opushtena 8)


(ovo mi je provereno najduzi post do sada)
:-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Morgenn raja,boli me TINTARA oće da pukne,hoce to od loseg vine jel de ljudi.Sta da kazem kad sam procito ovo NS nisam nimalo veseo ali sta ces,moj neki recept za to jest "Ne okreci se sine", to sto si uradila ,uradila život ide dalje.Znate sta mislim,da je kukanje nad svojom sudbinom žalosno.Znate ono kad neko kaze ,jao ukrao sma staroj novcanik sta cu ili nesto drugo.Uradila si to i potrudi se da to ne uradis sutra ili prekosutra to je najvaznije.Nisam pametan po tom pitanju ali bi volio naravno da toga ima sto manje.OXO,nejma te danima i onda ko :smt031 ,hhhehheh.Ehhh HURMAŠICE,moj najdrazi kolac,strpas cijelu u usta i onda se ona topi u ustima i tako slastna samo onako sklizne u želudac,ufdff ogladnio sam heheh.Oklagija je nase najjace oruzje,borba protiv droge sa hurmasicama.Odlicno,ma ne može biti bolje.Vladu kako si prošo sa Torinom,ha jesil ubo tu utakmicu.Raja vidimo se tj.čitamo se ko čitanka.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Dobro jutro svima! Oxo, dobro došao nazad ('straight sam ko lenjir' hehehe) - nije te dugo bilo! Evo, dižem i ja ruku za okrugli, ili bilo kakav drukčiji, stol ... hihi ...evo i kod nas kuha i nebo i zemlja - mislim da ću popodne na prvo kupanje - pa ću vam reć kakvo je more ...
Omare, Anice, Ns ... morgen!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Trebali bi nekako se potruditi oko toga ako vec hočemo da to realizujemo,treba nam malo volje i truda a i finansija.Nije to nesto puno,a li moramo naci lokaciju i mjesto gdje bi mogli to odraditi jel tako.Ehh sad to bi bilo prvi put da neko ovako nesto uradi na Balkanu.Ja to podrzavam i ajmo da vidimo kako bi to mogli odraditi.
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Hehej...
okrugli stol kazete... evo dizem ruku :D .... ja sam za.
A ljudi kako je vruce vani, pa ja ne znam sta je ovo reci...ufff..... 8)
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

dobar dan
nebo, nebo plavo je, ali meni drago je :)

pozitivan topic..cijelo jutro sam nekako pozitivna..kafa, dinja, muzika, planiranje mora..smijem se djeci ispred ulaza kako se igraju..bas volim djecu..savrsen sklad-djeca i igra..djeca se trebaju igrati..

dodje mi inspiracija i onda uzmem telefon te prijavim muriji 3 lokalna dilera sto valjaju djecurliji sve i sva..nevjerovatan osjecaj.

just a perfect day
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

[dodje mi inspiracija i onda uzmem telefon te prijavim muriji 3 lokalna dilera

BUUUUUUUU.....
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Sta vam je jutros ljudovi,kakav telefon ,kakvi dileri hehe.E svasta ,sta se radi kako ste jestili fino spavali,evo digoh se i sada lijepo pijem fukaš tj,kafu.Malo je vruce ali bit ce pakleno i danas ,barem tako kazu.Ja vas pozdravljam i zelim vam ugodan dam,mada vidim da vas nesto nema. :D
Locked